konec (1:1, 0:1, 3:0)

07.11.2021, 00:07 • Nationwide Arena, Columbus • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 3.39 4.23 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dobrou noc a příště na počtenou. (02:39:58)
To byl závěr! Colorado bylo blízko k pomstě za středeční prohru s Columbusem na domácím ledě po prodloužení, v závěrečných sedmi minutách se ale děly věci. Nejprve gólem na 2:2 odčaroval kouzlo skvěle chytajícího Kuempera Alexandre Texier, minutu před koncem dokonal obrat Cole Sillinger a do prázdné branky zpečetil výhru Blue Jackets Oliver Bjorkstrand. Podceňovaný Columbus tak pokračuje v povedeném vstupu do sezóny a po deseti utkáních má na kontě sedm výher!

Columbus právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. OLIVER BJORKSTRAND se dostal k puku poblíž červené čáry a poslal černou pryž do prázdné coloradské svatyně! Asistence: Boone Jenner a Vladislav Gavrikov.

59:02

Darcy Kuemper jede na střídačku, hosté to zkoušejí v šesti!

58:58

58:58 Cole SILLINGER - 3:2

58:58

Blue Jackets se minutu před koncem dostávají do vedení! A postarali se o to dva nejmladší hráči na soupisce. Jegor Činachov vysttřelil z vrcholu kruhů a COLE SILLINGER tečoval puk za Kuemperova záda! Asistence: Jegor Činachov, Vladislav Gavrikov.

58:41

Svěřenci Jareda Bednara jen vyhodili puk do středního pásma, Gavrikov už rychle zakládá protiútok.

57:55

Nathan MacKinnon si navezl puk do mezikruží, odkud vypálil, jeho střela se ale otřela o hůl bránícího Jennera a puk se odrazil mimo.

57:43

Darcy Kuemper našel parádní rozehrávkou rozjetého Byrama, který z levého kruhu přestřelil!

56:49

Po trmě-vrmě poblíž columbuské modré se vydali kupředu mladící Činachov a Sillinger, do zakončení se ale nedostali.

55:58

Girardovu střelu od modré Merzlikins neviděl, dokázal si ale puk najít a přerušit hru. Následovat bude komerční přestávka.

54:25

Domácí jsou na koni, do útočného pásma teď zaváží kotouč čtvrtá lajna v čele se Seanem Kuralym.

53:37

53:37 Alexandre TEXIER - 2:2

53:37

Domácí nakonec našli recept na skvěle chytajícího Kuempera a vyrovnávají! ALEXANDRE TEXIER se po šťastném odrazu puku o mantinel dostal ke kotouči na pravém kruhu a překonal zaskočeného gólmana Avs! Asistence: Eric Robinson a Elvis Merzlikins.

53:02

Devon Toews zakončoval z bezprostřední blízkosti, tváří v tvář ležícímu Merzlikinsovi ale rozvlnil jen boční síť!

4:2

Branky a nahrávky: 12. G. Carlsson (J. Voráček, Činachov), 54. Texier (E. Robinson, Merzlikins), 59. Sillinger (Činachov, Gavrikov), 60. O. Bjorkstrand (Jenner, Gavrikov) – 17. Burakovsky (Kadri, Girard), 34. Burakovsky

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Bayreuther, G. Carlsson, Peeke – Nyquist, Jenner (C), O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – Hofmann, Roslovic, Stenlund – E. Robinson, Kuraly, Texier.

Colorado Avalanche: Kuemper (J. Johansson) – Byram, Girard, J. Johnson, E. Johnson, R. Murray, D. Toews – Landeskog (C), MacKinnon, Rantanen – Kadri, Burakovsky, L. O'Connor – Jost, Compher, Kiefer Sherwood – Ranta, Helm, Jayson Megna.

Rozhodčí: Brenk, Anderson – Murray, Apperson

07:16 CBJ 2 Stenlund, držení
11:44 CBJ 1:0 G. Carlsson (J. Voráček, Činachov)
14:11 CBJ 2 Jenner, hákování
16:16 COL 1:1 Burakovsky (Kadri, Girard)
16:33 COL 2 Helm, podrážení