Pavel Zacha (NJD) – 2+0, -1 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 20:12
Tomáš Tatar (NJD) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 18:29

Daniel Vladař (CGY) – 27 zák., 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 59:46
Nico Daws (NJD) – 4 zák., 3 OG, úspěšnost 57,1 %, odchytal 12:10
Scott Wedgewood (NJD) – 20 zák., 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 44:26
Střely na branku – 30:29 (4:10, 9:12, 17:7)
Zblokované střely – 17:13
Vyhraná vhazování – 32:35
Trestné minuty – 10:12
Hity – 29:17
Hokejisté New Jersey doplatili na tragickou první třetinu, kterou prohráli 0:4 a celkově Calgary podlehli 3:5. Devils se od druhé části začali zvedat, ovšem k obratu jim nepomohly ani dvě trefy Pavla Zachy. Český útočník nejprve v prostřední dvacetiminutovce otevřel střelecký účet svého týmu, když potrestal špatnou rozehrávku krajana v hostující brance Daniela Vladaře. Další góly pak padaly až ve třetí části. V 52. minutě nejprve využil přesilovku Matthew Tkachuk a zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Domácí ale rychle snížili zásluhou Dawsona Mercera a tři minuty před koncem jim v přesilovce a hře bez brankáře vykřesal naději zásahem na 3:5 Pavel Zacha. Na víc už ale Ďáblové neměli a Flames si tak do tabulky připisují další dva body.

59:40

Domácí jsou s pukem ve středním pásmu. Tohle už srovnat nestihnou!

59:11

Blake Coleman tentokrát jen těsně minul prázdnou branku soupeře!

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:49

Devils se dopustili postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

58:36

Hamilton tentokrát vyhodil s citem a domácí musejí hrát.

58:29

Blake Coleman ve snaze trefit prázdnou domácí branku zahrál na icing. Vhazovat se bude před Vladařem.

57:40

Domácí opět hrají bez brankáře!

57:01

57:01 Pavel ZACHA - 3:5

57:01

Devils právě vstřelili branku!
Domácí si vyžádali time-out a přesilovku vylepšili ještě o hru bez brankáře! To se jim vyplatilo. Po ráně Hamiltona od modré čáry se dostali k dorážkám Dawson Mercer a PAVEL ZACHA. Byl to právě druhý jmenovaný, jenž kotouč dopravil za brankovou čáru a ještě vykřesal domácím naději – 3:5. Asistence. Dawson Mercer a Dougie Hamilton.

56:30

Andreas Johnsson shodil rukavice a chtěl se poprat s Juusem Välimäkim, což nedovolili rozhodčí. Oba hráči každopádně míří na trestnou lavici. Na straně hostí svítí trest navíc a to znamená přesilovku pro Devils!

56:26

Branka Devils je již prázdná!

56:20

Vladař nyní výtečně zareagoval na ránu Dawsona Mercera z mezikruží a udržel hostům třígólový náskok!

3:5

Branky a nahrávky: 28. Zacha, 52. Mercer (A. Johnsson, D. Hamilton), 58. Zacha (Mercer, D. Hamilton) – 7. Lucic (Gudbranson, Kylington), 11. Mangiapane, 13. E. Lindholm (R. Andersson, J. Gaudreau), 13. Mangiapane (D. Dubé), 52. M. Tkachuk (Monahan, E. Lindholm)

New Jersey Devils: Daws (13. Wedgewood) – D. Hamilton (A), Ty Smith, Severson (A), Graves, P. K. Subban, Siegenthaler – Šarangovič, N. Hischier (C), Kuokkanen – Tatar, Mercer, Zacha – Bratt, M. McLeod, A. Johnsson – Vesey, F. Gauthier, Geertsen.

Calgary Flames: Vladař (Markström) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Kylington, Gudbranson, Välimäki – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – T. Pitlick, Backlund (A), Coleman – T. Lewis, Monahan (A), Lucic – B. Ritchie, D. Dubé, Mangiapane.

Rozhodčí: South, Rooney – Murray, Knorr

Diváci: 10 631

06:35 CGY 0:1 Lucic (Gudbranson, Kylington)
10:08 CGY 0:2 Mangiapane
11:48 NJD 2 P. K. Subban, podrážení
12:10 CGY 0:3 E. Lindholm (R. Andersson, J. Gaudreau)