konec (0:1)

18.01.2022, 21:30 • Estadio Nuevo Mirandilla • 21. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 3.25 3.14 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9. (23:41:19)
Infarktový závěr zápasu nahradil nestranným fanouškům dost nezáživné menu většiny prvního poločasu. Zato nový trenér Cádizu Sergio González asi na svou ligovou premiéru hned tak nezapomene.

Hosté kontrolovali náskok z jediné povedené akce od 10. minuty prvního do 10. minuty druhého poločasu. Do té doby zcela bezzubému Cádizu se však podařilo vyrovnat Negredovým „angličanem“ a hra konečně za stavu 1:1 začala k něčemu vypadat. Další dva zásahy téhož hráče odvolal nejprve rozhodčí přímo na hřišti pro ruku, vzápětí až videorozhodčí pro faul na brankáře. Přesto se v nastavení Andalusané radovali, když si Espanyol nepohlídal rychle vhozený aut. První domácí výhra v sezóně však nešťastnému Cádizu nebyla dopřána, protože v poslední vteřině zápasu vyrovnal kanonýr Espanyolu de Tomás.

90+6

90+6

Espanyol právě vstřelil branku!
Tak tohle je pro domácí nesmírně kruté. Hrálo se již několik vteřin přes avizované nastavení, hosté rychle vhodili aut a Darderův skvělý centr umístil z malého vápna volejem do sítě RAÚL DE TOMÁS.

90+5

Obranu ještě prořízl přímočarým výpadem Derder, byl to opět Fali Jiménez, kdo odkopává do autu. Zbývá posledních pár vteřin nastavení, první domácí výhra Cádizu v sezoně je na spadnutí.

90+5

Vše se nastěhovalo do šestnáctky Cádizu, tam však razantně odkopává míč Fali Jiménez.

90+4

Konsternovaní hráči Espanyolu se zatím nemohou dostat do tlaku. Pomůže jim standardka?

90+2

Espanyol Barcelona musí střídat: hřiště opouští zraněný Fernando Calero, přichází David López.

90+1

Cádiz právě vstřelil branku!
Teď již o platnosti gólu nejsou pochyby. Hosté na vteřinku zaspali při autovém vhazování Álvara Negreda, na které si naběhl IVÁN ALEJO a z úhlu jesličkami potupil brankáře Lópeze.

90

Nastavuje se pět minut.

89

Darderovi se povedlo vyhlavičkovat míč z velkého vápna, domácím poté utíká do zámezí.

88

Cádiz pokračuje v tlaku a vybojoval rohový kop, teprve třetí v utkání.

86

Allejův centr bezpečně stahuje ze vzduchu Diego López.

85

V souboji náhradníků domácí Parra skoro strhl dres z Melameda.

84

Akci Espanyolu zastavuje Puadův faul na Espina, kterému došlápl na nohu.

83

Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Óscar Melendo, přichází Loren Morón.

81

Žlutou kartu za protesty dostává Jeremías Ledesma (Cádiz CF).

81

Domácí zachytili přetažený centr, vrátili míč do ohně a ÁLVARO NEGREDO rybičkou překonává Lópeze. Radost z gólu měla sice o něco delší trvání než před chvílí, protože rozhodčí původně branku uznal, po prohlédnutí videozáznamu však názor mění kvůli faulu na brankáře.

79

Žlutou kartu dostává Leandro Cabrera (Espanyol Barcelona).

2:2

konec (0:1)

Branky: 55. Negredo, 90+1. Alejo (Negredo) – 10. Morlanes (Darder), 90+6. de Tomás (Darder)

Karty:   46. Fali (CAD), 58. A. Espino (CAD), 74. Alejo (CAD), 81. Ledesma (CAD) – 79. Cabrera (ESB)

Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén (78. Parra), Cala (46. Chust), Fali Jiménez, Espino – S. Sanchez /C/ (73. Alejo), Fernández, San Emeterio, Perea (68. Arzamendia) – Lozano (73. Sobrino), Negredo.
Náhradníci: D. Gil – Harojan, Osmajić, Bastida, Á. Jiménez, Chapela, Andone.

Trenér: González

Espanyol Barcelona: Diego López /C/ – Ó. Gil (65. Vidal), Gómez, Calero (90+2. David López), Cabrera – Puado, Morlanes, Darder, Embarba (65. Melamed) – Melendo (83. Morón), de Tomás.
Náhradníci: García – Llambrich, R. Sanchez, Martínez, Mérida, Dimata, Carreras, Wu.

Trenér: Moreno