HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary

5:3

konec (2:0, 2:2, 1:1)

04.12.2021, 12:00 • Mini WERK ARENA • 23. kolo • Šárka Kolková

Pikantní duel nám přinesl dnešní zápas mezi Oceláři a Karlovými Vary. Domácí na konci první třetiny přidaly dvě branky. Hosté následně na začátku druhé třetiny jejich náskok snížili. Přesto se Třinec dokázal vymanit ze sevření hostů a po druhé třetině vedl 4:2. Energie se dokázala propracovat ke snížení. Hrála urputně, nikdo to nechtěl vzdát, navíc se Karlovarští dostali k několika přesilovkám. Nakonec třinečtí junioři vše ubránili a pečetili výhru do prázdné brány. Děkuji, že jste byli u dnešního on-linu a přeji vám všem krásnou sobotu. (14:40:55)

59:46

Třinec právě vstřelil branku!

Puk do prázdné brány posílá MICHAL RAMIK! Bez asistence.

59:36

Bulka za modrou střílí, ale minul Klimkovo stanoviště.

59:10

Chovaniak vyhodil puk a ten skončil vedle brány.

58:40

Hosté jsou v šesti bez brankáře.

58:20

Bulka z levého kruhu střílel do odkryté brány, ale Klimek předvedl úžasný zákrok a jeho lapačka akorát včas zabránila gólu.

58:01

Kupčo přihrál Bulkovi, který střílel, ale trefil jen sklo.
Oddechový čas pro domácí.

57:36

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrůzek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

57:17

Kupčo přišel o puk a Šutý vyhodil kotouč ven.

56:47

Kusak se rozjel z pravého kruhu a snažil se zakončit, ale minul bránu.

56:14

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Pětník – 2 min., zásah do nohou).

56:00

Ramik ujel obraně hostů, ale nedokázal přesně poslat puk na bránu.

55:26

Varvařovský přihrál Seidlerovi, který chtěl zakončit, ale Klimek mu jeho akci překazil.

54:57

Kočí se dostal do útočného pásma a chtěl Klimka zaskočit, ale ten si jeho střelu pohlídal.

54:20

Ramik přihrál Pětníkovi, který chtěl střílet, ale za bránou o puk přišel.

53:43

Hykl prověřil Dybala z levého kruhu, ale brankář Karlových Varů byl připraven.

53:08

Kozlík se rozjel k bráně, ale obrana Energie mu v skórování zabránila.

5:3

Branky a nahrávky: 16. Wardas (Moškoř, Kozlík), 20. Ramik (Hykl), 39. Ročák (Geidl), 40. Hrůzek (Moškoř, Wardas), 60. Ramik – 23. Seidler (Bulka, Krajčík), 28. Kupčo (Botoš), 49. Pohanka (Kusak)

HC Oceláři Třinec: Klimek (Švančara) – Hykl, Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek
Trenér: René Mucha

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Dybal) – Benda, Bulka, Pohanka, Krajčík, Blengino, Kočí, Dorot – Botoš, Šlechta, Šmajda, Príhoda, Adámek L., Seidler, Varvařovský, Adámek M., Kupčo, Kusak

56:14 TRI 2 Pětník, zásah do nohou
57:36 TRI 2 Hrůzek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:46 TRI 5:3 Ramik