2:5
konec (1:2, 0:0, 1:3)
05.01.2022, 18:00 • ZS Bílina • 27. kolo • Info o důležitých událostech (Rostislav Králik)
Tipsport: 10.0 10.0 1.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 10.0 - 10.0 - 1.1
HC Draci Bílina – HC Letci Letňany
2:5
konec (1:2, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 9. Kubinčák (Nerad, Jouza), 48. Mašek (Ljutov, Daniel) – 13. Hlaváč (Arnošt, Kellerstein), 16. Řepík (Hlaváč, Kolářík), 43. Řepík (Arnošt), 47. Wojnar (Kropáček), 60. Fiala
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Draci Bílina:
Klika (Michajlov) – Klatt, Druxa, Urban (C), Delmarche, Nerad, Šefl, Běhula – Daniel (A), Uher, Bobrov, Ljutov, Macek, Mašek (A), Fábry, Kubinčák, Jonášek, Jouza.
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Mareš
HC Letci Letňany:
Zeithaml (Kopřiva) – Potechin, Straka, Kolářík, Lokajíček, Zedek, Šána, Fiala – Vacín, Wojnar, Kastner, Hlaváč, K. Pejchal, Řepík, T. Pejchal, Kropáček, Hozák (C), Kellerstein, Arnošt, Hasil.
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Nedvěd
Rozhodčí: Kraval – Hradil, Teršíp
Diváci: 48
1. třetina | ||||
03:42 | LET | 2 | Vacín, faul kolenem | |
08:45 | BIL | 1:0 | Kubinčák (Nerad, Jouza) | |
08:59 | LET | 2 | Arnošt, podrážení | |
12:06 | LET | 1:1 | Hlaváč (Arnošt, Kellerstein) | |
14:14 | BIL | 2 | Ljutov, hákování | |
15:31 | LET | 1:2 | Řepík (Hlaváč, Kolářík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:23 | BIL | 2 | Urban, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
28:47 | LET | 2 | Wojnar, hákování | |
32:43 | BIL | 2 | Kubinčák, sekání | |
33:39 | LET | 2 | Kolářík, vražení na mantinel | |
39:40 | LET | 2 | Kolářík, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:06 | LET | 2 | Fiala, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
41:50 | BIL | 2 | lavice, příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Fábry | |
42:58 | LET | 1:3 | Řepík (Arnošt) | |
45:46 | LET | 2 | Arnošt, faul kolenem | |
46:44 | LET | 1:4 | Wojnar (Kropáček) | |
47:48 | BIL | 2:4 | Mašek (Ljutov, Daniel) | |
54:16 | BIL | 2 | Ljutov, podrážení | |
57:51 | LET | 2 | Pejchal, hrubost | |
59:13 | LET | 2:5 | Fiala | |
Konec |
Chabarovsk – Kazaň • po s.n. (1:2) 07:30 1:2
Čeljabinsk – Jaroslavl • po prodl. 10:00 4:3
Novosibirsk – Spartak Moskva • po s.n. (2:3) 11:30 1:2
Ufa – Riga 12:30 6:4
CSKA Moskva – Nižněkamsk • po prodl. 12:30 2:1
Barys – Magnitogorsk 14:30 3:2
Omsk – Jekatěrinburg • odloženo 15:00 0:0
Soči – N.Novgorod 15:00 1:2
Viťaz – Minsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Jokerit – Dynamo Moskva 17:30 5:1
57:51
54:16
45:46
41:50
40:06
39:40
33:39
32:43
28:47
24:23
14:14
08:59
03:42