konec (0:2, 0:2, 0:0)

20.10.2021, 18:30 • Zimní stadion města Opavy • 9. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 1.75 5.0 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek všechno, hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Chalupa. (20:35:32)
Dnešní zápas v Opavě je u konce a Kopřivnice si ze slezské metropole odváží tři body. Základ vítězství žlutomodří položili již v první třetiny díky brankám Pargáče a Häringa. V prostřední části hry navíc zvýšili na 0:4 Pokorný a Bail. Opavští se snažili s výsledkem ještě něco udělat, dnešní zápas jim ale celkově vůbec nesedl.

59:50

Kopřivnice si z Opavy zaslouženě poveze tři body.

59:20

Opava ještě rozjela jeden útok, ale ani ten ovoce nepřináší.

58:18

Rozjetý Damašek trefuje pouze boční konstrukci. Kopřivnice následně uklidňuje hru za vlastní brankou a zápas se chýlí ke konci...

55:18

Na samotném konci přesilové hry ještě tečuje střelu Beránek, ale Šindelka chytá. Hosté už jsou kompletní a následující minuty zřejmě v pohodě dohrají.

54:34

Kotouč se ocitá mimo hru, vhazování po Šindelkově pravici.

53:50

Za dvacet sekund kotouč znovu letí z pásma, hosté navíc střídají.

53:30

Kopřivnice odklízí do bezpečí.

53:00

Za katr putuje po hodně přísném podrážení Häring.

52:20

Za Baldikem zvoní po střele z pravého křídla tyč!

52:04

Až nyní trochu vzrušení i v pásmu hostí. K poskakujícímu kotouči se před brankou dral Kadula, ale Šindelka znovu zasahuje.

51:30

Kopřivnice měla dvě střely, ale skóre se nemění.

50:10

Hned po buly nepříjemně pálil Marek Bail, Baldik si však i přes ztíženou viditelnost s jeho ranou poradil.

50:06

Slezan už nevypadá, že by měl síly na nějakou dramatizaci zápasu. Nyní se Opavští dopouští icingu.

0:4

Branky a nahrávky: 3. Pargáč (Mach, Gola), 5. Häring (Fojtík), 28. Pokorný (Krzak, Pindel), 28. Bail (Seidler, Sluštík)

HK Opava: Piták (Baldik) – Věntus, Zouhar, Thiel, Šindelář (C), Kunc, Zapletal, Prokop – Damašek, Štindl, Vašenka, Wolf (A), Krupa, Peterka, Buršík, Vojtovič, Kadula, Malina, Beránek, Římský

HC ISMM Kopřivnice: Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek (A), Fojtík – Indrst, Häring, Sluštík (A), Gola, M. Mach, Suchý, J. Mach (C), Pindel, Pargáč, Pokorný, Seidler, Urban

Rozhodčí: Blaha – Bežděk, Peluha

02:40 KOP 0:1 Pargáč (Mach, Gola)
04:13 KOP 0:2 Häring (Fojtík)
04:13 OPA -Piták +Baldik (Střídání)
05:45 KOP 2 M., nedovolené bránění
11:16 OPA 2 Wolf, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo