Ondřej Kaše (TOR) – 0+1, +1, 3 střely, čas na ledě 16:21
David Kämpf (TOR) – 0+0, 0, 2 střely, čas na ledě 15:24
Jakub Voráček (CBJ) – 0+1, +1, 3 střely, čas na ledě 21:25
Kdo se postavil do brankoviště?
Jack Campbell (TOR) – 28 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,5 %, odchytal 59:59
Elvis Merzlikins (CBJ) – 25 zákroků, 5 OG, úspěšnost 83,3%, odchytal 39:35
Daniil Tarasov (CBJ) – 10 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 17:06
Je dobojováno. Toronto po dvou porážkách v řadě zabralo a udolalo na domácím ledě Columbus 5:3. O vítězství Maple Leafs rozhodly dvě krátké pasáže na konci první třetiny a v závěru té druhé, během nichž domácí vstřelili čtyři góly. Po 40 minutách svítil na kostce nad ledem stav 5:1 a Columbuským se ve třetí třetině podařilo zápas třemi góly zdramatizovat, jejich manko už ale bylo příliš velké na to, aby dovedli duel do prodloužení.

59:59

59:59 Max DOMI - 5:4

59:59

Columbus právě vstřelil branku!
V momentě, kdy se rozezněla závěrečná siréna, Blue Jackets vstřelili čtvrtý gól! Pouhé 3 desetiny před koncem zápasu ještě stihl pokazit Campbellovy statistiky dorážkou z předbrankového prostoru MAX DOMI. Asistence: Jakub Voráček a Jack Roslovic.

59:42

Auston Matthews se pokusil završit hattrick trefou do prázdné branky, jeho pokus byl ale zblokován.

58:40

Oliver Bjorkstrand to vzal z ostrého úhlu na sebe, na Campbella si ale nepřišel.

58:13

Leafs vyhazují puk do středního pásma, odkud Adam Boqvist rychle zakládá další akci Blue Jackets.

57:27

William Nylander se pokusil poslat puk do prázdné branky soupeře, místo toho ale puk skončil na zakázaném uvolnění.

56:59

Columbuská svatyně je prázdná, Tarasov je na střídačce!

56:25

56:25 Sean KURALY - 5:3

56:25

Columbus snižuje na rozdíl dvou gólů a zásadní podíl na tom má Alexandre Texier, který ujel po levém křídle a poté našel v předbrankovém prostoru SEANA KURALYHO, který protečoval puk za Campbella. Asistence: Alexandre Texier.

55:51

Reillym vyhozený puk teď trefil jednoho z čárových rozhodčích, jeden z hlavních arbitrů raději přerušuje hru.

55:26

Morgan Rielly znovu pálil z levého kruhu, Daniil Tarasov si připsal další jistý zákrok.

54:30

Domi zavezl kotouč do útočného pásma, sám o něj ale vzápětí přišel a Maple Leafs poté poslali černou pryž až k Tarasovovi.

53:44

Tavares od levého mantinelu nahodil puk do předbrankového prostoru, kde číhal Alexander Kerfoot, jenž ale nedokázal skákající kotouč trefit.

5:4

Branky a nahrávky: 5. W. Nylander (Matthews, Rielly), 16. Matthews (Bunting, Rielly), 17. N. Ritchie (O. Kaše), 39. Tavares (Rielly, W. Nylander), 39. Matthews (Rielly) – 32. O. Bjorkstrand (Jenner, Werenski), 41. O. Bjorkstrand (Bean, Hofmann), 57. Kuraly (Texier), 60. Domi (J. Voráček, Roslovic)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Woll) – Rielly, Brodie, Muzzin, Holl, Rubins, Liljegren – Bunting, Matthews, Simmonds – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – N. Ritchie, Kämpf, O. Kaše – Steeves, Engvall, Clifford.
Trenér: Sheldon Keefe

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (41. Tarasov) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, G. Carlsson, A. Boqvist – Domi, Jenner (C), J. Voráček – Nyquist, Roslovic, O. Bjorkstrand – Hofmann, Sillinger, Danforth – E. Robinson, Kuraly, Texier.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Blandina, Nicholson – Shewchyk, Kovachik

04:30 CBJ 2 Sillinger, hákování
04:43 TOR 1:0 W. Nylander (Matthews, Rielly)
04:43 CBJ 2 Domi, zdržování hry / pozdní nástup