HC Olomouc – Banes Motor České Budějovice

1:3

konec (1:1, 0:1, 0:1)

20.10.2021, 15:00 • Zimní stadion Olomouc • 3. kolo • Anna Pavlína Sedláčková

To je od nás vše. Těšíme se na vás u dalšího utkání Extraligy juniorů. (17:04:15)
Poslední třetina byla velmi napínavá, protože Olomoučtí nasadili vysoké tempo s cílem vyrovnat stav. To se jim však nepovedlo. Nakonec to byli hosté, kterým se v posledních vteřinách podařilo prosadit.

59:50

České Budějovice právě vstřelily branku!
MATOUŠ MASOPUST se ze středního pásma prosadil do prázdné olomoucké brány, čímž tak pojistil vítězství svému týmu. Asistence: Alexandr Remeš, Jiří Remta.

59:27

Budějovičtí vyhodili ze svého pásma, puk však jen o pár centimetrů minul bránu.

58:50

Domácí opět hrají v šesti.

58:37

Po dlouhé přesilové hře Olomouce se opět všichni hráči v plném počtu. Útok domácího celku však neustává.

58:15

57:37

Domácí nepolevují a drží se v útoku, svého soupeře téměř nepouštějí k puku.

56:15

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Pavlát – 2 min., sekání).

56:08

Olomoučtí dostali domácí do sevření, kdy si mezi sebou neustále nahrávali, a nečekaně stříleli. Maleček v bráně se toho však nezalekl a úspěšně bránu ubránil.

55:41

Oddechový čas pro domácí.

55:18

Domácí mají šanci přesilové hry 5 na 3 a drží se v útočném pásmu.

54:46

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Remta – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:41

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Schwartz – 2 min., sekání).

54:25

Domácí hrají v šesti.

53:28

Nejprve vystřelil Pouzar od levého kruhu, tuto střelu Kmec odrazil přímo Petráskovi pod hokejku, avšak ani tento útočník nebyl úspěšný.

52:02

Vhazování u Kmece vyhráli Budějovičtí a také okamžitě na olomouckého gólmana vystřelili, ten stihli včas zareagovat a puk odrazil.

50:41

Zapletal se po modré čáře a okolo mantinelu dostal přes čtyři hráče Budějovic až k bráně, konečnou střelu Maleček odrazil.

48:58

Po dlouhém útoku domácích se ve středním pásmu ke kotouči dostali hosté.

47:28

Budějovičtí se po nahrávce domácích dostali k puku a vydali se do útoku. U Kmecovi brány však dlouho nezůstali a byli vytlačeni zpět do obranného pásma.

46:58

Olomoučtí jsou i nadále v útočné pásmu, žádná přesná střela se však neobjevila.

46:17

Domácí provedli rychlý přesun do útočného pásma.

45:04

Domácí si u budějovické brány dlouho nahrávali, poslední nahrávka však byla nepřesná a kotouč padl pod hokejky hostů.

44:30

Anderle se dostal ke kotouči u pravého kruhu, jeho následná střela minula bránu jen o pár centimetrů.

43:32

Domácí se protlačili do útočného pásma, kde se jim momentálně daří setrvat.

42:56

Oběma celkům se nedaří dlouho udržet na puku. Hra se tak přesouvá z jedné strany na druhou.

42:14

Pavlát se dostal ke kotouči v levém kruhu, kde s ním trochu popojel a poté vystřelil. Kmec v bráně však letící střelu odrazil.

40:09

Buly vyhráli domácí. Ministr na puku nezaváhal a vyjel do útoku, těsně na konci levého kruhu nahrál na Handla, který však jeho nahrávku v mezikruží nezachytil. Kotouč však i nadále zůstal pod hokejkami Olomouce.

40:01

Ve druhé třetině byli lepším týmem Budějovičtí, kterým se také podařilo využít naskytnuté šance. Uvidíme se čím do poslední třetiny přijde Olomouc. Třetí třetina začne asi v 16:30.

40:00

39:46

39:29

Olomoučtí vyhazují do středního pásma a odtud se rozjíždí do útoku. Od Malečkovi brány jsou však záhy vytlačeni.

38:18

Hosté se své přesilové hry snaží využít a také se jim daří držet se v útočném pásmu, ke střele však nedochází.

37:46

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mácha – 2 min., napadení).

36:41

Budějovičtí jsou u Kmecovi brány, nepřesná nahrávka na Kašpara je však vytlačila zpátky do středního pásma, kde se k puku dostali domácí.

35:32

35:24

Budějovickým se po rozehrání podařilo dostat do útočného pásma, tam se jim však dlouho udržet nedaří.

34:24

Snaha Olomouckých vyrovnat se na hře projevuje, neboť svého soupeře drží u jeho brány a nedovolují mu se ze sevření dostat.

33:32

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Kašpar – 2 min., sekání).

32:13

Z pravého kruhu se za Kmecova záda podařilo prosadit MATOUŠI MASOPUSTOVI. Asistence: Alexandr Remeš, Lukáš Pavlát.

31:15

Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí, do útoku se jim však podařilo dostat pouze na chvíli, než se kotouče zmocnili hosté.

29:58

Olomouckým se daří držet u soupeřovi brány, kde si mezi sebou také posílají nespočet přihrávek, nikomu se však nedaří dostat ke střele.

28:44

Na Malečka byl vystřelen puk, ten se však odrazil od horní tyčky mimo brankoviště.

28:33

27:20

Olomoučtí se snaží využit přesilové hry, a tak jsou také především vidět u budějovické brány, na kterou také vysílají několik střel.

26:33

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Petrásek – 2 min., hákování).

26:32

U Malečka se vytvořil chumel, kterého se domácí pokoušeli využít. Tato snaha byla přerušena odpískáním vyloučení.

25:15

Rudovi se podařilo dostat z obranného pásma, přes celé střední pásmo a do útoku, při přihrávce mu byl však kotouč zabaven jihočeskými, kteří se okamžitě rozjeli do útoku.

25:03

24:21

24:04

Hra je nyní hráčsky vyrovnaná, ale v útoku jsou více vidět domácí.

23:03

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Masopust – 2 min., nedovolené bránění).

22:58

Budějovičtí se snaží využít přesilové hry, ale nedaří se jim dostat do výhodné pozice k vystřelení.

22:21

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Zapletal – 2 min., vysoká hůl).

21:47

Po návratu Kučery na led, se Olomouckým podařilo vytlačit Budějovické od své brány do středního pásma.

20:54

20:14

V prvních vteřinách třetiny byli v útoku domácí, do větší šance se jim však dostat nepodařilo.

20:01

Hned z počátku periody jsme se dočkali dvou gólů. V první minutě se prosadili domácí, kterým se však jejich vedení nepodařilo udržet a o pár minut později bylo vyrovnáno. Po zbytek třetiny jsme se již žádného gólu nedočkali. Uvidíme co přinese druhá třetina, která začne asi v 15:44.

20:00

19:37

Během přesilové hry se Budějovickým podařilo dostat do útoku, ke střele se však dostali až v posledních vteřinách.

18:54

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kučera – 2 min., podrážení).

18:41

Olomoučtí se dostali do útoku, kde si v rychlosti chtěli nahrát puk, jejich přihrávky však nebyli přesné, a tak byli vytlačeni zpátky do středního pásma.

17:35

Hosté jsou i nadále u Kmecovi brány, kde se snaží vyvinout dostatečný nátlak k vyslání střely.

16:26

Nejprve byli v útoku domácí, k žádné střele se však nestihli dostat, protože kotouče se zmocnili Budějovičtí, kteří neváhali a rozjeli se do útoku.

15:04

Budějovický útočník vystřelil na Kmece, ten však přerušuje chycení kotouče do lapačky.

14:14

Ruda se po přihrávce od svého spoluhráče dostal do mezikruží, kde se také rozhodl zaútočit, jeho střelu však Maleček odrazil. 'Kotouč se poté dostal pod hokejky hostů.

13:11

Rozehrávalo se u Kmece, chvíli trvalo než se Olomouckým podařilo dostat do středního pásma, odkud vyjížděli 3 na 1, byl však odpískán ofsajd.

12:01

Budějovičtí obratem prudce zaútočili, čímž dostali Kmece z brány. Žádný gól však nepadl.

11:48

Matašovský se dostal přímo k Malečkově bráně, kde se pokoušel dostrkat puk za brankovou čáru.

10:29

Budějovičtí se protlačili do útočného pásma, kde na Kmece vystřelil několik přesných střel, takže olomoucký gólman měl v bráně nyní spoustu práce.

08:17

Centrum dění je i nadále u Malečkovi brány.

07:07

Olomoučtí jsou hnáni touhou opět se dostat do vedení a daří se jim držet v útoku.

05:56

Autorem gólu je ALEXANDR REMEŠ, kterému se podařilo dostat do mezikruží, využil ležícího Kmece před bránou a kotouč mu vystřelil přímo nad záda rovnou do brány. Asistence: Bez asistence.

05:37

Útok hostů však dlouho netrval a na puku jsou opět Olomoučtí.

05:17

Budějovičtí se protlačili do útočného pásma.

03:52

Dlouho se hrálo v útočném pásmu domácích. Hosté museli vyhodit, aby se mohli prostřídat.

02:47

Masopust se dostal ke kotouči v levém kruhu, odkud vypálil na Kmece. Střela však byla mířena příliš vysoko.

01:16

Hra se rychle přesunula ke Kmecově bráně.

00:38

Olomouc právě vstřelila branku!
JOSHUA JAMES MÁCHA si najel z pravé strany do kruhu odkud také vystřelil rovnou za Malečkova záda. Asistence: Václav Kočí, Adam Panáček.

00:09

Buly vyhráli hosté, ale zůstávají v obraném pásmu.

00:01

HC Olomouc: Kmec (Špunar) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Poledna, Stratil – Tichý, Ministr, Kučera, Tomajko (C), Zapletal, Fasner, Matašovský, Handl (A), Mácha (A), Tarnoczy, Ruda.

HC Olomouc:
Olomoucké juniorce se v posledním týdnu příliš nedařilo. V prvním utkání stáli proti Kometě. Toto utkání bylo gólově téměř vyrovnané, nakonec však všechny body bral brněnský tým. Druhé utkání proběhlo se Zlínem a ani s tím se jim příliš nedařilo.

Motor České Budějovice:
Ani jihočeskému týmu se v předešlých utkáních nedařilo. S Chrudimí se dostali až do prodloužení, kde se však jako první prosadila právě Chrudim a České Budějovice tak odjížděli s jedním bodem. S Vítkovicemi se jim v první třetině dařilo a byli ve vedení, ve zbývajících dvou periodách byl však lepší tým z Ostravy.

Zápas mezi Olomoucí a Českými Budějovicemi byl odložen kvůli karanténě hostujícího mužstva. Náhradní termín bude stanoven později.
Vítáme vás u on-line přenosu. Odložené utkání mezi HC Olomouc a HC Motor České Budějovice začíná v 15:00.

1:3

Branky a nahrávky: 1. Mácha (Kočí, Panáček) – 6. Remeš, 33. Masopust (Remeš, Pavlát), 60. Masopust (Remeš, Remta)

Banes Motor České Budějovice: Maleček (Ludvík) –Remta (C), Pavlát, Hail, Vaněk, Březina, Placek, Kumpfmüller – Remeš (A), Kříž, Kašpar (A), Schwartz, Petrásek, Pouzar, Anderle, Masopust, Janoch, Vavřík.

Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Kučera.