5:1

konec (3:1, 2:0, 0:0)

12.11.2021, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • 12. kolo • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:13:22)
Zápas je u konce. Přerov ve třetí třetině udržel čtyřbrankový náskok a porazil Vsetín 5:1. Oba týmy si v závěrečné periodě vyzkoušely přesilovku pět na tři, oba ale v této herní situaci vyšly gólově naprázdno.
Zubři tak druhou dohrávku zvládli, Valachy porazili podruhé v letošní sezoně.

59:50

Hanáci ještě svedli několik soubojů o puk. Nyní už mají kotouč ve své moci a ohrožení branky Žurka zřejmě nedopustí.

59:33

Tohle byl velmi dobrý zákrok Žurka. Ten se už přesunoval k levé tyči, přesto ale lapačkou stihl chytit nebezpečnou střelu Janíčka, která směrovala do jeho protipohybu.

59:14

Horský s Ramertem operovali na pravé straně útočného pásma, na přerovskou obranu si ale nepřišli.

58:58

Přerovští znovu dostali kotouč z obranné třetiny, opět ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:45

Hanák nenašel pasem z obranné třetiny nikoho ze spoluhráčů a domácímu celku se píská icing.

58:27

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51

Jurek zvolil při situaci dvou proti dvěma zakončení, kotouč po teči přerovského hráče skončil za brankou Žurka.

57:04

O puk se chvíli bojovalo v obranném pásmu Vsetína. Přerovští tento souboj zvládli lépe a stále operují poblíž Janurovy branky.

56:03

Zubři jsou již kompletní a Švejda chtěl nahrát před branku, kam si sjížděl volný Brázda. Kotouč ale přes bránícího hráče Vsetína na útočníka Přerova s číslem 10 neprošel.

55:14

Hosté obsadili útočné pásmo, nyní hrají zkrácenou přesilovku. Prčíkovu ránu ztečoval mimo bránu obětavý Buršík. Další pokus Valachů zastavil betonem pohotový Žurek.

54:50

Hosté hrají v plném počtu.

54:15

Mezi kruhy si najel Fencl, který se dokázal zbavit svého strážce. Horní roh vsetínské branky ale na rozdíl od situace z první třetiny netrefil.

53:54

Fencl kotouč u mantinelu a u útočné modré čáry nedostihl, rozhodčí tak Přerovu píská zakázané uvolnění.

53:36

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Kolařík – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání).

53:36

Po nahození Kleniara dorážel na brankovišti Kolařík, kotouč ale ani napodruhé nad beton Janury nezvedl.

53:28

Hosté už jsou ve čtyřech.

5:1

Branky a nahrávky: 16. Fencl (Hradil), 17. Hradil (Gréč, Kuchta), 17. Koblížek (Brázda, Buršík), 23. Švejda (Koblížek, Brázda), 23. Kleniar (Kolařík, Hlávka) – 16. Čechmánek (Liss, Lavička)

HC ZUBR Přerov: Žurek (Hendrych) – Nesvadba, Koblížek, Hanák (C), Gréč, Holík, Kaprál – Buršík, Kuchta, Kleniar, Hlůšek, Fencl (A), Brázda, Kolařík (A), Mašek, Švejda, Hlávka, Hradil

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (21. Janura) – Liss, Houser (C), Čapka, Prčík, Fojtík, Sviták, Macík – Lavička, Čechmánek, Bednařík (A), Jurek, Dědek, Maštalíř, Ramert, Janíček, Horský, Broža

Rozhodčí: Goňa –⁠ Kučera, Přecechtěl