4:0

konec (1:0, 1:0, 2:0)

30.01.2022, 15:00 • 35. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.9 4.6 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Banská Bystrica si jednoznačne poradila s Popradom po výsledku 4:0. Barani zároveň s prvým čistým kontom v sezóne, Kamzíci dnes v ofenzíve veľa neukázali. (17:15:42)

59:38

Weninger doslova podaroval puk súperovi, čím si ešte zneistil možnosť na čisté konto.

59:11

Bjorkung blízko piatemu zásahu, puk ale míňa bránku!

58:38

Todykov späť v bráne, pri vykorčuľovaní a odohraní puku trafil Dalhuisena na vlastnej striedačke.

58:27

Kamzíci neskladajú zbrane, chcú domácim pokaziť aspoň čisté konto.

57:51

57:51 Filip VAŠAŠ - 4:0

57:51

Banská Bystrica dala gól!
Je to definitívne! FILIP VAŠAŠ cez dve tretiny ihriska trafil odkrytú bránu, domáci si pripíšu tri body.

Asistencie: Charles Joseph Berger, Patrik Bačik.

57:25

Ubehlo však viac ako tridsať sekúnd od momentu, keď sú hostia zase v útoku.

56:53

Vašaš znegoval avizovaný icing, na druhej strane sa mu nepodarilo skórovať do prázdnej brány.

56:44

Livingston a ani Vandas neprekonali Weningera, ktorý zožal potlesk z tribún!

56:18

Todykov sa po reklamnej prestávke už na ľad nevrátil, Poprad so šiestimi korčuliarmi!

56:17

Po piatich minútach bez pauzy sa konečne prerušilo. Popradčania môžu reklamnú prestávku využiť aj ako oddychový čas.

56:03

Ulrychova zrazená koncovka skončila u Weningera, ktorý ju vytečoval aspoň do rohu klziska.

55:38

Podtatranci sa síce snažia, ale sekundy plynú rýchlo a domáci hráči sú v defenzíve pozorní.

54:56

Prvá formácia hostí pohorela na útočnom výlete. Zdá sa, že o víťazovi je rozhodnuté.