5:2

konec (3:1, 2:1, 0:0)

27.10.2021, 18:00 • 16. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 1.55 5.0 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubři byli i ve třetí třetině lepším týmem a MEO Aréna je hnala za dalším bodovým ziskem. Zejména při přesilovce 5 na 3 atmosféra gradovala, zmrazila ji ale nosítka, která ve 48. minutě vyjela pro zalehnutého Foltána, což znamenalo návrat Šimbocha mezi tři tyče. Ten se hodně odvážně vydal proti Matěji Svobodovi, z čehož nakonec vznikla zívající prázdná branka před Novákem. Žádný další gólový zápis už se však nekonal a Přerov tak zvítězil zaslouženě 5:2 a stále pokračuje v domácí neporazitelnosti! Já se s Vámi pro dnešek z MEO Arény loučím a příště se budu těšit zase na počtenou! (20:27:26)

59:53

Zřejmě poslední přerušení večera má na starost icing Frýdku.

59:37

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Herman – 2 min., držení hole).

58:59

Minuta do konce, teď už můžeme říct, celého dnešního zápasu.

58:08

Hra byla přerušena pro domnělou vysokou hůl jednoho z hostů, domácí střídačka ale tento zákrok odvolala. Pěkné gesto.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, nějaký zázrak už od hostů zřejmě čekat nemůžeme.

57:35

Ofsajd Přerova.

57:10

56:50

Teď se přerušuje skrze zranění čárového sudího, který inkasoval pukem někam nad zápěstí do vřetenní kosti. Po jeho krátkém ošetření na domácí střídačce bude moci hra pokračovat.

56:43

Krenželok dostal nabito od Navrátila a vyslal pohlednou střelu nápřahem, Šimboch na ni ale viděl a vytáhl stejně pěkný zákrok lapačkou.

55:47

Puk vyletěl po přerovském kontaktu s pukem mimo kluziště, vhazování ve středním pásmu.

55:17

Hosté uspěli na vhazování, Šlahař vyhazuje.

55:10

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ján Blaško – 2 min., krosček).

52:58

Přerov vyhazuje puk na opačnou stranu kluziště.

52:22

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., nedovolené bránění).

5:2

Branky a nahrávky: 7. T. Šoustal (Navrátil), 8. Navrátil (T. Šoustal), 12. Pšurný (Navrátil, T. Šoustal), 24. Herman (Hamrlík, Jakub Svoboda), 32. T. Šoustal (Pšurný, Hrabal) – 16. Peterek (Šlahař), 22. J. Adámek (Tadeáš Král)

HC ZUBR Přerov: Postava (Petrásek) – R. Černý, D. Krenželok, Dluhoš, Hrabal, Ševčík, Krisl (C), Gréč, Hamrlík – T. Šoustal, Pšurný (A), Herman – Navrátil, Ministr, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – D. Indrák, Dobša.

HC Frýdek-Místek: Šimboch (32.–48. Foltán) – Zbořil, J. Adámek, Ciura, Marcinko, Z. Malík, Matyáš – Lyszczarczyk, Peterek, Šlahař – Christov (C), Komorski, Martynek (A) – Tadeáš Král, Matiaško, Klimša – Ramik, Čmiel, Ján Blaško – Matěj.

Rozhodčí: Kostourek, Kubičík – Polonyi, Kleprlík