1:0

po prodl. (0:0)

18.01.2022, 17:30 • Stadio Olimpico • Osmifinále • Adam Dořák

Tipsport: 1.63 3.78 4.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak jak to vývoj zápasu postupně ukazoval, tak nakonec postup do další fáze poháru rozhodla jedna branka. Ta nakonec přišla ihned po začátku druhého nastavení v prodloužení. Postaral se o ni Immobile, který tak svůj tým poslal do čtvrtfinále poháru. Tam se Lazio střetne s AC Milán, které si nedávno poradilo 3:1 s Janovem a to taky až po prodloužení. (20:10:21)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 18:14.

120+1

I nyní nastavil sudí jednu minutu. Lazio navíc bude zahrávat roh a je jisté, že už bude chtít míč udržet v tomto místě.

120

Běží nám poslední minuta druhého nastavení. Lazio vhazuje aut na polovině svého soka.

119

Menší horko před brankou Reiny. Ten nevyskočil přesně a míč zůstal ve vzduchu. Ovšem následně jej nekompromisně odkopl jeden z dalších hráčů Lazia.

118

Moro nyní i za cenu žluté karty fauloval pronikajícího soupeře po pravé lajně.

117

Žlutou kartu dostává Arslan (Udinese Calcio).

117

Dlouhý míč si ihned vzal jeden z obránců Lazia a hosté ví, že se jim čas opět o něco zkrátil.

115

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Vavro.

113

Lazio už však zdržuje hru, jak se jen dá. Nyní bude střídat svého dalšího hráče.

112

Hosté musí výrazně přidat směrem k brance, jestliže chtějí dostat zápas do penalt.

110

Rozhodčí to vyřešil šalamounsky a kartu ukázal jak hráči domácích – Hysaj, tak hostujícím – Soppy.

109

Po faulu domácího hráče se strhly menší emoce a hlavní sudí nyní musí hlavně uklidnit rozvášněnost hostujících hráčů.

108

Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Pussetto, přichází Nestorovski.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Perez, přichází Nuytinck.

106

106. Ciro IMMOBILE - 1:0

106

Lazio právě vstřelilo branku!
Tak CIRO IMMOBILE přece jen pravděpodobně bude tím mužem, který rozhodně o osudu zápasu. Lazio po zahájení druhého poločasu prodloužení vyslalo dlouhý míč dopředu, kde si na něj naběhl Immobile a ten ve vzduchu tečoval míč za záda vyběhnutého Silvestriho. Asistence: Danilo Cataldi.