2. liga skupina Jih (ČR)

HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod

3:2

konec (1:1, 0:1, 2:0)

04.12.2021, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 21. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.5 5.2 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:33

Domácí se ale do plného počtu jen tak nevrátí, Aleš Knesl (KOB) je totiž potrestán za faul loktem.

54:37

Komplikace pro Kobru. Tomáš Šťastný (KOB) v zápalu boje za Chaloupkem zasáhl Klodnera holí do obličeje a na dvě minuty opouští kluziště.

51:42

Početní výhody se nyní ujmou pro změnu zase domácí, střelec první hostující branky Vojtěch Holenda (HBR) je vykázán z hrací plochy za sekání.

49:22

Brod dostává šanci si pojistit náskok. Domácí totiž špatně střídali, menší trest za příliš mnoho hráčů jede na trestnou odsedět Kristián Ženíšek (KOB).

39:50

Deset sekund před sirénou se na trestnou odebírá Jan Klodner (HBR), sudí ho tam poslali za podrážení.

27:27

Početní výhoda neměla dlouhého trvání, za podrážení je rovněž trestán Marek Ryzák (KOB).

26:56

Michal Kliment (HBR) je vyloučen za podrážení. Domácí jistě doufají, že se jim tahle přesilovka vyvede o poznání víc než ta první, během které inkasovali.

18:01

Kobra uzavře první třetinu přesilovkou, Luboš Voříšek (HBR) je trestán za nedovolené bránění.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Mucha (Petrák, Zídek), 54. Hlinka (Janda, Novák), 60. Ryzák (Hlinka, Šteiner) – 20. Holenda (Bulín, Klodner), 32. Bulín (Čejka, Mlynář)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Iliev) – Šteiner (A), Ženíšek, Knesl, Pelant, Holý, Ryzák, Janda – Zídek, Šťastný, Tondr, Janča, Mucha, Heldák, Novák, Bříška (C), Petrák, Hlinka.
Trenér: Miloslav Šeba.

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Klodner, Nepokoj, Dudycha, Benák, Kliment (A), Čermák – Holenda, Mlynář, Tecl, Čejka, Bulín, Voříšek, Kalač, Ludvík, Kuchta (C), Semirád, Ludvík (A), Košťál.
Trenér: Michal Konečný.

Rozhodčí: Bernat – Juránek, Štěpánek.