Liga juniorů

HK Mladí Draci Šumperk – IHC Králové Písek

3:4

po prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)

21.11.2021, 14:00 • Škoda aréna, Šumperk • 19. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

64:31

Písek právě vstřelil branku!
Písek si vítězství dnes zasloužil, poté, co Mladí Draci ubránili oslabení v prodloužení přestali bruslit a rychlost naopak nabral Písek. JAROSLAV KREUZMAN zajistil vítězství hostujícího celku v prodloužení a dva body poputují na jih Čech. Asistence: Ondřej Pešek.

62:27

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Polách – 2 min., hákování).

53:08

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Hála – 2 min., držení).

51:32

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Mladí Draci si vyrovnávací gól opravdu přáli a poslední minuty na ně vytrvale pracovali. Nyní se domácím poštěstilo a skóre na 3:3 srovnává svou střelou ADAM POLÁCH. Asistence: Tomáš Minařík a Kristián Šucha.

49:26

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Kříž – 2 min., sekání).

37:49

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., držení).

35:34

YAHOR HRAKHOLSKI nyní dostal dvě šance. Hokej je hra chyb a těch nyní využil písecký forvard a bere si vedení opět na svou stranu. Nejprve stanul sám proti Ryšavému, jenž jej vychytal, ale šumperský gólman už byl krátký na dorážku Hrakholského, jenž obdržel puk nepozorností domácích beků. Asistence: Alois Dubský.

30:17

Netolický unikal sám na Lokajíčka, ale tváří v tvář píseckému gólmanovi nevyzrál. Naprošla ani následná dorážka od modré čáry.

29:33

Hra v pěti na obou stranách dlouho nevydržela. Po přesilovce domácích dostanou nyní zvýšenou šanci na branku hosté. Na trestnou lavici usedl Šotkovský.

27:11

Mladí Draci nyní dobře sehráli tuto přesilovkovou kombinaci. Sevřeli hosty do zámku, natlačili se do předbrankového prostoru, kde Lokajíček zachraňoval puk na čáře, nakonec byl krátký na důrazného FILIPA CEKRA, jenž protlačil puk za brankovou čáru a srovnal krok v zápasu. 2:2, ve Škoda aréně se zase začíná od znova. Asistence: Jakub Horký a Adam Polách.

26:33

Písek půjde do tří. Mladí Draci mají nyní šanci vyrovnat. Šumperk v posledních minutách tlačil a i přesilovka se mu poměrně dařila.

25:43

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Dohnal – 2 min., sekání).

24:10

Šotkovský z úhlu prověřil hostujícího gólmana, neúspěšně, poté zvonila tyč po ráně z míst za kruhem z hole Cekra.

20:41

Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou lavici putuje Kříž.

19:56

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Haas – 2 min., hákování).

18:48

Písek jde do vedení. Krátce po domácím oslabení unikl rychle do obranného pásma Šumperk Hail, jenž sám hrozil nebezpečným pokusem. Jeho střelu Ryšavý vyrazil, ale kotouč se dostal na čepel dojíždějícího MARCELA KŘÍŽE, který otáčí stav utkání. Asistence: Matouš Hail.

16:35

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Ševčík – 2 min., hákování).

14:40

Tak tohle byla jasná gólovka. Minařík obdržel puk a měl před sebou naprosto prázdnou branku, do které se mu nepodařilo zakončit bekhendem.

13:49

Hosté srovnávají krok v zápase. Písek je od půlky první třetiny rozhodně lepším celkem, hlavně směrem dopředu. Nyní se Šumperk nepodařilo systematicky bránit a ke střele na levém kruhu se dostal nejproduktivnější hráč Králů ONDŘEJ PEŠEK. Asistence: Jan Kurfürst.

11:30

Zbytek první třetiny se odehraje po výměně skla společně s druhou částí hry. Na časomíře nyní svítí čas 8:30 do konce první periody, stav je příznivější pro domácí 1:0.

11:30

První třetina bude přerušena, je třeba vyměnit rozbité tvrzené sklo, které se podařilo vysklít po střetu u mantinelu.

09:27

Cekr nyní dobře viděl na kruhu volného Horkého, jemuž naservíroval přesný pas, ale útočník Šumperka rozezněl pouze brankovou konstrukci Lokajíčkovy branky.

05:57

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Polách – 2 min., držení).

01:26

Šumperk jde první střelou na branku do vedení. Sotva Písek pustil domácí do pásma, tak se Mladí Draci prosadili. Lokajíčka poprvé překonal ONDŘEJ ŠOTKOVSKÝ. Asistence: Filip Tomiczek a Michal Šembera.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Šotkovský (Tomiczek, Šembera), 28. Cekr (Horký, Polách), 52. Polách (Minařík, Šucha) – 14. Pešek (Kurfürst), 19. Kříž (Hail), 36. Hrakholski (Dubský), 65. Kreuzman (Pešek)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Netolický, Cekr, Sedláček, Minařík, Blaháček, Křivohlávek, Plhal – Polách (A), Šembera (A), Ševčík, Havel, Tomiczek, Šucha, Šotkovský, Haas, Horký.

IHC Králové Písek: Lokajíček (Kadlec) – Dohnal, Kulvejt, Hail, Kürst (C), Houdek – Kreuzman, Sládek, Dubský, Hála, Hrakholski, Pitel, Ryba, Mikeska, HJollar, Lechnýř, Pešek, Kříž.

Rozhodčí: Holibka – Bubela, Přecechtěl

01:26 MDS 1:0 Šotkovský (Tomiczek, Šembera)
05:57 MDS 2 Polách, držení
13:49 PIS 1:1 Pešek (Kurfürst)
16:35 MDS 2 Ševčík, hákování
18:48 PIS 1:2 Kříž (Hail)