konec (0:1, 1:1, 0:2)

07.11.2021, 16:00 • 23. kolo • Lukáš Chuchválek

Tipsport: 1.65 4.6 4.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Boleslavi se loučím. (18:27:31)
Dohráno a Budějovice na mladoboleslavském ledě slaví výhru 4:1 a vrací tak Boleslavi porážku z úvodní fáze soutěže. Budějovice držely po většinu zápasu vedení a udržely, neboť se dařilo nepouštět, kromě jediné přesilovky, kterou Boleslav proměnila, do gólových zakončení. U Boleslavi se v plné nahotě ukázal dlouhodobý problém neproměňování vyložených šancí. A to je stálo zápas, protože optickou převahu si vypracovat umí, ale nedovede ji přetavit v góly. Vítězná vlna Boleslavi končí a všechny tři body míří na jih Čech.

59:08

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté znovu vyhazují puk z vlastní třetiny a tentokrát míří ne na zadní mantinel, ale do prázdné boleslavské branky. Autorem této branky je LUKÁŠ PECH. Bez asistence.

58:49

Hosté se po vhazování osvobozují vyhozením puku přes celé kluziště.

58:46

Závar před Strmeněm, který čelil střele a pak dorážkám, nekončí gólem!

58:22

Dlouhá diskuze hráčů Motoru s rozhodčími. Chlubna (CEB) míří na trestnou na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:22

Claireaux hledal před bránou Fořta, který netečoval ideálně.

57:50

Po vhazování se ujal puku Michal Vondrka, jenže minul prázdnou branku!

57:41

Po souboji za bránou se puk dotkl ochranné sítě. Vhazování před Strmeněm.

57:18

Bruslaři zkouší hru bez brankáře!

57:18

Oddechový čas pro domácí.

57:18

Boleslav se nadále snaží, ale nejde to. Strmeň to zase dobře zavřel a nepropustil puk.

56:02

56:02 Miroslav HOLEC - 1:3

56:02

Možná rozhodnutí zápasu? To se uvidí v následujících minutách. Pro puk si na pravý kruh dojel úplně volný MIROSLAV HOLEC, kterému nic nebránilo, aby ho poslal k levé tyči, kam se gólman nemohl stihnout přesunout. Asistence: Roman Vráblík.

55:45

Hra se přesunula před Růžičku, který musel zasáhnout proti výstřelu Jindřicha Abdula.

54:55

Dufkův pokus od mantinelu skoro prošel přes Strmeně. Puk se ale od jeho výstroje odrazil tak, že ujel mimo bránu.

1:4

Branky a nahrávky: 27. P. Kousal (Ševc) – 1. Vondrka (M. Hanzl), 33. Chlubna (Valský), 57. Holec (Vráblík), 60. L. Pech

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Pavel Pýcha, Ševc (C), D. Moravec, Pláněk (A), Jánošík, Lintuniemi, Bernad – Adam Raška I, Fořt, Pospíšil – Kotala, Claireaux, J. Dufek – P. Kousal, O. Najman, J. Stránský (A) – Závora, Bičevskis, Grim.

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Maleček) – Bindulis, Percy, Piskáček (A), Vráblík, M. Jandus, Štich (C), Bučko – Abdul, L. Pech (A), T. Šoustal – Holec, M. Hanzl, Vondrka – Chlubna, D. Voženílek, Valský – M. Beránek, Karabáček.

33:16 MBL 2 Jánošík, nedovolené bránění
35:12 MBL 2 Ševc, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:29 MBL 2 Bičevskis, podrážení
56:02 CEB 1:3 Holec (Vráblík)
58:22 CEB 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Chlubna
59:08 CEB 1:4 L. Pech