03.01.2022, 08:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • Michal Raška

Tipsport: 2.81 3.83 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Libor Šulák (VLD) – 0+2, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 23:25
Vojtěch Mozík (VLD) – 0+1, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 20:43
David Tomášek (CHA) – 1+1, 4 střely na bránu, TM 10, čas na ledě 13:06
Radan Lenc (CHA) – 0+2, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:37
Patrik Bartošák (CHA) – 0 zákroků, 0 OG, úspěšnost %, odchytal 00:00 (10:34:10)
To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Amur Chabarovsk vítězí na ledě Admiralu Vladivostok 5:3 a připisuje si důležité body do tabulky. Už ve 2. minutě poslal hosty do vedení Šarov. Posléze byl k vidění velký počet faulů, který nakonec potrestal v 18. minutě Gorškov. Druhá třetina rozhodně nenudila, jelikož padlo hned šest branek! Chabarovsk si dál tvořil náskok, když se trefil Grebenščikov a Tomášek. Ovšem posléze snížili Kestner a Vladislav Ušenin. Následně sice Grebenščikov zvýšil vedení Amuru na tři branky, ale půl minuty před koncem se trefil domácí Chamidullin. Třetí část zápasu branku nenabídla.

59:50

Fjodor Beljakov neprostřelil blok z levé strany a následně hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:28

Následně se Amuru povedlo vyhodit puk opět do středního pásma.

59:05

Znovu zasahoval hostující brankář a opět byl úspěšný.

58:14

Chabarovsku se sice podařilo vyhodit puk, ale pouze na zakázané uvolnění.

58:00

Vladivostok hraje bez brankáře!

58:00

Oddechový čas pro domácí.

57:46

Opět musel zasahovat Jevgenij Alikin, což se mu také povedlo.

57:22

Času už opravdu zbývá málo a Admiral by měl zariskovat.

56:57

Opět hosté pouze nahodili puk do pásma soupeře a odjeli vystřídat své formace.

55:59

Tentokrát už musel zasahovat Jevgenij Alikin proti střele Libora Šuláka od modré čáry.

55:05

Zbývá méně než pět minut a Admiralu stále chybí dvě branky na srovnání.

54:32

Vladimir Butuzov vyvezl puk po pravé straně, ale opět neměl moc podpory svých spoluhráčů.

53:22

Nyní se hra kouskuje bez nějakých vážnějších situací, ovšem po zakázaném uvolnění hostů následuje buly před Alikinem.

52:26

Roman Byčkov se posléze dostal na druhé straně ke střele z pravé strany, ale tu Alexandr Lazušin nepustil a uchoval kotouč v lapačce.

51:58

Admiralu se nedaří dostat přes hustou defenzivu soupeře.

3:5

Branky a nahrávky: 29. Kestner (Mozík, Šulák), 31. Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin, Indrašis), 40. Chamidullin (Šulák, Vjačeslav Ušenin) – 2. Šarov (R. Pedan, Archipov), 18. A. Gorškov (Nikolišin, V. Butuzov), 24. Grebenščikov (Lenc), 27. Tomášek (Grebenščikov, Lenc), 33. Grebenščikov (Šarov, Tomášek)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (25. Lazušin) – Šulák (C), Mozík, Jermakov, Chamidullin, Metalnikov (A), F. Beljakov, Palivko – A. Garejev, Sajustov, Kestner – Indrašis, Vjačeslav Ušenin (A), Vladislav Ušenin – A. Ševčenko, Makarenko, Obidin – Kaletnik, D. Iljin, Verba.
Trenér: Alexandr Andrijevskij

Amur Chabarovsk: Alikin (Bartošák) – R. Pedan, S. Těreščenko, Volgin (A), Baldajev, Znacharenko, Pivcakin, Byčkov – Grebenščikov, Tomášek, Lenc – A. Gorškov, Nikolišin, V. Butuzov (A) – Archipov, Šarov, Fajzullin (C) – Ljubimov, Gizdatullin, Zyrjanov.
Trenér: Sergej Světlov

Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Antonov, Černyšov

01:44 CHA 0:1 Šarov (R. Pedan, Archipov)
02:08 CHA 2 Ljubimov, sekání
04:46 VLD 2 Kaletnik, hákování