1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

04.12.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 26. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 2.3 4.3 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nad Přerovem se smráká, Zubři i přes papírově silný kádr opět nepředvedli dobrý výkon a prohrávají ve čtvrtém zápase z posledních pěti. Do třetí třetiny se šlo za srovnaného stavu 1:1, skóre se však ve 45. minutě změnilo. Prostor se otevřel Patriku Marcelovi, který si na ose hřiště sjel blíž a přesnou střelou zápěstím poslal Litoměřice do vedení. Tím vzal Zubrům vítr z plachet, kteří se museli dvakrát bránit v oslabení a vynikat tak musel Klimeš, který zneškodnil několik tutovek soupeře. Porážku tím ale neodvrátil, jelikož domácí už se do pořádného tlaku nedostali. Tři body tak putují do Litoměřic. Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu se budu těšit! Na počtenou! (19:13:55)

59:39

Hosté vyhazují těsně vedle branky.

59:15

Vhazování před Králem.

59:15

Nyní si oddechový čas vybírá i domácí celek, kterému zbývá 45 vteřin nato, aby zápas poslal alespoň do prodloužení. Proti sobě bude mít čtveřici v bílých dresech, která může díky oslabení nahazovat puky na branku bez strachu o zakázané uvolnění.

59:15

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Holý – 2 min., podrážení).

59:06

Závěr je značně rozkouskovaný, což vyhovuje hlavně hostům. Král přikryl puk na ledě, vhazovat se proto bude po jeho pravici.

58:50

Přerovští měli dobrou šanci po Králově chybě, který opět vyrazil puk před sebe, následně se ale kvůli jeho posunuté brance přerušuje hra.

58:15

Klimeš pádí na střídačku, Přerov hraje v šesti, puk ale letí do jeho pásma.

58:06

Ofsajd Zubrů.

57:53

Klimeš už byl nastartovaný vyjet na střídačku, přerovská rozehrávka ale nebyla přesná, a musel se tak urychleně vrátit.

57:43

Po oddechovém času se vhazuje před Klimešem.

57:35

Zubři hrají v plném počtu, času už ale mnoho nemají.

56:50

Kracík postavený v brankovišti Klimeše znamená vykázání hry do středního pásma.

55:56

Hostující trojka si teď v útoku dělal doslova, co chtěla, ale Klimeš jí stíhal a fantasticky jejich střely likvidoval! Litoměřice teď kombinovaly až příliš.

55:35

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., podrážení).

55:03

Zubři si znovu zahrají ve čtyřech, Litoměřice tlačí v útočném pásmu v šesti mužích.

54:03

Klimeš skvěle zneškodnil litoměřické přečíslení, kde Urban posílal přes stranu přesnou nahrávku Kadlecovi. Domácí brankář se ale přesunul a zasáhl betonem!

53:53

Zápas i nadále utíká rychlým tempem, to však nehraje do not přerovským hokejistům.

1:2

Branky a nahrávky: 15. T. Šoustal (Matěj Svoboda) – 18. M. Kadlec (R. Přikryl), 45. P. Marcel (Routa, R. Přikryl)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Kubeš, Hrabal (A), R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C) – Süss, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, M. Kratochvil, T. Šoustal – T. Doležal, F. Dvořák, Matěj Novák – Sebera, Tadeáš Král, D. Indrák – Jan Svoboda.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Pinkas, Výtisk (C), J. Holý (A), Klikorka, Černohorský, Kottek – Válek, R. Přikryl, Routa – O. Procházka, J. Jícha, Martin Procházka – Malát, Kracík, M. Kadlec – T. Urban, Koláček, Smola.

Rozhodčí: Ondráček, Jozef – Kreuzer, Polonyi

05:08 LTM 2 Malát, hákování
14:21 PRE 1:0 T. Šoustal (Matěj Svoboda)
15:24 LTM 2 J. Holý, držení
17:50 LTM 1:1 M. Kadlec (R. Přikryl)
22:07 LTM 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká O. Procházka