6:5

po prodl. (2:0, 2:4, 1:1 - 1:0)

09.02.2022, 19:40 • ZS Kuřim • 15. kolo • Vít Káňa

Tipsport: 3.36 5.3 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas dvou nejhorších týmů ligy rozhodl ve 3. minutě prodloužení kapitán Kavalírů Ondra Dlouhý. Ten v utkání zaznamenal čtyři góly a byl mužem zápasu. VUT Cavaliers Brno porazili doma Riders Univerzita Pardubice 6:5 v prodloužení. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:00:57)

62:42

Cavaliers právě vstřelili branku!
ONDRA DLOUHÝ dává čtvrtou branku dnešního zápasu. Rozhodující gól trefil z levého kruhu nad lapačku gólmana Vaňka. Asistence: Pernický V.

61:23

Oddechový čas pro domácí.

61:23

Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice (Klíma – 2 min., podrážení).

O vítězi zápasu nebylo rozhoduto během 60 minut základní hrací doby, oba týmy vstřelily po pěti gólech. Prodloužení začně ve 21:50.

58:36

Hebek našel Klímu, který v jasné pozici trefil jenom rameno domácího gólmana.

58:20

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Malý – 2 min., podrážení).

56:14

PATRIK ŘÍČKA nahodil puk na branku hostů z levého kruhu, puk tečoval gólman Vaněk a od něj se dostal do branky.

55:32

Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku!
To byla parádní souhra a Brno opět zaspalo. JAN STOLÍN Zakončil už jenom do prázdné branky.

53:28

Burian musel rychle vyjet z branky a zasáhnout hokejkou před nájezdem Faltyse.

41:22

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Malý – 2 min.).

Druhé dějství přineslo celkem čtyři branky. Riders se dostali zásluhou Skály, Landmana, Hejného a Klímy do vedené, jenže domácí dostal na stav 4:4, dnes výborně hrající kapitán, Ondra Dlouhý, který zkompletoval posledním brankou hattrick. Zápletka by byla, třetí perioda začne přibližně ve 21:15.

38:25

Je tady hattrick, ONDRA DLOUHÝ, se rozjel z vlastního pásma a beckhendovou kličkou překonal gólmana. Asistence: Holub.

34:07

Gólman Burian pokazil rozehrávku za brankou. Puk se dostal na hokejku Pardubic a Rudolf Klíma už měl před poloodkrytou brankou jednoduchou pozici. Asistence: Šrámek.

31:00

Je vyrovnáno, ONDŘEJ DLOUHÝ si dojel dorazit do slotu vlastní střelu. No a trefil to parádně k tyči. Gólman byl bez šance na zásah. Asistence: Malý, Pernický.

30:32

Hejný v rychlém úniku minl domácí branku.

26:29

Obrana domácích teď nebyla vůbec v ideálním rozpoložení. JOSEF HEJNÝ se prosadil z rychlého brejku z levé strany po přihrávce Vacka. Aistence: Vacek, Kmoníček .

21:57

Další chyba domácích je potrestána. MAREK LANDMAN byl u pravé tyče nehlídán a doklepl kotouč do branky Cavaliers. Asistence: Klíma.

20:53

Holub špatně rozehrál puk o mantinel a LUKÁŠ HEBEK se dostal, jako slepý k houslým, na touš a prostřelil gólmana.

Riders Univerzita Pardubice měla na začátku zápasu více střel a nasazení, jenže platilo otřepané, nedáš, dostaneš. Dlouhý, a po chvíli později, Gombarčík, dali VUT Cavaliers Brno v osmé minutě dvougólový náskok. Riders se sice snažili umazat náskok domácích, ale Burian dnes chytá výborně. Druhé dějství začně přibližně ve 20:25.

13:15

Vojtěch Pernický trefil břevno.

07:46

MICHAL GOMBRARČÍK doklepl puk do branky Pardubic. Brankář Vaněk nemohl zareagovat. Asistence: Malíř, Pernický .

06:49

ONDŘEJ DLOUHÝ zpoza branky nahodil puk na gólmana, tkerý si ho srazil do branky. Asistence:

04:00

Antal vyslal střelu na branku Vaňka, za kterým zazvonila tyčka.

6:5

Branky a nahrávky: 7. Dlouhý, 8. Gombarčík (Malíř, Pernický), 31. Dlouhý (Malý, Pernický), 39. Dlouhý (Holub), 57. Říčka, 63. Dlouhý (V.) – 21. Hebek, 22. Landman (Klíma), 27. Hejný (Vacek, Kmoníček), 35. Klíma (Šrámek), 56. Stolín

VUT Cavaliers Brno: Burian (Antonín) – Pernický V., Antal, Malý, Běhal, Holub, Sabol, Pernický L., Jančí – Plitko, Malý, Uhlíř, Říčka, Zemánek, Dlouhý, Malíř, Hasoň, Šenk, Gombarčík, Balát, Šišma.
Trenér: Ladislav Šoukal

Riders Univerzita Pardubice: Vaněk – Obr, Hrdlička, Faltys, Vacek – Bureš, Pelcl, Skála, Šrámek, Stolín, Hebek, Strnad, Klíma, Ladman, Jindra, Králíček, Kmoníček, Hejný.
Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Grygera – Tichý, Husák

06:49 CVB 1:0 Dlouhý
07:46 CVB 2:0 Gombarčík (Malíř, Pernický)
20:53 RUP 2:1 Hebek
21:57 RUP 2:2 Landman (Klíma)