2:3

po s.n. (2:3) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)

06.11.2021, 15:30 • Red Bull Akademie, Salcburk • Patrik Czepiec

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (17:48:15)
Až nájezdová loterie rozhodla o tom, že česká šestnáctka vrátí soupeři ze Salzburgu úvodní porážku. Česko sice vedlo ještě v poslední minutě základní hrací doby, ale i s nájezdovým skalpem mohou být mladíci spokojení. Z dvojzápasu si odnášejí cenné zkušenosti a dnes výsledek 2:3.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko U16.
Autorem vítězné branky je TEPLÝ.

5. série 2:3

Poslední nájezd nedokázal proměnit Lexer, mezírku mezi betony si pohlídal Mařík.

4. série 2:3

Josef Teplý přišpendlil kotouč pod břevno. Česko vede.

4. série 2:2

Do bekhendu se chystal též Ruckdäschel, dostal se ale mimo ideální střelecký úhel.

3. série 2:2

Ani Jung ale ve třetí sérii nedal, bekhendovou kličku Lamp vystihl.

Střela Bogdana Mazura neprošla mezi betony brankáře. Češi mají šanci.

2. série 2:2

Střelu vybral i Lisler, také on slaví gól.

2. série 2:1

Gruber proměňuje.

1. série 1:1

Přímou střelu zkusil Steklý. A kotouč k překvapení všech skončil v síti.

1. série 1:0

Reinthaler to provedl parádně, zvolil kličku do bekhendu a vymíchal Maříka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:33

Naposledy zavelle k útoku Šimon Pohludka, ale gólu už se asi nedočká. Všechno směřuje k nájezdům.

64:07

Probíhá už poslední minuta nadstavbové hrací doby a domácí se dostávají do ofsajdu.

63:31

Po nabídce Lemkeho přišla nečekaná teč, která ovšem naštěstí pro českou šestnáctku minula klec.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Schreiner (Hupach), 60. Duller – 4. Drančák (Šmerda), 54. Lisler, rozh. náj. Teplý