4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

20.10.2021, 18:30 • ZS Příbram • 9. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.35 5.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příbram doma potvrdila roli favorita a opět zvítězila za tři body. Přerušila tak sérii tří porážek v prodloužení na kluzištích soupeřů a navíc oplatila porážku Písku ze druhého kola. Hosté se sice dostali do vedení, ale domácí stihli ještě do přestávky vyrovnat a od té doby na ledě dominovali. Jihočeši se téměř k ničemu nedostali a nijak vážněji neohrozili Šorfa. Naopak na druhé straně postupně zvyšovali náskok Panna, Tlačil a Pinkas a Příbram vítězí 4:1. (20:37:01)

59:20

Šorf si lapačkou vychutnal střelu Bednaříka od modré.

59:01

Poslední minuta závěrečné části.

58:18

Příbram právě vstřelila branku!
V závěru utkání přidávají domácí čtvrtou branku. Chlouba vyslal TADEÁŠE PINKASE, který si z bezprostřední blízkosti poradil s Křížem. Asistence: Jaroslav Chlouba.

57:44

Dva Písečtí se objevili na hraně brankoviště, ani jeden z nich ale nedokázal poslat puk do brány.

55:54

Hosté jsou kompletní.

55:38

Všichni čtyři hráči ve žlutém včetně gólmana byli na brankovišti a s vypětím všech sil se jim podařilo odpálit kotouč do dáli.

55:07

Hosté opět posílají puk přes všechny čáry.

54:35

Saňovi uniká kotouč. Domácí musí vyklidit útočné pásmo.

53:54

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Turek – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Volf – 2 min., nesportovní chování).

52:20

Panna plácl do kotouče, aby mohl se spoluhráči vystřídat. Od Kříže hrají hosté.

51:49

Seniov dostal puk za obranu. Z úhlu ale mohl jen stěží zaskočit Kříže.

50:34

Hra se hodně kouskuje. Je tu další přerušení.

50:24

Znovu se hraje před Křížem a hosté se osvobozují pouze za cenu vyhození puku přes všechny čáry.

49:41

Totéž se opakuje o deset sekund později.

49:31

Další zakázané uvolnění na straně hostů.

48:41

Domácí odskakují na rozdíl dvou branek. JAN TLAČIL převzal puk od Robina Malého a střelou zápěstím poslal puk pod horní tyč. Asistence: Robin Malý.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Zdeněk (Jelínek, Josefus), 28. Panna (Malý, Rohlík), 49. Tlačil (Malý), 59. Pinkas (Chlouba) – 7. Bednařík (Matějka, Sýbek)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Straka, Hlaváček, Jelínek, Malý, Vinš, Kutlák, Zdeněk, Saňa – Kolouch, Sirotek, Chlouba, Josefus (C), Rohlík (A), Pinkas, Káník, Tlačil, Furch, Panna (A), Seniov, Šinágl. Trenér. Marek.

IHC Králové Písek: Kříž (D. Novák) – Najman, Bílek, Tampier, M. Dvořák, Dosek, F. Novák, Turek – Novotný, Matějka, Bednařík, Čížek, L. Volf, Brož, Matějček, Januška, J. Volf, Sýbek (C), Šuhaj. Trenér: Herr.

Rozhodčí: Battěk – Horaždovský, Štěpánek