30.01.2022, 15:00 • WERK ARENA, Třinec • 47. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.55 5.0 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

29:44

29:44 Gustaf THORELL - 0:1

29:44

Plzeň právě vstřelila branku!
Indiánům se až po necelé minutě povedlo usadit v útočném pásmu, po krásné kombinaci se pak hosté radují z první branky v utkání! Ludwig Blomstrand krásným a velice přesným pasem z levé strany útočné třetiny našel zcela volného GUSTAFA THORELLA, který pouze zametl kotouč do odkryté třinecké branky! Asistence: Ludwig Blomstrand, Michal Bulíř.

0:1

Branky a nahrávky: 30. G. Thorell (Blomstrand, Bulíř)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Zahradníček, M. Adámek, Jaroměřský – Daňo, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Chmielewski, Miloš Roman, O. Kovařčík – A. Nestrašil, Marcinko, Kofroň – Hrehorčák, R. Szturc, Dravecký (A).
Trenér: Václav Varaďa

HC Škoda Plzeň: Pavlát (34.–36. Miroslav Svoboda) – L. Kaňák, Čerešňák (A), Graňák, J. Holý, Budík, J. Kindl (C), Kremláček – J. Dufek, Mertl, M. Lang – F. Suchý, Bulíř, F. Přikryl – Blomstrand, Kodýtek (A), Schleiss – M. Marcel, G. Thorell, Malát.
Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Jeřábek, Úlehla – Svoboda, Malý

Diváci: 982

19:19 PLZ 2 M. Lang, hákování
26:23 PLZ 2 M. Marcel, držení
28:41 TRI 2+2 Daňo, napadení+nesportovní chování
29:44 PLZ 0:1 G. Thorell (Blomstrand, Bulíř)
33:13 PLZ -Pavlát +Miroslav Svoboda (Střídání)
35:26 PLZ 2 Bulíř, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:26 PLZ -Miroslav Svoboda +Pavlát (Střídání)
37:37 PLZ 2 Bulíř, nedovolené bránění
39:52 TRI 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Chmielewski
43:07 TRI 5 Daňo, bitka
PLZ 5 Mertl, bitka
59:25 PLZ 2 F. Suchý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu