EC Red Bull Salzburg – HC Slavia Praha

3:2

konec (1:0, 1:2, 1:0)

30.01.2022, 11:30 • Zimní stadion Eden • 33. kolo • Mateo

Slávisté nakonec těsně prohrávají, když rozhodující branku dostali v přesilovce. Ani jeden ze tří zápasů v tomto týdnu v Edenu jim nevyšel. Naopak Salzburg bere do tabulky tři body a navazuje tak na vítězství proti Kladnu. Děkuji za pozornost, loučím se s vámi. Na počtenou u dalších přenosů. Hezký zbytek víkendu. (13:32:30)

Oddechový čas pro hosty.

58:56

Volevecký je na střídačce! Slavia to zkusí v šesti.

57:37

Další zákrok gólmana Salzburgu.

57:03

Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.

56:45

Další zásah pro gólmana Salzburgu, vhazování před jeho bránou.

55:24

Salzburg právě vstřelil branku!

Další využitá přesilovka domácích. Vinzens našel MAXIMILIANA JELAVICE, který dostal puk do odkryté brány. Asistence: Paul Vinzens a Julius Sumpf.

55:04

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Švec – 2 min., podrážení).

51:35

51:24

Střelu Němečka od modré sbírá Clara do lapačky.

49:35

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Hübner – 2 min., držení).

47:20

Gólman Salzburgu teď raději přikryl puk pod lapačku a vhazuje se před jeho bránou.

45:50

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Salzburgu.

43:53

Clara má puk v lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

43:30

Tvrdá rána Serova sražena do ochranné sítě.

41:36

Odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

40:01

Druhá třetina přinesla celkem tři branky, které znamenají vyrovnané skóre 2:2. Salzburg už dokázal také využít přesilovku. Za Slavii hned dvakrát skóroval Soukup. Třetí třetina bude zcela jistě ještě zajímavá. Třetí třetina začne zhruba ve 12:57.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Bürgelt (Vinzens, Rafalski), 37. Vinzens (Sumpf, Rafalski), 56. Jelavic (Vinzens, Sumpf) – 21. Soukup (Štrombach, Tomas), 28. Soukup (Tomas, Štrombach)

EC Red Bull Salzburg: Wolf (Clara) – Kauhanen, Rafalski, Schober, Hübner, Winkelmann – Wurzer, Jelavič, Stiegler, Bürgelt, Mackner, Ziesche, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner-
Trenér: Pakarinen

HC Slavia Praha: Volevecký (Pittr) – Palát, Němeček, Serov, Kulinič, Švec, Brotánek – Štrombach, Strnad, Soukup, Matuška, Míšek, Labuzík, Tichý, Kvasnička, Šíma, Tomas, Jokl.
Trenér: Kucharčík

Rozhodčí: Glanc, Květoň – Šimánek, Hlinka

07:45 SLZ 1:0 Bürgelt (Vinzens, Rafalski)
08:18 SLZ 2 Hübner, podrážení
20:53 SLA 1:1 Soukup (Štrombach, Tomas)