12.12.2021, 15:10 • Minsk Arena, Minsk • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 3.17 4.22 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:43

Další nepříjemný moment pro hosty. Henri Ikonen dostává dvě minuty za hákování.

45:13

Další možnost pro Minsk, hostů totiž bylo na hřišti šest a jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si jde odsedět Nicklas Jensen.

40:51

Anders Lindbäck reagoval na hrubost Arťoma Děmkova tak, že mu oplatil stejnou mincí. Oba dva dostávají dvě minuty, za Lindbäcka samozřejmě odpyká trest jeho spoluhráč Tommi Laakso. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

28:28

Taylor Beck, jenž ve druhé třetině otevřel skóre a nahrál na druhou branku Strömwallovi, nyní napadal za brankou a zahrál vysokou holí, čímž dostává také dvě minuty.

27:38

A bude ještě větší, neboť domácí budou hrát dokonce dvojnásobnou přesilovou hru! David Sklenička jde ven za podrážení. Minutu a 34 sekund dlouhá přesilovka pět na tři pro Dinamo!

27:12

Veli-Matti Savinainen dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo hrací plochu. Další šance pro Dinamo.

18:44

John Norman je vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:23

Denis Mosaljov jde ven na dvě minuty za podrážení.

5:3

Branky a nahrávky: 23. T. Beck (Usov, Mosaljov), 28. Strömwall (T. Beck, M. Kempe), 46. Strömwall, 49. Strömwall (L. Bengtsson, T. Beck), 60. R. Gorbunov – 30. Nicklas Jensen (Kossila, Savinainen), 45. Turunen (Friman, Norman), 58. H. Ikonen (Nicklas Jensen, Kivistö)

HC Dinamo Minsk: Rybár (S. Bolšakov) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Almqvist, V. Jerjomenko, Šinkevič (A), Sapego, Děrjabin, J. Krejčík – Strömwall, M. Kempe, R. Gorbunov – Mosaljov, Usov, T. Beck (A) – Pyškajlo, Varfolomejev, Graovac – Děmkov, Alistrov, Bujnickij.
Trenér: Craig Woodcroft

Jokerit Helsinky: Lindbäck (8.–10., 49. Juvonen) – Lindbohm (A), P. Holm, Meňšikov, D. Sklenička, Friman, Kivistö, Mikkola – Kossila, Nicklas Jensen, Pakarinen (A) – Norman, H. Ikonen, Turunen – M. Anttila (C), Savinainen, Hännikäinen – Laakso.

22:18 MIN 1:0 T. Beck (Usov, Mosaljov)
27:12 JOK 2 Savinainen, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:38 JOK 2 D. Sklenička, podrážení
27:58 MIN 2:0 Strömwall (T. Beck, M. Kempe)
28:28 MIN 2 T. Beck, vysoká hůl
29:59 JOK 2:1 Nicklas Jensen (Kossila, Savinainen)
40:51 MIN 2 Děmkov, hrubost