5:4

konec (2:4, 1:0, 2:0)

26.01.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 34. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.25 7.0 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme bojovnou třetí třetinu, kdy ovšem skórovali pouze domácí hráči. Hosté ovšem domácím nedali nic zadarmo a bojovali do poslední vteřiny a těsně po siréně ještě skórovali. Ovšem branka nemohla již platit. Jak se tedy vyvíjelo skóre? Na 4:4 srovnal ve 41. minutě vyrovnal Martin Mical. V 56. minutě poté po krásné akci vybojoval tři body Jaroslav Šimeček. To je z A-Benet arény vše a těšíme se u příštího zápasu (20:17:49)

59:48

Tak to LVI nezvládli!!! Do prázdné branky přihrával Vladimír Kýho Pavlovi Písaříkovi. Ten netrefil

56:30

Štěpán Urbánek vyvezl kotouč až z obranného pásma, vystřelil a Štěpán Suk ihned rozehrává. Děčínští spěchají

56:08

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání).
Vyloučení v týmu HC Děčín (Zika – 2 min., krosček).

55:44

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Krásná branka! Domácí se dostali do přečíslení a branku vstřelil JAROSLAV ŠIMEČEK. Branka byla posunuta až poté. Asistence: Martin Mical.

51:55

Martin Mical viděl film Tankový prapor, protože se již potřetí za sebou prodírá jako T-34

46:39

Vladimír Kýhos zkusil fintu za nohou, to odhalil Štěpán Suk, ani dvojí dorážka Aleše Havlůje nebyla úspěšná

45:17

Vojtěch Kysela krásnou přihrávkou našel před brankou Davida Drašara, ten však nezakončil přes hole hostující obrany

5:4

Branky a nahrávky: 5. Drašar (Dohnal), 16. Písařík (Procházka), 37. Šimeček (Stříbrný, Mical), 41. Mical (Šimeček, Fučík), 56. Šimeček (Mical) – 4. Kostourek (Tůma), 7. Zajan (Chlouba, Kostourek), 11. Chrpa (Volráb, Chlouba), 17. Zajan (Volráb, Kostourek)

Mostečtí Lvi: Kubík (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj (C), Fučík, Böhm, Hoffmann, Šoustek – Kýhos (A), Písařík, Procházka – Stříbrný, Šimeček, Mical – Kysela, Dohnal, Drašar
Trenér: Vladimír Machulda

HC Děčín: Suk (Blažek) – Kaltenböck, Loukota, Kučera, Žižka, Arnold, Tůma – Chlouba, Šeliga, Harkabus – Fojt, Hruška, Zajan (A) – Kostourek, Volráb (C), Zika – Žítek, Chrpa
Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Goltsch