Španělský pohár

CD Atlético Baleares – Celta de Vigo

2:1

konec (1:0)

05.01.2022, 20:00 • Estadio Balear, Palma de Mallorca • 1/32 finále • Michal Raška

Tipsport: 4.43 3.59 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (21:56:00)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 0:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 15:12.
Je konec a překvapení na světě! Atlético Baleares si totiž připisuje skalp dalšího prvoligového účastníka a postupuje do osmifinále španělského poháru!
V 17. minutě se postaral o první překvapení Martínez a poslal třetiligový celek do vedení. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro Baleares. V 67. minutě ovšem Celta Vigo srovnala na 1:1 po brance Méndeze. Ovšem v 76. minutě přišel další šok a hrdina Manel Martínez druhým gólem rozhodl o výhře Atlética.

90+5

90+5

Hosté si v poslední minutě nastavení vypracovali velký tlak, ale oba pokusy o střelu byly zblokované.

90+5

Domácí si dokonce vypracovali střeleckou příležitost, ale ta z dálky nebyla moc nebezpečná a skončila jen bezpečně v rukou brankáře Ditura.

90+4

Tanque skvěle podržel balón a následně vybojoval pro svůj celek autové vhazování.

90+3

Rozhodčí jasně ukázal, že za zdržování domácího celku bude nastavovat ještě minutu navíc. Tudíž by se mělo v nastaveném čase hrát celkově pět minut.

90+2

Následně se ale Mina dopustil faulu, když nechtěl pustit svého protihráče do brejku.

90+1

Domácí brankář byl zfaulován frustrovaným Mallou. Po jeho nákopu se ale k míči dostal soupeř.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89

Ovšem ani další centr nepřinesl nic moc vážnějšího, ale Celta Vigo nadále zůstává u míče.

88

Tanque uviděl za svůj faul žlutou kartu. Celta Vigo bude zahrávat volný kop z pravé strany.

88

Střídání v týmu CD Atlético Baleares: ze hřiště odchází Martínez, přichází Alvaro.

86

Standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a brankář Xavi Ginard si postará o další odkop.

85

Další pokus o centr byl zblokován a Celta de Vigo tak bude zahrávat rohový kop z levé strany.

83

Hosté poslali razantní centr z levé strany, ale ten byl příliš vysoký a míč tak skončil na druhé straně v zámezí.