1:9

konec (0:2, 0:3, 1:4)

20.10.2021, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 9. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas skončil jednoznačně 1:9 pro hostující Letce. Ve třetí třetině zvýšil na 0:6 Dominik Řepík, 0:7 Jiří Hozák, 1:7 snížil Jakub Procházka, 1:8 Jakub Wojnar a 1:9 Štěpán Turek. Loučím se s vámi (20:16:55)

59:44

Střelu Dominika Arnošta chytá Adam Kubík

59:05

Marek Havlík si z mezikruží vybruslil před Miroslava Kopřivu. Ten drží kotouč v lapačce

58:28

Martin Mical se dostal po přihrávce od Pavla Písaříka před Miroslava Kopřivu. Toho ovšem nepřekonal

57:59

Letňany právě vstřelily branku!
Debakl dokonán. Autorem branky je ŠRĚPÁN TUREK. Asistence: Martin Lokajíček a Matěj Hasil

56:20

Hosté v posledních vteřinách využívají přesilovku 5 na 3. Autorem dnes již své třetí branky je JAKUB WOJNAR. Asistence: Jan Zedek a Jiří Hozák

55:45

Střela Václava Koláříka k Adamovi Kubíkovi nedoletěla

54:57

Milan Böhm vyhazuje přes všechny čáry

54:39

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlík M – 2 min., krosček).

54:27

Střelu od modré Václava Koláříka Adam Kubík vyráží

54:23

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., krosček).

54:01

Zakázané uvolnění domácích

53:31

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
A přeci jen čestný úspěch domácích!! Autorem branky je JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: David Šesták

52:57

Kotouč je teď v síti

52:04

Další krásný gól hostů střílí JIŘÍ HOZÁK. Asistence: Dominik Arnošt a Zoran Fiala

51:43

50:53

Jakub Procházka se probíjel do útočného pásma, nic z toho však nebylo

49:29

První střelu ještě Adam Kubík vyrazil, ale na dorážku DOMINIKA ŘEPÍKA byl již krátký. Asistence: Matěj Poul a Václav Kolářík

48:48

Jaroslav Šimeček trefuje tyčku

48:25

Ivan Řehoř nyní ve vyložené šanci selhal

47:24

Teď se zodpovědně vrátil Martin Mical a vypíchl hostujícímu útočníkovi v dobré šanci kotouč

45:38

Jakub Procházka se snažil přihrát na modrou, hosté jeho úmysl vystihli

45:18

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Kučera – 2 min., sevření puku rukou).

44:26

Vladimír Machulda začaroval ve třetí třetině se sestavou, v obraně hraje František Bakrlík, který se teď dostal do dobré šance

43:59

Zakázané uvolnění hostů

43:05

Jiří Hozák vystřelil na Adama Kubíka, tomu vypadl kotouč, ale nikdo z hostů nedorazil

42:05

Pavel Smolka se ve slibné pozici ke střele nedostal

40:42

Postavení mimo hru domácích

40:01

Střídání v týmu MOSTEČTÍ LVI: ze hřiště odchází Hosnedl, přichází Kubík.

40:01

Druhá třetina patřila opět hostům. Na 0:3 zvyšoval svoji druhou brankou Jakub Wojnar, na 0:4 navyšoval Jan Hlaváč a 0:5 Zoran Fiala. Domácí se stále nemůžou dostat do tempa, jejich hra je bez nápadu a překvapivých přihrávek. Hosté jsou zatím ve všech směrech lepším týmem

40:00

38:47

Hosté domácí přečíslili při hře 4 na 4. Svoji první branku za Letce střílí ZORAN FIALA. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Řepík. Jiří Hozák vzal Zoranovi Fialovi kotouč.

37:44

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Wojnar – 2 min., sekání).

37:08

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Drašar – 2 min., podrážení).

32:48

Teď se dostal sám před Lukáše Hosnedla Jiří Hozák po přihrávce Jakuba Wojnara. Lukáš Hosnedl svůj tým podržel

32:12

Lukáš Vacín se teď prodral až před Lukáše Hosnedla, ten nyní drží kotouč

31:03

A s domácím týmem je už zle. Z nenápadné situace se dostal kotouč před branku Lukáše Hosnedla a JAN HLAVÁČ se nemýlil. Asistence: Lukáš Půlpán a Kryštof Hrala

30:49

Zakázané uvolnění LVŮ

29:21

Pavel Písařík se snažil překvapit Miroslava Kopřivu z nulového úhlu. To se mu nepovedlo

28:50

Letci nedají nic domácím zadarmo, dobře brání a nedovolí domácím rozehrát

27:11

Martin Mical krásně nahazoval před branku na Davida Drašara, kotouč se však k němu nedostal

26:09

Hosté se dostali ve čtyřech do samostatného úniku, Vojtěch Kropáček minul branku

25:54

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hasil – 2 min., podrážení).

25:13

24:57

S domácími hráči to vypadá nyní bledě. Jestli chtějí s výsledkem něco udělat, musí zabrat

24:12

Nedáš, dostaneš. Z protiútoku jeli tři hostující hráči na jednoho domácího obránce a je z toho branka, kterou vstřelil JAKUB WOJNAR. Asistence: Dominik Arnošt

23:45

Před brankou bojoval Josef Stříbrný. Branka z toho není

22:27

Střela Pavla Smolky vypadla Miroslavovi Kopřivovi, nikdo z domácích však nedorazil

21:59

Nahození Václava Koláříka nebylo nebezpečné

20:31

Aleš Půlpán prověřil Lukáše Hosnedla, ten jeho střelu vyrazil

20:01

První třetina dopadla lépe pro hostující hráče, v 6. minutě vstřelil první branku Kryštof Hrala. Poté se nehrálo dvacet minut, když zůstal na ledě nehybně ležet domácí Štěpán Urbánek, který narazil hlavou do hostujícího hráče a byl odnesen na nosítkách. Tento moment zatrnulo všem a doufáme, že bude domácí hráč brzy v pořádku. Přejeme mu brzké uzdravení. Na domácím týmu tento okamžik zanechal následky a nemohli se po celou první třetinu dostat do tempa. Z toho pramenil i druhý gól, který vstřelil v 15. minutě Jakub Wojnar.

17:31

Roman Fučík na nic nečekal a vystřelil od modré. Miroslav Kopřiva drží kotouč v náručí

17:28

Miroslav Kopřiva přidržel kotouč lapačkou

16:41

Aleš Půlpán si udělal v útočném pásmuj kličkovanou, nakonec ho domácí obrali o kotouč

14:34

LVI si teď nedali pozor na úplně volného JAKUBA WOJNARA, který se nemýlil. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Arnošt

14:09

Kotouč vyrazil Miroslav Kopřiva do hlediště

12:11

Domácí hráč není v žádném případě v pořádku, je odnesen za asistence lékaře na nosítkách. Není to hezký pohled

12:11

Štěpán Urbánek dal teď hlavu dolů a když se otáčel, tak narazil do skály v podobě hostujícího hráče. Doufejme, že bude v pořádku

11:05

LVI teď špatně rozehráli v obranném pásmu, svoji chybz však domácí napravili

10:15

Marek Havlík teď úspěšně zabojoval na útočné modré

08:54

David Šesták teď nebezpečně pálil od modré, Miroslav Kopřiva vyrazil lapačkou nad branku

08:17

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Arnošt – 2 min., sekání).

08:04

LVI vyhazují přes všechny čáry

07:34

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlík M – 2 min., nedovolené bránění).

07:28

Kotouč v hledišti, vhazuje se u Lukáše Hosnedla

06:45

Štěpán Turek prověřil pozornost Lukáše Hosnedla. Ten byl pozorný

05:53

05:08

Hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu a po souhře se trefil KRYŠTOF HRALA. Asistence: Jan Hlaváč a Aleš Půlpán

02:21

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Kučera – 2 min., držení).

00:01

Vážení přátelé ledního hokeje, dnes nás čeká souboj o první místo 2. hokejové ligy skupiny Sever mezi týmy MOSTEČTÍ LVÍ a HC Letci Letňany. Hostující tým odehrál poslední zápas s velkým přehledem, když porazil Dvůr Králové nad Labem doma 9:2. To LVI bojovali doslova do poslední vteřiny, kdy v čase 59:59 rozhodl o zisku tří bodů a vítězství 5:6 Jakub Procházka.
Dnes nás čeká jistě napínavý souboj a zajímavá podívaná, dvouciferný výsledek můžeme těžko předpovídat, i když je to hokej a člověk nikdy neví.
Hostující tým pod taktovou bývalého zkušeného obránce Jaroslava Nedvěda spoléhá na zkušené ex-extraligové harcovníky, v brance na Miroslava Kopřivu a v útoku uplatňuje své zkušenosti Jan Hlaváč. První zápas mezi oběma týmy vyzněl lépe pro hostující tým, který po napínavém souboji vyhrál doma 4:3. Zápas je však zapomenut a čeká nás odveta.
Poslední zápasy hostů vypadali takto:
6.10. Letňany – Bílina 8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
9.10. Jablonec nad Nisou – Letňany 3:5 (0:2, 3:1, 0:2)
16.10 Letňany – Dvůr Králové nad Labem 9:2 (6:0, 1:0, 2:2)

Jak vypadá kanadské bodování týmu HC Letci Letňany?
Lukáš Kastner 12 bodů (5+7)
Matěj Poul 11 bodů (3+8)
Jiří Hozák 9 bodů (5+4)

Sestava hostujícího týmu v posledním zápase:
Kopřiva (Zeithaml) – Zedek, D. Kučera, Hanuš, Lokajíček, Pika, Kolářík, Fiala – Kastner (A), Hasil, Řepík, Vacín, Wojnar, K. Pejchal, Hlaváč (A), T. Pejchal, Hrala, Hozák (C), Poul, Arnošt, A. Půlpán. Trenér: Jan Nedvěd.

Mostečtí LVI začali po mírnějším a pomalejším začátku sypat jednu branku za druhou a nechyběli tradiční dvouciferné výsledky. Utkání se nesla v duchu nepotřebuješ obranu, nasázej soupeřům více branek, což se jim povedlo z osmi odehraných utkání šestkrát. S 59 vstřelenými brankami v osmi odehraných utkáních vedou jednoznačně kanadskému bodování 2. hokejové ligy a prvních šest míst patří pouze jim.

Jak tedy vypadali poslední výsledky LVŮ?
6.10. LVI – HC Děčín 9:4 (2:1, 2:1, 5:2)
9.10. Dvůr Králové nad Labem – LVI 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
16.10 Hronov – LVI 5:6 (2:1, 1:3, 2:2)

Kanadské bodování týmu MOSTEČTÍ LVI?
Josef Stříbrný 18 bodů (6+12)
Pavel Písařík 17 bodů (6+11)
František Bakrlík 15 bodů (8+7)

Přijďte se podívat do A-Benet arény na krásný hokej. Utkání začíná v 18:00 a pokud nebudete moc dorazit, sledujte alespoň onlajn
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:9

Branky a nahrávky: 54. Procházka (Šesták) – 6. Hrala (Hlaváč, Půlpán), 15. Wojnar (Hozák, Arništ), 25. Wojnar (Arnošt), 32. Hlaváč (Půlpán, Hrala), 39. Fiala (Hozák, Řepík), 50. Řepík (Poul, Kolářík), 53. Hozák (Arnošt, Fiala), 57. Wojnar (Zedek, Hozák), 58. Turek (Lokajíček, Hasil)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Šesták, Fučík, Havlík M., Havlík Dominik, Hoffmann – Stříbrný, Písařík, Procházka – Mical, Řehoř, Drašar – Šimeček, Bakrlík, Smolka – Böhm (A). Trenér: Vladimír Machulda

HC Letci Letňany: Kopřiva (Horák) – Zedek, Kučera, Hanuš, Lokajíček, Pika, Kolařík, Fiala – Kellerstein, Turek, Hlaváč (A) – Vacín, Řepík, Wojnar – Kropáček, Hrozák (C), Hrala – Půlpán, Poul, Arnošt – Hasil. Trenér: Jaroslav Nedvěd

Rozhodčí: Němec- Rubáš, Sýkora