21.11.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 2.09 4.22 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (CBJ) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 18:01
Kdo se postavil do brankoviště?

Laurent Brossoit (VEG) – 27 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,1%, odchytal 57:55
Elvis Merzlikins (CBJ) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4%, odchytal 57:34
Columbus Blue Jackets byl v první třetině jasně lepší, měl více ze hry a vedl o dva góly. Domácí Vegas trpělivou hrou začalo obraz hry vyrovnávat a ve druhé polovině zápasu bylo jednoznačně lepší. Las Vegas vyhrává tento dramatický zápas 3:2.

59:59

Ještě jedno buly.

59:12

Buly v útočném pásmu hostů.

59:12

Laurent Brossoit si šteloval puk na střelu, ale nakonec rozehrál.

59:00

Poslední minuta, hosté mají puk ve středním pásmu.

58:44

Buly před brankou Vegas.

58:44

Oddechový čas pro hosty.

58:44

Jakub Voráček pálil od modré čáry, Laurent Brossoit kryje kotouč. Bude se vhazovat.

58:28

Vegas vyhodilo, icing se nepíská.

58:01

Hosté hrají v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:21

Zach Whitecloud na dlouhou přihrávku nedosáhl, Vegas přišlo o útočné pásmo.

57:00

Utkání pokračuje dál.

56:55

Zach Werenski pálil od modré čáry. Laurent Brossoit kryje puk. Komerční přestávka.

56:37

Hosté se nastěhovali do útočného pásma, následně se domácí osvobodili za cenu icingu.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Kolesar (Leschyshyn), 45. R. Smith, 54. Janmark (Hague, Kolesar) – 1. Nyquist (Bean, Werenski), 9. Texier (Bean, Werenski)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Whitecloud, B. Hutton, Coghlan – Dadonov, Stephenson, Mark Stone – N. Roy, R. Smith, Leschyshyn – Kolesar, Cotter, B. Howden – J. Röndbjerg, Ben Jones, Janmark.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Nyquist, Jenner, O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – E. Robinson, Kuraly, Texier – Domi, Roslovic, Danforth.

Rozhodčí: Rehman, Markovic – Apperson, Gawryletz

Diváci: 18 313

00:45 CBJ 0:1 Nyquist (Bean, Werenski)
07:40 CBJ 2 O. Bjorkstrand, nedovolené bránění
08:42 CBJ 0:2 Texier (Bean, Werenski)
21:28 VEG 2 Hague, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:07 VEG 1:2 Kolesar (Leschyshyn)
34:01 VEG 2 Ben Jones, hákování
39:52 CBJ 2 Peeke, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:20 VEG 2 Kolesar, podrážení
44:45 VEG 2:2 R. Smith
50:10 VEG 2 Hague, hákování
51:16 CBJ 2 Werenski, krosček
53:53 VEG 3:2 Janmark (Hague, Kolesar)
53:53 CBJ 2 HL zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Domi
55:44 CBJ 2 Texier, hrubost