Španělský pohár

Linares Deportivo – FC Barcelona

1:2

konec (1:0)

05.01.2022, 19:30 • Estadio Municipal de Linarejos, Linares • 1/32 finále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 8.44 4.74 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:54:52)
Utkání sledovalo 10 000 diváků.
Držení míče: 19 % : 81 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:14. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 17:10.
Je dobojováno a favorit si nakonec mohl oddechnout, neboť zvládl vybojovat postup. Po přestávce nastoupili na plac zkušení hráči a zejména Dembélé rozhýbal ofenzivu barcelonský. A právě Ousmane Dembélé byl tím, kdo v 63. minutě srovnal skóre. Barcelona pokračovala v náporu, hrálo se prakticky na jednu branku a v 69. minutě přišel rozhodující moment zápasu. Ferran Jutglà dostal dost prostoru na průnik i střelu a trefil se ke vzdálenější tyči. Domácím nelze upřít velkou snahu o úspěch, v 75. minutě Carracedo dokonce trefil tyč, ale další gól už nepadl. Barcelona tak vyhrála 2:1, nicméně na postup se opravdu hodně nadřela.

90+4

90+3

Ještě jeden pokus Linaresu dostat hru do pokutového území, ale chybí tomu přesnost.

90+2

No a hosté byli při obranné práci úspěšní a vysoký centr odvrátili.

90+1

Domácí se chystají k dlouhému nákopu z přímého kopu, obranu Barcelony koordinuje Piqué.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Luna kombinoval na levé straně, ale ani jemu, ani jeho spoluhráčům se nepovedlo dostat míč před Neta.

88

Střídání v týmu Linares Deportivo: ze hřiště odchází Sanchidrián, přichází David Luna.

88

Střídání v týmu Linares Deportivo: ze hřiště odchází Jon Etxaniz, přichází Luis Castillo.

87

Linares pospíchá, některé pasy jsou už tak trochu na náhodu.

86

Na lavičce domácích se chystá dvojí střídání, čeká se na přerušení hry.

85

Barcelona může postupovat do lehce pootevřené obrany, i tak si ale hráči hostů hledají tu nejlepší pozici pro zakončení a nejsou zbrklí.

84

Další centr před Neta, Jordi Alba zvládl odvrátit.

83

Na trávníku polehává hostující Mingueza, který právě v souboji s Carracedem přišel k úrazu.

82

Carracedo zakončoval z podobného místa, jako před chvílí, tentokrát svou ránu poslal nad Netovu branku.