HC Lední Medvědi Pelhřimov – HC Spartak Velká Bíteš

2:1

konec (1:1, 1:0, 0:0)

05.02.2022, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Pavel Blažek

Byly to nervy, ale Pelhřimov poráží Velkou Bíteš 2:1, celkově 3:0 na zápasy a Poutníci vyhlíží soupeře pro semifinále. Zase příště napočtenou. (19:07:17)

59:50

Závar ukončuje Kaiseršot a ještě 10 vteřin....

58:51

Vysloužil netrefil ze středního pásma prázdnou klec.
Ano, Bartošek na střídačce.

58:23

Důležitý zákrok proti střele Matěje Šidáka vytáhl Jakub Kaiseršot. Oddechový čas hostů. Bude powerplay?

56:44

Bartošek zřejmě odčaroval pelhřimovské střelce, ani Vysloužil nyní na hostujícího brankáře nenašel recept.

55:48

Martin Hadrava si najel před Bartoška, ale hrdina hostů stále drží Bíteš v zápase.

53:54

Dupljaku se tlačí do šance, ale domácí obrana útočníka Bíteše neutralizuje.

52:59

Těžko říci, zda je to svázané taktikou, ale oba celky nejspíš čekají na chybu soupeře...

51:11

50:51

Hosté vyhazují.

49:52

Zámek...

49:11

Liridon Dupljaku za držení hole obdržel dvě minuty.

48:04

Na ledě je to boj, kombinační hra trpí na obě strany.

46:57

Štiplavý pokus Martina Hadravy kryje Bartošek.

46:30

Bíteš v protiútoku, ale domácí obrana v tomto minisouboji vítězí.

45:43

Kaiseršot si snad poprvé v této třetině sáhl na puk a přerušuje hru.

44:57

Ani teď se skóre nemění, závar ukončil zákrok Bartoška.

43:34

Šulák pálí do tyče hostující branky.

42:39

Hra je dosti nepřesná na obě strany. Snaha Poutníků o zvýšení náskoku je ale zřejmá.

41:12

Útočná snaha domácích se láme o nepřesnou rozehrávku.

40:25

40:01

A jdeme na třetí třetinu....
Na přání fanoušků zdravím jednoho z domácích příznivců, Martin Petrák je doma s covidem a touto cestou mu tedy přeji hlavně co nejlehčí průběh.
Po druhé třetině vedou domácí 2:1 po zásahu Davida Šuláka. Ale tuto třetinu to nebyl moc pohledný hokej, uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne cca v 18:36.

40:00

38:50

Filip Kasalý s Vladimírem Portem při dvojnásobném oslabení ujeli dva na nikoho, ale zakončení bylo nepřesné.

38:32

Zámek...

38:25

Martin Hadrava dvě minuty za sekání. Těžké vteřiny čekají Poutníky...

37:07

Matyáš Machovský dvě minuty za vysokou hůl.

36:15

Jestli někdo drží hosty v dnešním zápase, je to Jakub Bartošek. Nyní hostující brankář lapil pěknou šanci Machovkého.

36:08

Ani teď Filip Kasalý se svým zakončením proti Bartoškovi neuspěl.

35:24

Dupljaku v těžké pozici pálí a Kaiseršot chytá.

34:23

Filip Kasalý se prokličkoval do šance, ale Bartošek dělá zápas i nadále napínavým.

31:39

Vzájemné vyloučení – Liridon Dupljaku a Jan Štěrba. Dupljaku navíc počastoval sudího nějakým peprným výrazem, takže je z toho domácí přesilovka.

30:53

Po další kombinaci Poutníků se opět skóre nemění. Votápek nepropálil Bartoška.

29:54

Další sražený pokus, tentokrát z hole Matyáše Machovského.

29:35

Opticky mají Poutníci v pásmu tlak, ale střel na bránu je pomálu.

28:32

Štěrba si najel do kombinace, ale jeho pokus Bartošek kryje.

26:25

Zámek...ale Bartošek chytá puk ještě před čárou do své výstroje.

26:09

Dvě minuty pro Adama Šidáka za hákování.

25:48

25:30

Domácí se pěkně brání.

25:12

Offside kazí útočné choutky hostujícího celku.

24:52

Puky létají kolem domácí branky, ale nyní domácí vyhazují.

24:30

Zámek...

24:05

Domácí vyhazují.

23:48

Dvě minuty pro Matyáše Machovského za nedovolené bránění.

23:22

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
Na konci kombinace Poutníků byl DAVID ŠULÁK, který poslal puk do šibenice. Asistence Ladislav Pospíchal a Martin Hadrava.

22:33

Obrana Bíteše zatím odolává a navíc vysílá do útoku přesné pasy. Nemají to dnes domácí nikterak jednoduché.

21:33

Opět se vhazuje u Bartoška.

20:41

Šulák po přihrávce Mečiara také nevyzrál na Bartoška. Vstup do třetiny mají Poutníci aktivní.

20:10

Filip Kasalý našel v přečíslení Martina Hadravu, ten nedokázal zvednout puk přes Bartoškův beton.

20:01

A jdeme na druhou třetinu...
Domácí krasobruslařka Patricia Černíková nyní ukázala své umění v přestávkovém programu a snad to bude motivovat i domácí hráče, aby ve druhé třetině také ukázali více ze svého umění.
Po první třetině je to u Bělé nerozhodně 1:1. Na gól Filipa Kasalého reagoval po domácí chybě Liridon Dupljaku a utkání je tedy nadále otevřené. Druhá třetina začne cca v 17:44.

20:00

19:32

Bekhend Matěje Šidáka jen o kousek minul domácí branku.

18:42

Filip Bříza a Liridon Dupljaku v pěstní konfrontaci, sudí poslal oba aktéry na trestnou lavici. Oba 2+2 za hrubost.

18:17

Poutníci se snaží o gólovou odpověď, ale hosté dobře brání.

15:19

Zdržování hry a dvě minuty pro Dominika Trnku.

15:04

Siřiště se dostal ke střele, Bartošek chytá.

14:18

Bíteš chytla slinu, další útočný výpad končí sraženou střelou do ochranné sítě.

13:33

Velká Bíteš právě vstřelila branku!
Blesk z čistého nebe. LIRIDON DUPLJAKU využil namazání od domácí obrany a blafákem poslal buk pro víko. Bez asistence.

13:08

Tlak Poutníků v pásmu, domácí mohli zvýšit vedení po několik šancích, tu poslední ale poslal Bříza vysoko nad branku.

12:39

Nahození ze středního pásma Kaiseršot pokryl a přerušuje hru.

11:10

Poutníci jsou při chuti, Vysloužil tvrdou ranou z první o kousek minul zařízení.

10:26

Mečiarův dobrý pokus minul hostující klec.

09:25

Dupljaku z protiútoku zkoušel blafák ala Peter Forsberg, jeho finta ale nevyšla, Kaiseršot se roztáhl na brankové čáře.

08:54

Před Bartoškem se nejlépe zorientoval FILIP KASALÝ a domácí vedou. Asistence Tomáš Mečiar.

08:49

Váchův pokus ukryl Bartošek do lapačky.

07:54

Žalud za modrou vypálil a Kaiseršot nic neviděl. Byl proto rád, že puk šel daleko od brány.

07:22

Domácí v plném počtu. Předtím ale Petrčka bekhendem protáhl Kaiseršota.

06:28

Novák pálí po ledě mimo, hned poté domácí vyhazují.