Parahokej Havířov z.s. – SKV Sharks Karlovy Vary

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0)

04.12.2021, 18:35 • GASCONTROL Aréna Havířov • 9. kolo • Vít Káňa

Sharks Karlovy Vary uspěly na ledě Parahokej Havířov 0:2 a odváží si domů plný počet bodů. V zápase proměnili, narozdíl od domácích, své šance a díky gólmanu Machovi, který odolal i ruským bohatýrům, to bylo i s nulou. To je dnes z Havířova vše. Nashledanou u dalších textových přenosů. (19:35:42)

Oddechový čas pro hosty.

14:17

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Wágner – 2 min, nedovolené bránění).

11:45

Vyloučení v týmu Parahokej Havířov z.s. (Fojtík – 2 min).

7:45

Oddechový čas pro domácí.

6:23

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Veselý – 2 min, faul loktem).

5:50

Veselý byl v oslabení ve stoprocentní šanci, Lepáček ho nadvakrát vychytal.

04:13

Vyloučení v týmu SKV SHARKS Karlovy Vary. (Sedláček – 2 min, nedovolené bránění).

02:25

Sedlášek teď ve vyložené šanci netrefil puk do prázdné branky.

Vary navýšily v druhém dějství svůj náskok na 0:2. Havířov měl hlavně zásluhou ruských hráčů několik dobrých šancí. Udrží Žralok Mach svou neprůstřelnost i po třetí periodě?

07:42

Žraloci právě vstřelili branku!
Veselý našel před brankou osamoceného MICHALA GEiRA, který se nemýlil. Asistence: Filip Veselý.

06:46

Popov byl sám před odkrytou brankou Macha, v poslední chvíli mu ale puk sjel z hole.

04:06

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Sedláček – 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě).

0:41

Geier v samostatném úniku trefil tyčku havířovské branky.

V Havířově vedou Vary, po odehraných 15 minutách, 0:1. AZ mohl na branku Zelinky odpovědět šancemi Hečka, anebo Kudrny. Mach je prozatím stoprocentní.

14:55

Geier v samostném závěru třetiny ujížděl havířovské obraně, Lepáčka však nepřekonal.

10:48

Vyloučení v týmu Parahokej Havířov z.s. (Hečko – 2 min).

03:17

02:49

Do úniku se dostali dva hráči Žraloků, kteří jeli sami na Lepáčka a RADEK ZELINKA havířovského gólmana, v ponechané výhodě, prosřelil. Asistence: Geier.