HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

2:3

konec (1:0, 1:2, 0:1)

28.10.2021, 18:00 • enteria arena • Skupina Střed • Filip Matoušek

Díky brance Hory z 54. minuty odchází nakonec z derby vítězně Hradec Králové, pro který je to minimálně za herní převahu v druhé polovině zápasu zasloužená výhra. Dynamu k vyrovnání nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

Děkuji za pozornost! (19:55:44)

59:59

Rozhodčí vykazuje hru do středního pásma. Hradec vyhraje Derby!

59:45

Pardubičtí si berou timeout. Díky vyloučení hradeckého obránce mají poslední šanci na vyrovnání.

59:45

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Žába – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

59:05

Puk mají na hokejkách hráči Hradce. Pardubicím se nedaří usadit se v útočném pásmu.

58:24

Svoboda našel po obkouření branky pouze beton Kasala.

58:10

Pardubice zkouší hru bez brankáře!

58:05

Hradec teď pouze vyhazuje a Dynamo může založit jeden z posledních útoků.

55:42

Kučerovu dobrou střelu z otočky dokázal zblokovat jeden z obránců Mountfieldu.

55:00

Probíhá posledních pět minut třetí třetiny, Dynamu se zatím nedaří nadechnout se k závěrečnému tlaku a šanci na vyrovnání.

53:19

Hradec právě vstřelil branku!
Další krásná akce Mountfieldu znamená, že Hradec přetavuje herní převahu ve vedoucí gól. Lukáš Král našel krásnou přihrávkou TOMÁŠE HORU, který naznačil střelu a následným blafákem překonal Matěchu. Asistence: Lukáš Král, Adam Bezpalec.

51:55

Další pokus o ohrožení pardubcké branky zastavuje ofsajd.

51:46

Další závar před Matěchou. Pardubičtí obránci teď pomohli svému brankáři udržet puk před brankovou čárou.

51:00

Na hattrick mohl útočit Lukáš Král, který neprostřelil Matěchu z dobré střelecké pozice mezi kruhy.

49:38

Zakázané uvolnění Dynama, které se v posledních minutách spíše brání.

47:33

Dvakrát byl teď v dobré pozici Tomáš Hora, kterého v obou případech vychytal Matěcha,

44:58

Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Oba týmy teď několikrát zahrozily, žádná ze střel však neměla potřebnou razanci a přesnost.

43:28

Na druhé straně chybovalo Dynamo v rozehrávce a dobré střelecké pozice se dostal Klíma, jehož střela však byla sražena do rohu.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Lejdar (Oliva, Kaštánek), 31. Oliva (Pražan) – 31. Král (Novotný), 36. Král (Vencl, Hora), 54. Hora (Král, Bezpalec)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Červinka) – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Hemský, Kaštánek – Hiemer, Lejdar, Dostál, Pilař, Kalužík, Pražan, Turena, Vrba, Kučera, Svoboda.

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Fiala, Žába, Pavič, Černý, Burda, Bezpalec – Pavlík, Jón, Vencl, Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Novotný.

53:19 HKM 2:3 Hora (Král, Bezpalec)
59:45 HKM 2 Žába, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu