21.11.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 2.09 4.22 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (CBJ) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 18:01
Kdo se postavil do brankoviště?

Laurent Brossoit (VEG) – 27 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,1%, odchytal 57:55
Elvis Merzlikins (CBJ) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4%, odchytal 57:34
Columbus Blue Jackets byl v první třetině jasně lepší, měl více ze hry a vedl o dva góly. Domácí Vegas trpělivou hrou začalo obraz hry vyrovnávat a ve druhé polovině zápasu bylo jednoznačně lepší. Las Vegas vyhrává tento dramatický zápas 3:2.

59:59

Ještě jedno buly.

59:12

Buly v útočném pásmu hostů.

59:12

Laurent Brossoit si šteloval puk na střelu, ale nakonec rozehrál.

59:00

Poslední minuta, hosté mají puk ve středním pásmu.

58:44

Buly před brankou Vegas.

58:44

Oddechový čas pro hosty.

58:44

Jakub Voráček pálil od modré čáry, Laurent Brossoit kryje kotouč. Bude se vhazovat.

58:28

Vegas vyhodilo, icing se nepíská.

58:01

Hosté hrají v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:21

Zach Whitecloud na dlouhou přihrávku nedosáhl, Vegas přišlo o útočné pásmo.

57:00

Utkání pokračuje dál.

56:55

Zach Werenski pálil od modré čáry. Laurent Brossoit kryje puk. Komerční přestávka.

56:37

Hosté se nastěhovali do útočného pásma, následně se domácí osvobodili za cenu icingu.

56:18

Domi byl před brankou, ale puk neposlal přesně do brány.

55:54

55:44

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Alexandre Texier – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., sekání).

55:44

Elvis Merzlikins nyní své spoluhráče podržel, připsal si zákrok proti střele Coghlana.

55:27

Cole Sillinger při vlastním oslabení neuspěl. Laurent Brossoit si připsal zákrok.

55:00

Špatná přihrávka na modrou čáru, hosté se osvobodili.

54:30

Vegas hraje přesilovku, ale muselo se bránit tlaku soupeře.

53:53

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Max Domi.

Golden Knights právě vstřelili branku!
Vegas jde poprvé v zápase do vedení, z hranice brankoviště poslal puk pěkně do branky MATTIAS JANMARK. Asistence: Nicolas Hague a Keegan Kolesar.

53:25

Sledujeme hru pět na pět. Vegas neuspělo v přesilovce.

53:10

Alex Pietrangelo od modré čáry trefil soupeře před brankou, hosté vyhodili.

52:25

Domácí rozehrávají od své branky a zakládají přesilovkovou kombinaci.

52:17

Alexandre Texier zakončoval rychlou akci, Laurent Brossoit kryje puk.

52:10

51:43

Columbus rozehrává od své branky, sledujeme hru čtyři na čtyři.

51:21

Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, a pak domácí přesilovku.

51:16

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Zach Werenski – 2 min., krosček).

51:06

Laurent Brossoit kryje puk, následně skvěle zasáhl ještě jednou.

50:40

Domácí se dokázali osvobodit.

50:20

Columbus se usadil v útočném pásmu.

50:10

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., hákování).

49:31

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:31

Ben Hutton se dostal mezi kruhy, jeho rána končí vedle.

49:19

Jevgenij Dadonov to vzal na sebe, jeho rána končí nad. Následně hosté rozehráli na icing.

48:36

Paul Cotter pálil z otočky, trefil jen střed branky, kde byl gólman.

48:04

Elvis Merzlikins si v pohodě poradil se střelou od modré čáry. Zach Werenski zkoušel rychlý protiútok, ale nevypálil.

47:34

Boone Jenner se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana mu nedala hodně prostoru.

47:10

Sledujeme dramatický zápas, skóre je vyrovnané.

46:47

Mattias Janmark dostal skvělou přihrávku od spoluhráče, ale minul branku ránou z první.

46:32

Komerční přestávka.

46:32

Keegan Kolesar unikl z trestné lavice, řítil se na brankáře, ale neprostřelil ho.

46:20

45:42

Chandler Stephenson se dostal do brejku, ale neprostřelil brankáře. Elvis Merzlikins nyní kryje další obrovskou šanci.

44:45

44:45 Reilly SMITH - 2:2

44:45

Při vlastním oslabení se prosazuje také Vegas. Chybu soupeře využil REILLY SMITH. Dostal se do útočného pásma, a pak z dobré pozice zakončoval. Elvis Merzlikins na tuto střelu nedosáhl.

44:20

Hostující celek hraje přesilovku, domácí hodně zbytečně faulovali.

44:20

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Keegan Kolesar – 2 min., podrážení).

44:12

Mattias Janmark se dostal do střelecké pozice k odraženému puku, ale trefil jen brankáře.

43:48

Elvis Merzlikins vychytal Dadonova, obrovskou šanci po situaci dva na jednoho domácí neproměnili.

43:11

Max Domi se dostal do útočného pásma, následovala rána od modré čáry, ale střela byla zblokovaná.

42:36

Jegor Činachov se dostal do útočného pásma, kde kombinoval s Voráčkem. Hosté však vypálit nedokázali.

42:06

Columbus situaci zvládl a dokázal se ubránit.

41:47

Domácí se snaží, ale nemohou se dostat do pásma, přesilovka končí.

41:23

Hostující celek získal puk před brankou a rychle vyhodil.

41:03

Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, ale brankář v pohodě zasáhl. Následně puk vypadl z hrací plochy.

40:14

Domácí musí o útočné pásmo bojovat. Hosté hrají dobře.

40:01

Keegan Kolesar dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Domácí mohli vyrovnat, ale v závěru nedokázali dvakrát trefit odkrytou část branky. Dramatický zápas bude pokračovat.

40:00

40:00

Domácí hráči měli další obrovskou šanci, Alex Pietrangelo neuvěřitelně minul. Trefil tyč.

39:52

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Andrew Peeke – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

39:36

Brett Howden bekhendovou stranou hokejky netrefil odkrytou část branky.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:44

Jakub Voráček zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nepřekonal domácí obránce.

38:08

Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostů. Domácí hokejisté tvrdě bojují o každý metr ledu.

38:01

Puk vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou hostů. Komerční přestávka.

37:54

Elvis Merzlikins vyrazil další ránu domácích.

37:13

Mark Stone měl velkou šanci, ale první gól v sezoně nedal, Elvis Merzlikins ho vychytal.

36:46

Domácí hokejisté zjednodušili hru a snadněji se dostávají do střeleckých pozic.

36:06

Ben Jones ujel z trestné lavice, ale minul branku.

36:01

35:39

Domácí se dostali do situace dva na jednoho, ale přihrávka nebyla přesná. Ke střele nedošlo.

35:15

Vegas znovu dokázalo vyhodit.

35:01

Polovina přesilovky Blue Jackets je pryč.

34:48

Domácí hokejisté znovu vyhodili kotouč až do útočného pásma.

34:24

Nicolas Roy vyhodil kotouč do středního pásma.

34:12

Voráček vyslal dobrou střelu na branku, ale brankář Vegas si poradil.

34:01

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ben Jones – 2 min., hákování).

33:50

Hosté mají ponechanou výhodu, domácí půjdou na trestnou.

33:33

Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, ale na branku se jim nepodařilo vypálit.

32:49

Hra je nyní hodně rozkouskovaná a není plynulá. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

32:15

Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před branku Columbusu.

31:51

Znovu se ozývají domácí fanoušci, kteří se snaží povzbudit své oblíbence.

31:13

Laurent Brossoit toho moc neviděl, ale i tak dokázal zasáhnout.

30:53

Nyní sledujeme souboje o kotouč zejména ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.

30:20

Ben Hutton pálil od modré čáry, jeho rána nebyla výraznějším nebezpečím pro branku soupeře.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek díky dobrému střídání dokázal snížit.

29:23

Domácí rozehrávají od své branky, ale ve středním pásmu o kotouč přišli.

29:08

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

29:02

Zach Werenski pálil, ale trefil jen brankáře. Komerční přestávka.

28:53

Jonas Röndbjerg souboj o puk nestihl, a tak se píská zakázané uvolnění proti jeho týmu.

28:07

Brett Howden rozehrává od své branky, domácí se pokouší hrát aktivně.

27:38

Zach Werenski výborně pálil od modré čáry, jeho rána byla tečovaná. Puk ale končí mimo.

27:07

27:07 Keegan KOLESAR - 1:2

27:07

Domácí celek se prosazuje po tlaku v útočném pásmu. Jake Leschyshyn napadal rozehrávku soupeře, poslal puk před branku, kde byl zcela volný KEEGAN KOLESAR. Jeho rána zapadla do horní části branky. Asistence: Jake Leschyshyn.

26:41

Domácí formace se usadila v útočném pásmu, ale má problémy se zakončením.

26:19

Jevgenij Dadonov dobře hlídkoval před brankou, ale puk tečovat nedokázal.

25:56

Stone a Dadonov bojovali v útočném pásmu o puk, domácí mají problémy se zakončením.

25:30

Elvis Merzlikins si poradil se střelou soupeře, následně hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

25:00

Columbus hraje velmi dobře takticky, hru drží daleko od vlastní branky.

24:28

Sean Kuraly se dostal do útočného pásma, následně ale byla posunutá domácí branka.

23:58

Hostující brankář přerušuje hru, bude se vhazovat.

23:31

Stone se dostal do zakončení po pěkné individuální akci, ale Elvis Merzlikins si poradil.

22:48

Domácí se odkázali osvobodit.

22:24

Jake Leschyshyn a Keegan Kolesar to zkoušeli při vlastním oslabení, ale ke střele se domácí nedostali.

21:54

Zach Werenski to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl. Následně domácí vyhodili.

21:42

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

21:28

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

21:25

Vegas vyhodilo přes všechny čáry, zakázané uvolnění.

20:48

Nyní se už znovu hosté dostali do útočného pásma, Vladislav Gavrikov od modré čáry neuspěl.

20:06

Utkání pokračuje druhou třetinou. Jevgenij Dadonov měl velkou šanci, ale brankář vytáhl skvělý zákrok.

20:01

7:14, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině. Domácím hokejistům se úvodní třetina vůbec nepovedla, naopak hosté dominovali. Následuje přestávka.

20:00

19:22

Laurent Brossoit raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:12

Ozývají se také domácí fanoušci, kteří cítí, že jejich oblíbenci potřebují podpořit.

17:54

Jakub Voráček si dobře počínal před vlastní brankou, soupeře nenechal vypálit.

17:19

Jake Leschyshyn po pěkné individuální akci zakončoval. Jeho ránu z kruhu kryje Elvis Merzlikins.

17:00

Mark Stone se marně pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, domácí hráč nevypálil.

15:30

Laurent Brossoit špatně rozehrál za brankou, a tak měli hosté velkou šanci, ale puk do branky dostat nedokázali.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, aktivněji hrající Columbus kontroluje hru.

14:37

Elvis Merzlikins si poradil se střelou, kterou vyslal jeden z domácích hráčů.

14:09

Vegas se usadilo v útočném pásmu, ale čeká na nějakou výraznější šanci.

13:54

Laurent Brossoit kryje další střelu soupeře. Hosté měli velkou šanci, ale Gustav Nyquist nezakončil podle představ.

13:03

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnou hru.

12:33

Stone výborně zahrál ve středním pásmu, ale pak o puk přišel. Columbus jen dostal puk do útočného pásma, a pak šel střídat.

12:19

Ben Hutton pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný a puk končí nad brankou.

11:16

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivní hru Columbusu. Domácí se nemohou dostat do tempa.

10:53

Vladislav Gavrikov pálil, Laurent Brossoit kryje puk. Komerční přestávka.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí už prohrávají o dvě branky a pořádně ještě ani nevystřelili na branku.

09:40

09:30

Až nyní se domácí dostali do útočného pásma, ale brankář Blue Jackets si v pohodě poradil se střelami.

08:42

08:42 Alexandre TEXIER - 0:2

08:42

Columbus právě vstřelil branku!
Obrana Vegas propadla, kapitán Stone se špatně vrátil, a tak se mohl pohlednou individuální akcí prosadit ALEXANDRE TEXIER. Asistence: Jake Bean a Zach Werenski.

08:15

Columbus znovu rychle vyhodil, a tak musí domácí hráči znovu od své branky.

07:44

Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.

07:40

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Oliver Bjorkstrand – 2 min., nedovolené bránění).

07:17

Vladislav Gavrikov pálil rychle pro příjezdu do útočného pásma. S jeho střelou si brankář Vegas v pohodě poradil.

06:30

Jevgenij Dadonov zakončoval z dobré střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře z hranice brankoviště.

06:22

Chandler Stephenson pálil a jeho pokus kryje brankář Elvis Merzlikins. Komerční přestávka.

05:14

Hosté nyní nemohli hrát, museli vyklidit útočné pásmo, jinak by byli v ofsajdu.

04:44

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hokejisté se postupně dostávají do tempa.

04:25

Nicolas Roy pálil od modré čáry, jeho pokus ale mířil vedle branky.

04:00

Poprvé v zápase musel zasahovat také brankář Columbusu, s nahozením si v pohodě poradil.

03:14

Zach Whitecloud se vracel za svou branku, odkud rozehrával, následně ale domácí přišli o puk.

02:41

Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, ale do šance se nepropracovali.

02:12

Max Domi to zkoušel individuálně, ale znovu neprostřelil brankáře.

01:23

Hostující celek vstoupil aktivně do zápasu, vypracoval si další šanci, a tak musel domácí brankář zasahovat.

00:45

00:45 Gustav NYQUIST - 0:1

00:45

Branka platí, hostí jdou do vedení, Bean vypálil od modré čáry a jeho pokus šikovně před brankou tečoval GUSTAV NYQUIST. Asistence: Jake Bean a Zach Werenski.

00:01

Vegas Golden Knights je v tabulce Západní konference na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si se Seattlem 4:2, Minnesotou Wild 3:2, Vancouverem 7:4 a s Detroitem 5:2. Tým nestačil na Carolinu Hurricanes 2:4.
Columbus Blue Jackets odehrál 14 zápasů s bilancí 4-5-0-5 a ziskem 18 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Coloradem Avalanche 4:2, Detroitem Red Wing 5:3, a Arizoyou Coyotes 4:5 v prodloužení. Tým nestačil na Washington Capitals 3:4 a na Rangers 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Columbus Blue Jackets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Kolesar (Leschyshyn), 45. R. Smith, 54. Janmark (Hague, Kolesar) – 1. Nyquist (Bean, Werenski), 9. Texier (Bean, Werenski)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lehner) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Whitecloud, B. Hutton, Coghlan – Dadonov, Stephenson, Mark Stone – N. Roy, R. Smith, Leschyshyn – Kolesar, Cotter, B. Howden – J. Röndbjerg, Ben Jones, Janmark.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Nyquist, Jenner, O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – E. Robinson, Kuraly, Texier – Domi, Roslovic, Danforth.

Rozhodčí: Rehman, Markovic – Apperson, Gawryletz

Diváci: 18 313

00:45 CBJ 0:1 Nyquist (Bean, Werenski)
07:40 CBJ 2 O. Bjorkstrand, nedovolené bránění
08:42 CBJ 0:2 Texier (Bean, Werenski)
21:28 VEG 2 Hague, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:07 VEG 1:2 Kolesar (Leschyshyn)
34:01 VEG 2 Ben Jones, hákování
39:52 CBJ 2 Peeke, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:20 VEG 2 Kolesar, podrážení
44:45 VEG 2:2 R. Smith
50:10 VEG 2 Hague, hákování
51:16 CBJ 2 Werenski, krosček
53:53 VEG 3:2 Janmark (Hague, Kolesar)
53:53 CBJ 2 HL zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Domi
55:44 CBJ 2 Texier, hrubost