2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Kometa Brno B

5:3

konec (1:1, 2:2, 2:0)

27.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 11. kolo • Info o změnách stavu (Rostislav Králik)

Tipsport: 2.88 4.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SHK Hodonín po velmi dlouhé době vítězí Ve II. lize nad Kometou Brno B 5:3. Díky velmi dobře zvládnuté třetí třetině v poměru 2:0. V tomto utkání se dařilo Davidovi Janásovi, který dnes vstřelil dvě branky, včetně té do prázdné branky soupeře. (20:13:34)

59:57

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Stanislav Balán – 2 min., podrážení).

59:44

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Janás – 2 min., nesportovní chování).

59:44

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Janás – 2 min., sekání).

58:32

Daniel Šembera se vrací zpět do své branky.

58:32

Drtiči právě vstřelili branku!
Autorem branky je DAVID JANÁS – 5:3! Bez asistence.

57:52

HC Kometa Brno B zkouší hru bez brankáře ve snaze vyrovnat!

57:52

Oddechový čas pro hosty HC Kometa Brno B!

57:24

Autorem branky je MICHAL ROMANČÍK – 4:3! Asistence: Dominik Matula.

46:41

45:35

Dnešní utkání sleduje 487 diváků!

44:41

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Tomáš Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).

41:46

40:43

40:01

I ve druhé třteině se zrodil nerozhodný váýsledek, tentokráte v poměru 2:2. Což značí resumé po čtyřiceti minutách remízu 3:3.

40:00

5:3

Branky a nahrávky: 19. Janeček, 22. Janás (Romančík), 29. Dřímal (Hohl), 58. Romančík (Matula), 59. Janás – 12. Škrvně (Moskal), 29. Gajarský (Brabenec), 37. Havlát (Kučera, Gajarský)

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Martinčík) – Mikulík, Hefka, Miklík (A), Hohl, Fišera, Sedláček, Dřímal – Romančík, Marek, Qatsntov, Komínek, Podlaha, Matula (C), Balán, Janás, Janeček. Trenér: Janás.

HC Kometa Brno B: Šembera (Petržílka) – Kališ, Buchal, Kučera (A), Švejda, Malec (A), Trnka – Halász, Kadlic, Brabenec (C), Škvrně, Vašíček, Moskal, Havlát, Gajarský, Mokrohajský, Krejčí, Krejčiřík. Trenér: Konečný.

Rozhodčí: Maťašovský – Kráľ, Jiruška

11:23 KMB 0:1 Škrvně (Moskal)
15:37 KMB 2 Krejčí, hákování
18:34 HOD 1:1 Janeček
21:48 HOD 2:1 Janás (Romančík)
28:23 KMB 2:2 Gajarský (Brabenec)