18.01.2022, 21:00 • Allianz Stadium (Torino). • Osmifinále • Petr Frömel

Tipsport: 1.33 4.65 8.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:03:39)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 15:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 14:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:8.
Juventus v úvodu druhého poločasu zvýšil svůj náskok a kráčel za postupem. Krátce po hodině hry sice chyboval a z první střely inkasoval, avšak byl to jen dílčí úspěch soupeře, poté už pálili do černého znovu jen domácí, kteří překonali, jinak velmi dobře chytajícího Falconeho, ještě dvakrát a dokráčeli si pro zasloužený postup.

90+3

90+2

Juventus spíš už jen vyčkává na závěrečný hvizd, ještě jednu minutu musí vydržet.

90+1

Nastavují se ještě tři minuty.

90

Perin pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou, ti vyráží dopředu.

89

Hosté kombinují na soupeřově polovině, avšak teď už jde jen o to, aby neutrpěla větší gólový příděl. Vítěz je jasný.

88

Žlutou kartu dostává Vieira (UC Sampdoria).

86

Následoval nepříjemný střelecký pokus domácích na bližší tyč, ovšem Falcone včas skočil a balón vyrazil.

85

Žlutou kartu dostává Rincón (UC Sampdoria), který na pravém křídle fauloval protihráče.

85

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Caputo, přichází Ciervo.

84

Rabiot se protlačil po levé straně až do zakončení, svojí bombou orazítkoval bližší tyč brány.

82

Dybala málem přidal pátý gól, ale z ostrého úhlu střílel jen do připraveného gólmana hostů, jenž stál u své pravé tyče.

81

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Augello, přichází Dragusin.

79

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Morata, přichází Kaio Jorge.

78

Žlutou kartu dostává Alex Sandro (Juventus FC).

77

77. MORATA - 4:1

77

Juventus právě vstřelil branku!
ALVÁRO MORATA si vybral levý dolní roh soupeřovy svatyně a ač si Falcone na balón sáhl, vyrazit jej nestačil.