1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

26.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.72 4.53 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (21:01:28)
Nějakou dobu to vypadalo, že o osudu dnešního střetnutí bude muset rozhodnout až prodloužení, ale nakonec tomu tak není! Soči totiž ve třetí třetině nejprve udeřilo při dvojnásobné přesilovce a následně si zisk důležitých dvou bodů pojistilo zásahem z modré čáry. Viťaz doplatil na bídnou koncovku, Hellberga ohrozil jen osmnáctkrát a pouze malá hrstka z těchto střel měla potenciál se vůbec dostat do klece.
Československá stopa
Do utkání nezasáhl žádný český či slovenský hráč.

59:43

Audette přenáší kotouč přes modrou čáru. Viťaz bojuje, na vyrovnání už mu ale nezbývá čas.

Dnešní utkání sleduje 500 diváků.

59:19

Nikita Sedov z druhého konce hrací plochy trefil jen mantinel, nikoliv opuštěnou domácí branku. Další vhazování tak proběhne po Hellbergově pravici.

58:48

Soči drží kotouč u mantinelu ve svém pásmu, a krájí tak zbývající sekundy ze závěru střetnutí.

58:29

Viťaz hraje vabank! Domácí už nemají co ztratit a po icingu soupeře odvolávají brankáře!

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:46

Míříme do posledních dvou minut třetí třetiny, Hellberg má naprosté minimum práce.

57:16

Hosté oslabení zvládají bez sebemenších komplikací, Viťaz se musí znovu stáhnout z útoku.

56:50

Rytíři zatím opatrně kombinují v útočném pásmu, na švédského gólmana dosud nevystřelili.

56:32

Že by jiskra naděje pro Viťaz? Za hákování míří na dvě minuty ven ze hry Jurij Alexandrov (SOC).

55:55

Domácí to ještě nevzdávají a přesouvají se před Hellberga, budou to ale mít opravdu těžké.

55:06

55:06 Viktor BALDAJEV - 1:3

55:06

Soči právě vstřelilo branku!
No, v Podolsku je zřejmě rozhodnuto! O třetí zásah hostujícího celku se postaral VIKTOR BALDAJEV, jehož prudká rána z modré čáry se hned odrazila z klece zpět ven. Po konzultaci s videorozhodčím následně bylo definitivně potvrzeno, že kotouč netrefil horní tyč, nýbrž zadní část brankové konstrukce – 1:3! Asistence: Jegor Babenko, Vasilij Glotov.

Střely na branku: 14 – 25.

1:3

Branky a nahrávky: 21. V. Leščenko (Indrašis, Jaremčuk) – 16. Miščenko (Dyblenko, Feoktistov), 54. Babenko (Feoktistov, Miščenko), 56. Baldajev (Babenko, Glotov)

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Borodkin, Viktor Antipin, K. Ljamin (A), D. Musin – Ojamäki, M. Aaltonen (A), Audette – V. Leščenko, Indrašis, Jaremčuk – Smolin, N. Gončarov, Malychin (C) – I. Zinčenko, Šiksatdarov, Zubov – V. Popov, Savin.

HK Soči: Hellberg (Treťjak) – Dyblenko, Miščenko, J. Alexandrov, N. Sedov, Baldajev, Kamalov, Zorkin, Smirnov – Feoktistov (C), Glotov, Peťkov – Babenko, A. Nikolajev (A), Garajev (A) – Kolgotin, P. Šen, Bakanov – Romajev, Alijev, Melničenko.

Rozhodčí: Gofman, Soin – Golovljov, Savenkov.