05.02.2022, 17:00 • Zimní stadion Písek • 36. kolo • Pavel Kovanda

Tipsport: 2.3 5.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (18:58:59)
Písek porazil favorizovaný Cheb 6:1 a připsal si cenné tři body do tabulky.

59:57

Písek mohl přidat sedmou branku! Kotouč poskakoval v brankovišti, avšak Horák kotouč zalehl a nedovolil dotírajícím útočníkům zakončit.

59:20

Střelu na bližší tyč vyzkoušel i domácí kapitán, Horák si připisuje úspěšný zákrok.

58:20

Písek právě vstřelil branku!
MARTIN MATĚJČEK vypálil z ostrého úhlu na bližší tyč a kotouč pronikl za záda brankáře Horáka. Bez asistence.

58:00

Cheb kombinuje v útočném pásmu, zatím bez střelby.

56:36

Puk se rozhodl pozdravit domácí střídačku, následuje vhazování před domácím gólmanem.
Oba týmy hrají v plném počtu.

55:39

David Novotný se dostal ke třem střelám za sebou, ale ani jedna neprošla za záda brankáře Kříže. Obrovská šance hostujícího mančaftu.

55:29

Puk v ochranné síti, bude se vhazovat v útočném pásmu hostů.
Dnešní utkání sleduje 252 diváků.

54:16

Holub pálil z pravého kruhu, ale neměl správně seřízená mířidla.

54:00

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Čížek – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Rozhon – 2 min., vražení na mantinel).

53:25

Postavení útočícího hráče v brankovišti, hra se stěhuje do neutrální třetiny.
Cheb hraje ve čtyřech.

53:05

Tři mušketýři vyhazují a střídají, Cheb hraje solidní oslabení.

52:17

Sýbek z dobré pozice minul branku, kotouč následně putuje do středního pásma.

51:58

Písek bude hrát déle než minutu přesilovku pět na tři! Pohanka je vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:18

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Liutov – 2 min., podrážení).

50:30

Cheb vyráží do brejku.

48:38

Cheb se opět osvobozuje, tato přesilovka domácích nepatří mezi ty povedené.

47:46

Chebští hokejisté vyhazují puk ze svého pásma.

47:40

Petr Kořán nedovoleně zastavil píseckého obránce, který pronikal do útočného pásma. Dvě minuty za nedovolené bránění.

46:49

Liotov mířil na vzdálenější tyč, ale jeho střela byla nepřesná.

46:25

Střela Lukáše Volfa orazítkovala plexisklo za Horákovo brankou.

44:43

Pro Kašpara dnešní utkání končí, nahradí ho Adam Horák.

44:43

Domácí využívají přesilovou hru! JAKUB ČÍŽEK vypálil od modré a kotouč se zastavil až v síti. Asistence: Stanislav Dosek, Lukáš Bednařík.

44:08

David Novotný jde na trestnou lavici za hákování.

43:35

Liutovu střelu vyráží brankář Kříž do rohu hřiště.

42:46

Střela Lukáše Volfa z mezikruží rozezněla tyč!

40:45

Krásná branka v podání FRANTIŠKA JANUŠKY! Písecký útočník s kotoučem sjel až na konec pravého kruhu a poslal bekhendem puk přesně do mezírky u bližší tyčky. Asistence: Jan Sýbek.

40:35

První útočná akce domácích ve třetí třetině neslavila úspěch, Cheb posouvá puk do středního pásma.

40:01

Prostřední dějství je za námi. Cheb dokázal využít přesilovou hru a vyrovnal, avšak následně přišly dva nemilosrdné údery v podání domácích.

40:00

39:30

Písečtí operují v útočném pásmu.

38:12

Matějček pálil z pravého kruhu a zlomil hůl, střela byla tím pádem hodně nepřesná.

37:35

Stejskal pronikl do útočného pásma a obešel dva bránící hráče. S jeho následnou střelou si ale brankář Písku poradil.
Matěj Novotný je za doprovodu svých spoluhráčů odvážen z hrací plochy.
Toto neradi vidíme, písecký hráč zůstává nehybně ležet na zemi.

35:45

Králové odskakují na rozdíl dvou branek! MARTIN MATĚJČEK vypálil a Kašpar kotouč vyrazil před sebe, avšak byl zmaten a písecký útočník se následně dostal k dorážce. Asistence: Stanislav Dosek.

35:12

Januška se dostal do samostatného úniku, ale v rozhodující okamžik si nerozuměl s pukem, který ho neposlechl.

33:42

Cheb posílá puk do útočného pásma. Kotouče se ujímá domácí bek Tampier, který okamžitě zakládá útočnou akci.

32:40

Kotouč mimo hřiště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:18

Bednařík se dostal do krkolomné pozice, ale i přes to se mu povedlo zakončit. Střela to byla ale chabá, a tak si Kašpar připsal pohodový zákrok.

32:01

Krejsa pálil z levého kruhu, Kříž byl v pozoru a letící puk ukryl do své náruče.

31:25

Chebští hokejisté mají problémy s přechodem do útočného pásma.

30:38

Kašpar si připisuje další úspěšný zákrok, lapil Doskovu střelu od modré čáry.

30:04

Králové drží kotouč v útočném pásmu a kombinují.

27:46

I domácí využívají přesilovou hru! Matějček zavezl puk do hloubi pole a poslal křižnou přihrávku na druhou stranu, kde byl připraven obránce DANIEL DUDÁČEK, který zakončoval do odkryté svatyně. Asistence: Martin Matějček, Jakub Čížek.

27:31

Matějček pálil z mezikruží, ale minul branku.

26:54

Stadion vyhazuje puk z obranného pásma.

26:42

Petr Kořán jde na trestnou lavici za držení hole.

26:12

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají! DAVID NOVOTNÝ poslal puk přímo do šibenice. Brankář domácích za pukem pouze ohlédl. Asistence: Vladislav Pohanka, Daniil Liutov.

25:52

Kapitán domácích byl v útočném pásmu až příliš aktivní. Dvě minuty za hákovaní pro Jana Sýbka.

24:28

Králové se dostali do přečíslení dva na jednoho! Čížek poslal puk na hůl Matějčka, který okamžitě střílel, avšak Kašpar se stihl hbitě přemístit a zamezil letícímu kotouči cestu za brankovou čáru.

24:11

Puk v ochranné síti, vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

23:41

Kašpar lapil Novákovu střelu.

23:35

Hra se stěhuje do obranného pásma hostů, důvodem je zakázané uvolnění.

22:56

Krutina se po chybě domácího útočníka Volfa dostal ke kotouči v útočném pásmu, udělal otočku a zakončoval. Kříž připraven.

22:15

Pohankova střela nenadělala domácímu brankáři potíže.

21:22

Matějček poslal puk do mezikruží na Bednaříka, ten se ještě pokoušel najít lépe postaveného Čížka, ale do přihrávky zasáhl hostující bek.

20:15

Hosté nahazují puk do útočného pásma, zbývá patnáct vteřin přesilové hry.

20:01

Máme za sebou úvodních dvacet minut, domácí vedou 1:0, prosadil se kanonýr Čížek.

20:00

19:05

Ostrá rána Šťastného minula branku.

18:32

Filip Novák je vyloučen na dvě minuty za sekání.

16:45

Sýbek tvrdě vypálil z pravého kruhu a brankář Kašpar neměl kotouč ve své moci, a tak začal dotírat Januška. Chebský brankář se ale následně zorientoval a zastavil písecké útočníky.

16:23

Za vysokou hůl je vyloučen Jakub Krejsa.

15:52

Kříž si připisuje úspěšný zákrok, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

15:23

Přečíslení domácích se s úspěchem neshledalo.

14:57

Patrik Šťastný jako nůž máslem projel do útočného pásma, obešel obránce a vyzval brankáře Kříže. Chebský útočník to zkoušel bekhendem, ale písecký brankář vystřihl ukázkový semafor. Tato šance vyvolala nemalé ovace.

14:19

Přihrávka rukou vyhání písecké hokejisty z útočného pásma.

13:18

Kašpar lapil Doskovu ránu od modré. Jihočeši jsou v posledních minutách aktivnějším mužstvem.
Vše vyřešeno, zápas může pokračovat.
Hra je přerušena, potíže s ledovou plochou.

12:40

Brankář hostů se zmocnil kotouče a přerušil hru.

12:35

Dudáček dostal nabito na pravý kruh a přestřelil Kašparovu svatyni.

12:00

Cheb má potíže s rozehrávkou, domácí velmi dobře napadají.

10:42

Domácí rozehrávají ve svém pásmu.

09:42

Sýbek ostře vystřelil z pravého kruhu, Kašpar připraven.

08:28

Králové kombinovali v útočném pásmu, neúspěšně, Cheb opět posílá puk pryč z obranné třetiny.

07:38

Chebští hokejisté se opět vysvobozují dalekým vyhozením kotouče.

07:23

Cheb vyhazuje puk přes všechny čáry a střídá.

06:53

Ondřej Leština je vyloučen na dvě minuty za sekání.

06:48

Liutov zkoušel to stejné jako Čížek, ale rovněž neuspěl.

05:56

Čížek objel Kašparovu klec a pokoušel se kotouč okamžitě zasunout za brankovou čáru, brankář hostů se ale stihl přemístit a zastavil puk.

05:20

Dosek vypálil od modré, ale Kašpar měl čistý výhled, a tak neměl se střelou domácího beka žádné problémy.

05:04

Sýbek neudržel puk v útočném pásmu, šance pro soupeře zaútočit.

04:10

Hokejisté v modrých dresech nahazují kotouč do útočné třetiny a rychle střídají.

03:32

Jihočeši otevírají skóre dnešního utkání! Dravec JAKUB ČÍŽEK předvedl důraz v brankovišti, což mu přineslo kýžené ovoce v podobě gólu. Asistence: Lukáš Bednařík, Martin Matějček.

02:40

Rozhon byl s největší pravděpodobností faulován v útočném pásmu, rozhodčí ale zůstávají v klidu, a tak se do útoku žene Písek.

01:47

Novotný tečoval střelu Brože, kotouč však minul branku o několik centimetrů.

01:20

S kotoučem se již potkal i brankář na druhé barikádě, který do své lapačky ukryl nahození Jakuba Volfa.

01:12

Domácí brankář si připisuje první úspěšný zákrok proti střele Martina Trapla.

00:40

Oba týmy již navštívily útočné pásmo, žádná střela k vidění nebyla.

00:01

IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Dosek, Tampier, Dudáček, Novák, Turek, Kurfürst – Matějček, Novotný, Lechnýř, Volf J., Volf L., Januška, Sýbek (C), Čížek, Brož, Bednařík, Ryba
Trenér: Milan Filipi

HC Stadion Cheb: Kašpar (Horák) – Kořán, Stejskal (A), Vasiliev, Strýček (C), Pohanka, Leština (A) – Fečo, Rozhon, Trapl, Krejsa, Holub, Šťastný, Novotný, Krutina, Liutov

HC Stadion Cheb

Drží se na šestém místě se ziskem 42 bodů, stejně mají i páté Klatovy. Na čtvrtý Havlíčkův Brod ztrácí 4 body. Hosté mají přesně opačnou bilanci, kdy ze tří posledních zápasů porazili na svém stadionu 6:4 Bruslaře a 11:4 Řisuty. Třetí vítězství v řadě zaznamenali na ledě Příbrami, kde vyválčili těsnou výhru 3:4.
IHC Králové Písek

Jihočeši jsou na sedmé příčce a mají 28 bodů. Na šestý Cheb ztrácí 14 bodů. Poslední Řisuty na Krále ztrácí jen body 2. Ze tří posledních kol Králové nevyhráli ani jednou, nejprve před svým publikem padli 1:13 s lídrem z Tábora. Poté se utkali s Řisuty a těsně prohráli 4:5. Ten samý výsledek byl k vidění i v 33.kole, kdy k Otavě přijeli Klatovy, které zvítězily o jediný gól.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:1

Branky a nahrávky: 4. Čížek (Bednařík, Matějček), 28. Dudáček (Matějček, Čížek), 36. Matějček (Dosek), 41. Januška (Sýbek), 45. Čížek (Dosek, Bednařík), 59. Matějček – 27. Novotný (Pohanka, Liutov)

IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Dosek, Tampier, Dudáček, Novák, Turek, Kurfürst – Matějček, Novotný M., Lechnýř, Volf J., Volf L., Januška, Sýbek (C), Čížek, Brož, Bednařík, Ryba

HC Stadion Cheb: Kašpar (45. Horák) – Kořán, Stejskal (A), Vasiliev, Strýček (C), Pohanka, Leština (A) – Fečo, Rozhon, Trapl, Krejsa, Holub, Šťastný, Novotný D., Krutina, Liutov

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Charvát