21.11.2021, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • 25. kolo • Adéla Kvapilová

Tipsport: 2.47 4.2 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne. Zase někdy příště, na počtenou! (18:53:37)
Je dobojováno!

Rozhodující branku vstřelil Pavel Pýcha, který se tak postaral o bonusový bod pro Mladou Boleslav. Bruslaři poráží Hradec Králové v poměru 4:3 po prodloužení a ukončují mu osmizápasovou šňůru výher v řadě.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! PAVEL PÝCHA bleskurychle projel přes modrou čáru a přesně mířenou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Najman.

61:22

Puk na hokejkách Hradce.

60:38

Krošelj akci Mountfieldu pokryl, do útoku vyráží domácí družina v čele s Claireauxem.

60:23

Kelemen to zkusil z blízka, ale neuspěl. Hra se přesouvá na opačnou stranu.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla.

Diváci během třetí periody mohli sledovat napínavý souboj, který ale o vítězi utkání nerozhodl. Skóre zůstalo stejné jako po prostřední části, a tak se duel přesouvá do prodloužení, které může rozhodnout o tom, kdo si odnese o bod více.

Střely po třetí třetině: 29 – 29

Nastavená pětiminutovka začne přibližně v 18:46.

60:00

59:54

Hradec se nyní usadil v pásmu a v samém závěru se snaží překlopit stav na svou stranu. Krošelj letící touš pravým ramenem vytěsňuje mezi brankovou konstrukci.

59:38

Osamocený Blain vypálil od modré. Krošelj se stihl přemístit a pokus vychytal.

59:19

Pospíšil po Kousalovy přihrávce zkusil trefit prostor mezi lapačkou a betonem. Kiviaho připraven.

58:57

Pokud Davida Bernada od modré zastavil Kiviaho svou připravenou lapačkou.

57:59

K překonání Kiviahovy svatyně chybělo málo! Opět po střele jednoho z domácích zazněla tyč.

56:57

Domácí rozehrávají zpoza své brány, nedaří se jim projít skrz hradeckou defenzivu.
Dnešní utkání sleduje 2576 diváků.

56:21

Zakázané uvolnění Mountfieldu.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Jánošík (Kelemen, Fořt), 15. Kotala (Pospíšil), 30. J. Dufek, 62. Pavel Pýcha (O. Najman) – 19. Lalancette (McCormack), 27. Kevin Klíma (Jergl), 38. Kevin Klíma (Jergl, McCormack)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Pavel Pýcha, Ševc (C), Bernad, Pláněk (A), Jánošík, Lintuniemi, Šidlík – Lunter, Fořt, Kelemen – Kotala, Claireaux, J. Dufek – Pospíšil, O. Najman, P. Kousal – Jan Eberle, Adam Raška I, J. Stránský (A).

Mountfield HK: Kiviaho (Š. Lukeš) – Nedomlel, Blain, Kalina, F. Pavlík (A), Jank, McCormack, Šalda – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – R. Pilař, Lalancette, Kelly Klíma – Lamper, Koukal, Orsava.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Pešek, Malý