2:3

konec (1:1)

10.02.2022, 18:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Čtvrtfinále • Rostislav Králik

Tipsport: 1.86 3.83 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

ACF Fiorentina tedy opět dokázala husarský kousek. Po vyřazení SSC Neapol po prodloužení, dokázala překonat i Atalantu Bergamasca Calcio 3:2, dokonce v normální hrací době.

ACF Fiorentina slaví postup do semifinála poháru Coppa Italia. Atalanta Bergamo si musí vybojovat místenku do pohárové Evropy v ligové soutěži.

Čtenářům přeji hezký a pohodový zbytek večera. (20:10:46)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 11:9.
Po deseti minutách hry v druhém poločase skóroval Boga a zařídil otočení výsledku na 2:1!

Jenže v šedesátédeváté minutě Koopmeiners fauloval Maleha a Piatek z dorážky po neproměněné penaltě srovnal na 2:2!

Zappacosta o devět minut později skvělou střelu zatřásl břevnem. A v sedmdesátédeváté minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen obránce Quarta.

Paradoxně se však v nastaveném čase trefilo oslabené mužstvo Fiorentiny, když Bonaventura přiťukl míč pod sebe výborně zakončujícímu Milenkovićovi.

90+6

90+5

Po dlouhém zkoumání všichni dospěli k tomu, že branka Fiorentiny byla regulérní a neporušila žádná fotbalová pravidla.

90+4

VAR systém ještě řeší případný ofsajd nahrávajícího Bonaventury!

90+3

90+3. Nikola MILENKOVIĆ - 2:3

90+3

Fiorentina právě vstřelila branku!
Centr z přímého kopu posunuil pod sebe Bonaventura a perfektní střela NIKOLY MILENKOVIĆE končí v síti – 2:3!

90+2

Po centru zprava nepřesně hlavičkoval mimo branku soupeře Berat Djimsiti.

90+2

Ani akce po levé straně nebyla úspěšná a nevedla ke vstřelení třetí branky modročerných.

90+1

Odraženého míče od Demirala se ujali pouze hráči Fiorentiny.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89

Sražený centr obráncem končí rohovým kopem pro Atalantu Bergamu.

87

Hráči Atalanty Bergamo se zatím k ničemu zajímavému nedostali proti oslabenému soupeři.

86

Ikoné při provádění kličky na hranici pokutového území velmi smolně podklouzl a padá k zemi.

85

Odriozola se nedostal k chystanému centru, jelikož nezvládl osobní souboj.

84

Sottil si dobře tělem pokryl míč a De Roonovi nezbývalo nic jiného než ho faulovat.

83

Po podklouznutí Milenkoviće končí následný centr Muriela pouze v rukavicích brankáře Terraciana.

82

Fiorentina zatím zcela jistě i v deseti hráčích hraje na své útočné polovině.

2:3

konec (1:1)

Branky: 30. Zappacosta, 56. Boga – 9. Piatek (pen.), 71. Piatek, 90+3. MIlenković

Karty:   7. Roon (ABC), 32. Pašalić (ABC) – 38. Igor (FIO), 45+2. Quarta (FIO)   79. Quarta (FIO)

Neproměněná penalta: 71. Piatek (FIO), brankář Musso zneškodnil

Atalanta Bergamo: Musso – Djimsiti, Demiral, Palomino (37. Koopmeiners) – Hateboer, De Roon, Freuler (C), Zapapcosta – Malinovskij (74. Muriel), Pašalić (74. Pessina) – Boga.
Náhradníci: Rossi, Sportiello – Maehle, Scalvini, Renault, Koopmeiners, Pessina, Panada, Muriel, Mihaila, De Nipoti.

Trenér: Gian Piero Gasperini

ACF Fiorentina: Terraciano – Biraghi (C), Igor, Quarta, Odriozola – Maleh (81. Milenković), Torreira, Castrovilli (59. Bonaventura) – Saponara (75. Ikoné), González (59. Sottil) – Piatek.
Náhradníci: Rosati, Andonov – Amrabat, Bonaventura, Callejón, Duncan, Ikoné, Kokorin, Cabral, Milenković, Nastasić, Terzić, Sottil, Venuti.

Trenér: Vincenzo Italiano