06.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 14. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 2.51 4.7 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC ISMM Kopřivnice
Ondřej Sluštík (1+0), Filip Krzak (1+0), Jakub Mach (0+1)

SKLH Žďár nad Sázavou
Martin Gregar (1+0), Marek Prokš (0+1), Lukáš Zukal (0+1), Jan Wasserbauer (1+1), Martin PLeva (0+3), Ondřej Kovářů (2+0), Martin Lojek (0+1) (19:14:18)
Čím blíže byl konec utkání, tím vyhrocenější zápas byl. Jenom v posledních 20 minutách bylo rozdáno 14 trestných minut, pro představu za předchozích 40 minuty bylo rozdáno trestných minut pouze 8.
V posledních dvaceti minutách padlo po jednom gólu na obou stranách, nejprve zvýšil na 4:1 pro hosty Ondřej Kovářů, následně na 2:4 snížil Filip Krzak, ale po tomto gólu se již skóre neměnilo a tak si hosté odváží výhru 4:2.
Po konečném hvizdu se v rohu obranného pásma domácích strhla potyčka mezi oběma týmy.

59:33

Hosté se usadili v útočném pásmu.

59:15

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Krzak – 2 min., nedovolené bránění).

58:40

Marek Slavík při střele trefil padajícího obránce do brusle.

58:30

Zakázané uvolnění hostů.

58:22

Patrik Gola střílel, ale puk byl tečován nad bránu.

58:16

Domácí tým s 6 hráči na ledě, na vhazování Jakub Mach.

58:16

Domácí využívají oddechový čas k poradě.

58:01

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

58:01

Oba týmy v plném počtu.

57:25

Filip Krzak trefil vyrážečku brankáře Čápa.

56:56

Domácí vyhráli vhazování a kombinují v útočném pásmu.

56:40

Domácí zkoušejí variantu bez brankáře při hře 4 na 4.

56:01

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Vaněk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Adam – 2 min., sekání).

55:36

Hosté se osvobozují vyhozením.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Sluštík, 47. Krzak (J.Mach) – 10. Gregar (Prokš, Zukal), 24. Wasserbauer (Pleva), 36. Kovářů (Wasserbauer, Pleva), 43. Kovářů (Pleva, Lojek)

HC ISMM Kopřivnice: Bartošák (Kučera) – Krzak, Slavík, Bail, Marek (A), Vacula, Fojtík – Indrst, Gola, Sluštík (A), Hotěk, Vaněk, Suchý, Mach M., Pokorný, Mach J. (C), Häring, Pargáč, Urban – trenér: Jaroslav Kofroň

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Pleva (C), Zukal, Lojek, Váňa, Pražák, Půža – Čermák, Jícha, Štěpánek, Kovářů, Wasserbauer, Prokš (A), Adam, Bureš (A), Gregar – trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Reich – Bubela, Bezděk

08:00 KOP 2 Slavík, sekání
09:39 ZNS 0:1 Gregar (Prokš, Zukal)
13:15 KOP 2 Pargáč, nedovolené bránění
14:08 KOP 1:1 Sluštík
23:05 ZNS 1:2 Wasserbauer (Pleva)