08.12.2021, 18:30 • Arena Riga • Jan Prošek

Tipsport: 2.59 3.88 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radan Lenc (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:08
David Tomášek (CHA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:57
Lukáš Radil (RIG) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:21
Rudolf Červený (RIG) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:32 (20:52:37)
Amur Chabarovsk vyhrává tento zápas 2:1, hostující celek si vypracoval dvoubrankové vedení, které dokázalo Dinamo snížit. Následně hráli domácí bez brankáře, ale obrana Amuru si poradila.

59:48

Jevgenij Alikin kryje puk, po střele i teči z bezprostřední blízkosti.
Dinamo se dostalo do dobré pozice, ale rána byla zblokovaná.

59:08

Hosté neodkázali vyhodit, Lauris Darzinš zavřel modrou čáru.

58:53

Riga se prosadila v útočném pásmu, kde kombinuje.

58:19

58:19 Jere KARJALAINEN - 1:2

58:19

Riga právě vstřelila branku!
Je sníženo, povedenou tečí střely Rudolfa Červeného se prosazuje na hranici brankoviště stojící JERE KARJALAINEN. Asistence: Rudolf Červený.

58:05

Domácí hráči jsou aktivní, Jevgenij Alikin musí být pozorný.

57:43

Patriks Ozolš poslal puk od modré čáry před branku, ale střelecký pokus to byl hodně nepovedený.

57:17

Emile Poirier si sjel před branku, ale spoluhráči k němu přihrávku dostat nedokázali.

56:42

Kristaps Zile rychle dostal hru do útočného pásma, ale střela byla nepovedená. Následně hosté vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.

56:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, nyní se hraje spíše ve střední třetině.

55:53

Lukáš Radil se sice dostal do útočného pásma, ale jeho akci překazilo postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:10

Riga rozehrává od své branky, následně ale Amur získal puk a rychle otočil hru.

53:06

53:06 Vladimir BUTUZOV - 0:2

53:06

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Krásná rána a je to už 0:2. Hostující celek navyšuje své vedení, tvrdou ránou se prosazuje po návratu z trestné lavice VLADIMIR BUTUZOV.

52:48

Krátkou přesilovku hostující celek nedokázal proměnit, následně se hraje už pět na pět.

1:2

Branky a nahrávky: 59. J. Karjalainen (Červený) – 19. Galuzin (Tomášek, Ljubimov), 54. V. Butuzov

Dinamo Riga: Mattsson (J. Hudáček, Vitols) – Ališauskas, Freibergs, Čukste, Zile, Sotnieks, Scarlett, Ozolš – Červený, J. Karjalainen, Radil – Tiivola, L. Darzinš, Jelisejevs – Lorito, Shinkaruk, E. Poirier – Berzinš, Švanenbergs, Meija.

Amur Chabarovsk: Alikin (Bartošák, Jevgrafov) – Znacharenko, R. Pedan, Pivcakin, Volgin, S. Těreščenko, Aljajev – Ljubimov, Galuzin, Tomášek – V. Butuzov, Nikolišin, A. Gorškov – Lenc, Šarov, Grebenščikov – A. Kuzněcov, Zyrjanov, Fajzullin.

Rozhodčí: Ovčinikov, Sergejev – Golovjov, Savenkov