Chance liga

VHK ROBE Vsetín – SK Horácká Slavia Třebíč

4:1

konec (2:1, 1:0, 1:0)

04.12.2021, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 26. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Tipsport: 2.1 4.4 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:50

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Aleksandrs Jerofejevs – 2 min., držení).

46:09

Střondala nyní svůj tým oslabil na čtyři minuty, nejprve schytal trest za vysokou hůl, poté za nesportovní chování.

42:36

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Vlach – 2 min., sekání).

30:03

Domácí půjdou do tří. Třebíč také dostane možnost hry ve dvojnásobné přesilové hře. K Robovi se na trestné lavici přidá Štach.

29:02

Možnost první přesilové hry dostanou nyní domácí. Na dvě minuty si půjde odpočinout Rob, který odpyká trest Málka za zalehnutí puku v brankovišti.

17:49

Horácká Slavia půjde do tří. Proti Janu Bergerovi se nyní provinil podrážením Radim Ferda.

17:05

Velká šance pro Vsetín. Domácí mají ke konci třetiny možnost navýšit, jelikož Třebíč půjde do čtyř po faulu v obrané třetině, kterého se dopustil jan Mlčák.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Berger (Pšurný, Š. Jenáček), 19. Smetana (R. Půček, R. Vlach), 29. Hořanský (R. Vlach, Gago), 48. Berger (Gago, Štach) – 2. Krliš (Ferda)

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (D. Sachr) – Jerofejevs, Štach (A), Š. Jenáček, Smetana, J. Jenáček, Vosátko, Ondračka – Berger, Pšurný, Rob – Pitule, R. Půček, Hořanský – D. Březina (C), R. Vlach, Gago – Apolenář, Kucharczyk (A), Vítek.
Trenér: Roman Stantien

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Mlčák, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Zukal – Dočekal, L. Bittner (C), Střondala – Krliš, Nedvídek, D. Sklenář – Vodný (A), Gajarský, Křehlík – D. Michálek, Ferda (A).
Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Štofa, Kráľ

Diváci: 1000

01:10 TRE 0:1 Krliš (Ferda)
13:49 VSE 1:1 Berger (Pšurný, Š. Jenáček)
17:05 TRE 2 Mlčák, podrážení
17:49 TRE 2 Ferda, podrážení
18:29 VSE 2:1 Smetana (R. Půček, R. Vlach)
28:07 VSE 3:1 Hořanský (R. Vlach, Gago)
29:02 VSE 2 J. Málek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Rob
30:03 VSE 2 Štach, vysoká hůl
42:36 VSE 2 R. Vlach, sekání
46:09 TRE 2+2 Střondala, vysoká hůl+nesportovní chování
47:14 VSE 4:1 Berger (Gago, Štach)
51:50 VSE 2 Jerofejevs, držení