6:5

po prodl. (2:0, 2:4, 1:1 - 1:0)

09.02.2022, 19:40 • ZS Kuřim • 15. kolo • Vít Káňa

Tipsport: 3.36 5.3 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas dvou nejhorších týmů ligy rozhodl ve 3. minutě prodloužení kapitán Kavalírů Ondra Dlouhý. Ten v utkání zaznamenal čtyři góly a byl mužem zápasu. VUT Cavaliers Brno porazili doma Riders Univerzita Pardubice 6:5 v prodloužení. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:00:57)

62:42

Cavaliers právě vstřelili branku!
ONDRA DLOUHÝ dává čtvrtou branku dnešního zápasu. Rozhodující gól trefil z levého kruhu nad lapačku gólmana Vaňka. Asistence: Pernický V.

62:19

Vaněk musel zashovat po střele domácích.

62:14

Říčka ztratil puk a Riders se dostali do pásma domácích.

61:23

Kavalíři mají velkou šanci v prodloužení rozhodnout zápas v prodloužení.

61:23

Oddechový čas pro domácí.

61:23

Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice (Klíma – 2 min., podrážení).

61:16

Vacek v šanci trefil jenom hráče domácích. Bude se vylučovat.

60:47

Kavalíři mají buly ve třetině soupeře, Pernický vyslal projektil na Vaňka, ten jej ale v pohodě vykryl.

60:20

Brno mělo první nájezd při hře ve třech na obou stranách.

60:01

O vítězi zápasu nebylo rozhoduto během 60 minut základní hrací doby, oba týmy vstřelily po pěti gólech. Prodloužení začně ve 21:50.

60:00

59:32

Pernický byl zablokován v pokusu o brejk.

58:36

Hebek našel Klímu, který v jasné pozici trefil jenom rameno domácího gólmana.

58:20

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Malý – 2 min., podrážení).

58:20

Na ledě došlo k rozmíšce po střele Kavalírů, bude se vylučovat.

58:02

Riders vyhodili puk přes všechy čáry.

57:51

Patrik Říčka přepnul na vyšší rychlostní stupeň, Vaněk radějí přikryl puk.

57:36

Kavalíři špatně střídali, ale Jindra tohoto zaváhání domácího týmu nevyužil.

57:16

Puk je ve třetině Riders, Brno teď zavřelo soupeře v pásmu.

56:42

Pernický V. trefil gólmana hostů jenom do betonu.

56:14

PATRIK ŘÍČKA nahodil puk na branku hostů z levého kruhu, puk tečoval gólman Vaněk a od něj se dostal do branky.

55:43

Dlouhý vystřelil od modré a Kavalíři mají k dispozici buly ve třetině hostů.

55:32

Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku!
To byla parádní souhra a Brno opět zaspalo. JAN STOLÍN Zakončil už jenom do prázdné branky.

54:43

Dlouhý nenašel Gombarčíka ve slotu, jeho přihrávka byla zblokována obránci.

54:14

Vacek poslal puk na branku domácích, Burian raději přikryl puk v lapačce.

53:28

Burian musel rychle vyjet z branky a zasáhnout hokejkou před nájezdem Faltyse.

52:32

Hejný se přiznal k tečování puku, bude se vhazovat ve středu ledové plochy.

52:32

Zakázané uvolnění Kavalírů. Sabol měl k puku daleko.

52:14

Dlouhý z úhlu netrefil zařízení.

51:22

Brno je v pásmu hostí, Malého střela zůstala ve slotu, ale Riders se stihli osvobodit.

50:59

Vackovo nahození radějí přikryl pod lapačku Vojtěch Burian.

50:42

Patrik Říčka šel do úniku, ale jeho akci zastavil ofsajd.

50:25

Burian vytáhl lapačku proti střele z dálky.

50:05

Sabol ztratil puk na útočné, do brejku šel Kmoníček, ale gólmana nepřekonal.

49:47

Brno špatně střídalo, ale toho Riders nevyužili.

48:37

Gombarčík ani později kapitán Dlouhý nedokázali překonat Vaňka, který drží prapor RIders.

48:01

Pardubice se dostaly na polovinu soupeře, ale přesná střela z toho nebyla.

47:29

Malý vystřelil, na dorážku čekal Sabol, jenže Vaněk rychle přikryl puk.

47:18

Teď to vypadá jako by Riders začaly docházet síly.

47:00

Kavalíři nahodili Malířem, dostali se ke střele ke slotu Sabolem, ale Vaněk ucpal bližší tyčku.

46:05

Vaněk jenom vyrazil puk před sebe, ale hráči Kavalírů se k němu nedostali.

46:04

Zakázané uvolnění hostů.

45:29

Riders se dostali na puk a vyslali ostré nahození, jenže to jen prošlo délkou obranné třetiny Kavalírů.

45:01

Pernický udělal kličku a vystřelil ve slotu, jenže trefil jenom gólmana.

44:41

Pernický nahodil puk na branku Vaňka, ale ten po chvíli dostal puk do lapačky. Kavalíři jsou nyní aktivnějším týmem.

44:25

Hraje teď plná nepřesných přihrávek.

43:35

Kavalíři v tísni vyhodili puk z vlastní třetiny a jdou střídat.

43:18

Kavalíři hrají v plném počtu.

42:52

Kavalíři ve vlastním oslabení měli velkou šanci.

42:46

Pernický V. jel sám v úniku, ale jeho střelu kryl gólman Vaněk betonem.

42:18

Obr nahodil puk na branku, Burian ho raději schoval v lapačce.

41:58

Riders se sami vyhnali z útočné třetiny špatnou přihrávkou.

41:22

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Malý – 2 min.).

41:09

Malíř se ke střele v nájezdu nedostal. Bude se vylučovat.

40:26

Douhý zavezl puk do třetiny, Gombarčík se dostal k zakončení, ale jeho střela byly zblokována.

40:01

Druhé dějství přineslo celkem čtyři branky. Riders se dostali zásluhou Skály, Landmana, Hejného a Klímy do vedené, jenže domácí dostal na stav 4:4, dnes výborně hrající kapitán, Ondra Dlouhý, který zkompletoval posledním brankou hattrick. Zápletka by byla, třetí perioda začne přibližně ve 21:15.

40:00

39:59

Ondra Dlouhý se už rozjížděl do dalšího sóla, ale to zastavila siréna.

39:27

Gombarčík spadl v úniku, ale rozhodčí ani tento zákrok neposoudil jako faul.

39:06

Gólman domácích Burian raději přidržel puk, Riders získali aspoň buly.

38:44

Brno se dostalo do pásma, ale hned o něj přišlo.

38:25

Je tady hattrick, ONDRA DLOUHÝ, se rozjel z vlastního pásma a beckhendovou kličkou překonal gólmana. Asistence: Holub.

37:55

Hrdlička poslal nahození na branku, Burian musel rychle z branky a přikryl lapačkou puk.

37:09

Brno se dostalo po skrumáži k puku, Dlouhého střelu chytil hostující brankář. Poté se ale přerušila hra, na ledě zůstal ležet jeden z hráčů hostů.

36:17

Brno se Holubem dostalo do pásma, ale pak vyslalo špatně umístěnou střelu na Vaňka.

36:03

Riders šli ve třech do brejku, ale jich akci zastavilo ofsajdové postavení.

35:46

Cavaliers se snaží o aktivitu, ale jejich střelám chybí přesnost.

35:27

Gombarčík se neprosadil ze slotu, poté Vaněk musel zasahovat proti střela z dálky. Hosté se pak museli, kvůli tlaku, osvobodit vyhozením přes všechny čáry.

34:35

Střela Holuba od modré byla neřesná.

34:07

Gólman Burian pokazil rozehrávku za brankou. Puk se dostal na hokejku Pardubic a Rudolf Klíma už měl před poloodkrytou brankou jednoduchou pozici. Asistence: Šrámek.

33:37

Zakazané uvolněné domácích. Pernický poslal puk přes všechny čáry.

33:08

David Balát se dostal k zakončení, ale minul zařízení.

32:30

Riders se snažili jít do brejku ale jejich snahu zastavilo ofsajdové postavení.

32:03

Obrana Pardubic je po třetím inkasovaném gólu značně otřesena.

31:00

Je vyrovnáno, ONDŘEJ DLOUHÝ si dojel dorazit do slotu vlastní střelu. No a trefil to parádně k tyči. Gólman byl bez šance na zásah. Asistence: Malý, Pernický.

30:32

Hejný v rychlém úniku minl domácí branku.

29:58

Je polovina zápasu a oba celky se už perou z fyzičkou.

29:30

Nepřesnost střídá další nepřesnost. Pardubice se po chybě domácích v rohu dostaly ke střele, ale Ladman minul klec domácích.

28:45

Malíř vystihl přihrávku v třetině, ale Brni se k zakončení nedostalo.

28:03

Malý spěchal za kotoučem do třetiny hostů a podařilo se mu kotouč na patnáct vteřin dostat do rohu.

27:29

Dlouhý v úniku minul zařízení.

26:29

Obrana domácích teď nebyla vůbec v ideálním rozpoložení. JOSEF HEJNÝ se prosadil z rychlého brejku z levé strany po přihrávce Vacka. Aistence: Vacek, Kmoníček .

26:06

Králiček dostal od rozhodčích rázně vysvětleno, že nebyl faulován.

25:56

Stolín v brejku nepřekonal gólmana v úniku blafákem do beckhendu.

25:27

Hra je nyní plná nepřesných přihrávěk a nevynucených chyb.

24:54

Malíř se snažil dostat puk na své spoluhráče, ale na puk šli hosté.

24:25

Vojtěch Burian už byl překonán, ale zaskočili za něj rychle obránci Brna.

24:02

Sabolova střela byla zblokovaná, hosté jdou do útoku.

23:36

Zakázané uvolnění domácích.

23:30

Bureš donutil Buriana k zákroku lapačkou.

22:55

Ondřej Dlouhý prošel třetinou, ale jeho zakončení vyčapal Vaněk.

22:28

Brno vyhrálo buly a Pernický udržel puk v obraném pásmu soupeře, jenže střela z toho nebyla.

21:57

Další chyba domácích je potrestána. MAREK LANDMAN byl u pravé tyče nehlídán a doklepl kotouč do branky Cavaliers. Asistence: Klíma.

21:08

Ondřej Dlouhý to v brejku vzal na sebe, ale trefil jenom beton gólmana.

20:53

Holub špatně rozehrál puk o mantinel a LUKÁŠ HEBEK se dostal, jako slepý k houslým, na touš a prostřelil gólmana.

20:49

Kmoníčkova střela z brejku byla tečována obráncem.

20:01

Riders Univerzita Pardubice měla na začátku zápasu více střel a nasazení, jenže platilo otřepané, nedáš, dostaneš. Dlouhý, a po chvíli později, Gombarčík, dali VUT Cavaliers Brno v osmé minutě dvougólový náskok. Riders se sice snažili umazat náskok domácích, ale Burian dnes chytá výborně. Druhé dějství začně přibližně ve 20:25.

20:00

19:44

Pardubice měly na konci třetině dvě střely, ale výborného Buriana nepřekonaly.

19:24

Pardubice se poslední dobou nemohou usadit v pásmu domácích.

18:50

Uhlíř se dostal do pásma Riders, ale hned přišel o touš.

18:10

Hra nám poněkud ztratila tempo.

17:30

Brno mohlo jít do brejku, ale jeho útočníci si nerozuměli.

17:03

Vaněk opět raději přidržel puk v lapačce, domácí mají alespoň buly.

16:36

Jančí to zkoušel od modré, ale netrefil zařízení.

16:16

Antal je při střelecké chuti, opět vyslal Vaňkovi pozdrav z dálky.

16:10

Po střele Antala se snažil Říčka dorážet, ale Vaněk byl u puku dříve.

15:59

Domácí zahráli v pásmu soupeře rukou, bude se vhazovat na modré Riders.

15:52

Zakázané uvolnění Cavaliers.

14:49

Gólman Vaněk se snažil o rychlou rozehrávku, ale Cavaliers se dostali na puk. Jenže jejich přihrávka v pásmu byla vystižena soupeřem.

14:05

Malý se snažil oslovit spoluhráče ve slotu, ale jeho přihrávka neměla přesnost.

13:42

Jindra přišel o hůl a akce hostí je přerušena.

13:25

Vojtěch Pernický se dostal z rychlého úniku do šance, ale Vaněk utěsnil svou pravou tyčku.

13:15

Vojtěch Pernický trefil břevno.

12:30

Brno si situaci nekomplikuje, když si není jisté, tak vyhodi puk z pásma.

11:50

Hejný ztratil puk a Cavaliers se dostali ke střele, kterou tečoval Říčka. Vaněk byl ale připravený.

11:20

Na ledě se přitvrdilo, ale rozhodčí nechává hře volný průbeh.

10:39

Riders jsou aktivnějším týmem, mají více střel, ale dnes jim to prostě nelepí.

10:23

Burian drží akcie domácího nad vodou, teď zlikvidoval dvě střely hostů.

10:02

Jindrovo nahození od modré minulu branku domácího týmu.

09:24

Jindra se dostal do úniku a snažil se zakončit mezi betony. Vaněk je ale rychle zaklapl.

09:05

Vaněk raději přikryl puk po střele Dlouhého.

08:27

Riders se pomalu otřepaly z úvodního tlaku domácích.

07:46

MICHAL GOMBRARČÍK doklepl puk do branky Pardubic. Brankář Vaněk nemohl zareagovat. Asistence: Malíř, Pernický .

06:49

ONDŘEJ DLOUHÝ zpoza branky nahodil puk na gólmana, tkerý si ho srazil do branky. Asistence:

06:05

Vojtěch Burian skvě pokryl nájezd Riders. Poté vyslal nahození Burian, které jen těsně minulo branku.

05:35

V krátkém čase jsme registrovali dvě střely Riders, ale Burian ukázal své schopnosti.

05:22

Obr na poslední šáhl do přihrávky skrz brankoviště a osvobodil hosty.

04:26

Jan Stolín v jasné pozici ve slotu trefil jenom beton domácího gólmana.

04:00

Antal vyslal střelu na branku Vaňka, za kterým zazvonila tyčka.

03:32

VUT není schopno skoro půlminutu dostat se z vlasního pásma.

03:10

Riders jsou aktivnější v pásmu Cavaliers, ale na puk se nedostaly.

02:50

Zakázané uvolnění domácího týmu.

02:34

Říčka objel branku hostí, ale přihrát na hokejku spoluhráče se mu nepodařilo.

02:09

Lukáš Pernický pálil po buly od modré, ale minul zařízení.

02:04

Zakázané uvolnění Riders.

01:12

Jan Malíř se dostal k zakončení ve slotu, ale trefil jen brusle obránce.

00:22

Pardubice byly v pásmě domácích, ale hned o něj přišly.

00:01

VUT Cavaliers Brno: Burian (Antonín) – Pernický V., Antal, Malý, Běhal, Holub, Sabol, Pernický L., Jančí – Plitko, Malý, Uhlíř, Říčka, Zemánek, Dlouhý, Malíř, Hasoň, Šenk, Gombarčík, Balát, Šišma.
Trenér: Ladislav Šoukal

Riders Univerzita Pardubice: Vaněk – Obr, Hrdlička, Faltys, Vacek – Bureš, Pelcl, Skála, Šrámek, Stolín, Hebek, Strnad, Klíma, Ladman, Jindra, Králíček, Kmoníček, Hejný.
Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Grygera – Tichý, Husák.
VUT Cavaliers Brno 10. místo 13z. (1 – 1 – 0 – 10), skóre 24:63, 9 bodů.
Cavaliers se v aktuální sezóně vůbec nedaří, ve 12 zápasech Brňané jen dvakrát dokázali bodovat. V posledních třech zápasech brali, při skóre 4:23, Cavaliers nulu. Nad jejich síly byli UK Hockey (2:7), pak přišel výbuch na ledě HC Univerzita Palackého (11:0) a dom a podlehli HC MUNI (2:4).
Osobnosti týmu
Nejlepším střelcem týmu je 7gólový útočník Ondra Dlouhý, kterému sekunduje, s pěti góly, Jan Hasoň. Týmové asistence vede s osmi gólovými přihrávkami Lukáš Kaukič. Ten nastřádal i nejvíce kanadských bodů a sice 11. David Sedláček je s šesti body nejproduktivnějším bekem. Gólman Vojtěch Burian má v osmi zápasech průměr (87.13).
Riders Univerzita Pardubice, 9. místo, 13z. (3 – 1 – 0 – 9), skóre 44:86, 11 bodů.
Ani Riders nemají v aktuálním ročníku příliš oslnivou formu, body brali jen ve 4 případech a na ledě soupeřů v šesti zápasech (skóre 24:63) odjeli domů s bodovou nulou. Tři poslední meče přinesly hráčům Pardubic tři body (naposledy hráli v pondělí 24. ledna). Na ledě Olomouce padli (6:5), doma pak přehráli HC MUNI (5:3) a v Ostravě s BO vysoko prohráli (8:3).
Nejlepším střelcem týmu je gólový Josef Hejný. Asistencí nejvíce nasbíral obránce Lukáš Bezděk a sice 9, tento hráč vede i týmové kanadské bodování, posbíral 12 kanadských bodů (3+9). Gólman s nejlepšími statistikami je, s průměrem (85.14), Petr Sodomka.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z Univerzitní hokejové ligy. Ve středu 9. února se proti sobě v Brně postaví postaví celky VUT Cavaliers Brno a Riders Univerzita Pardubice. Utkání 15. kola začíná v 19:40.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:40.

6:5

Branky a nahrávky: 7. Dlouhý, 8. Gombarčík (Malíř, Pernický), 31. Dlouhý (Malý, Pernický), 39. Dlouhý (Holub), 57. Říčka, 63. Dlouhý (V.) – 21. Hebek, 22. Landman (Klíma), 27. Hejný (Vacek, Kmoníček), 35. Klíma (Šrámek), 56. Stolín

Rozhodčí: Grygera – Tichý, Husák

06:49 CVB 1:0 Dlouhý
07:46 CVB 2:0 Gombarčík (Malíř, Pernický)
20:53 RUP 2:1 Hebek
21:57 RUP 2:2 Landman (Klíma)
26:29 RUP 2:3 Hejný (Vacek, Kmoníček)
31:00 CVB 3:3 Dlouhý (Malý, Pernický)
34:07 RUP 3:4 Klíma (Šrámek)