Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno

2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

09.01.2022, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • 40. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 2.5 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prodloužení stačila Kometě jedna střela, která přišla z hokejky Petera Muellera, který se v zápase několikrát snažil překonat Godlu.

Nejlepšími hráči zápasu jsou Denis Godla (LIT) a Peter Mueller (KOM). (18:06:57)

64:13

64:13 Peter MUELLER - 2:3

64:13

Kometa právě vstřelila branku!
Poté, co Irvingovi ujel s pukem Martin Zaťovič, zrodila se šance pro PETERA MUELLERA, který zajistil Kometě bod k dobru. Asistence: Martin Zaťovič, Petr Holík.

60:30

Přesto se ke střele na levém kruhu dostal Andrej Kudrna. Střelu Tomek ukryl pod betony.

60:21

Kometa si hráče dobře hlídá.

60:20

Verva má puk za vlastní bránou a míří dopředu.

60:01

Již z predikcí bylo zřejmé, že půjde o velmi vyrovnaný zápas, což se skutečně ukázalo. Ve třetí třetině dokázala Kometa srovnat zásluhout Kevina Tanseyho. Verva měla v závěru třetiny k dispozici početní převahu, kterou sehrála dobře, ale v koncovce nebyla šťastná. Po 60 minutách hry není znám vítěz utkání, a tak následuje prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:50

Brno má puk, ale poslední vteřiny zdržuje hru.

59:40

Kometa nahazuje puk do útočné třetiny.

59:16

Hosté v plném počtu, ale Litvínov se nadále drží v pásmu.

58:59

Z vrcholu kruhu pálil Matěj Stříteský, ale minul brněnskou svatyni.

58:39

Baliskis rozezněl střelou od modré tyčku!

58:22

Stříteský na modré zastavil puk a udržel chemiky v pásmu.

58:10

Do konce třetí třetiny zbývají poslední dvě minuty.

57:42

Brno našlo cestu k puku a vyhodila puk.

57:26

Dělovku vyslal Irving od modré, tečovat puk se pokoušel Kudrna.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Balinskis (Fronk), 14. P. Straka (Fronk, Strejček) – 39. Zaťovič (Vincour, Ďaloga), 53. Tansey (Rákos, Vincour), 65. P. Mueller (Zaťovič, P. Holík)

HC VERVA Litvínov: Godla (Neužil) – D. Kolář, Irving, Balinskis, Strejček, Demel, Stříteský, Hrbas – P. Straka (A), Estephan, Fronk – Kudrna, V. Hübl (C), F. Lukeš (A) – M. Chalupa, Sukeľ, Jarůšek – Zygmunt, J. Jícha, P. Svoboda.
Trenér: Vladimír Růžička

HC Kometa Brno: Tomek (Klimeš) – Ďaloga, Bartejs, Kučeřík, R. Holland, Gulaši (A), Tansey, Roth – Zaťovič (C), P. Holík, P. Mueller (A) – Šik, Krištof, L. Horký – R. Pavlík, Rákos, Vincour – Dočekal, Ostřížek, T. Šoustal.
Trenér: Jiří Kalous

Rozhodčí: Pešina, Horák – Zíka, Šimánek