11.10.2021, 16:00 • Arena Metallurg • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.3 6.3 7.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký pondělní večer! (18:28:31)
Martin Bakoš (SOC) – 0+0, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:07
Střely na branku – 40:30 (10:3, 17:5, 13:12)
Zblokované střely – 11:15
Vyhraná vhazování – 32:25
Trestné minuty – 4:6
Hity – 12:23
Hokejisté Magnitogorsku přehráli Soči 3:1 a připsali si už třinácté vítězství v řadě. Domácí se ujali vedení již ve 4. minutě duelu, kdy se prosadil Andrej Čibišov. Hosté pak ale i díky výborně chytajícímu brankáři Hellbergovi dlouho odolávali a podruhé inkasovali až v závěru druhé třetiny z hole Nikolaje Goldobina. V 53. minutě se hosté postarali o zápletku, když dorážkou snížil na rozdíl jednoho zásahu Bogdan Jakimov. V závěru sáhl celek Soči i ke hře bez brankáře, tu však potrestla svou druhou dnešní trefou Andrej Čibišov.

59:47

59:47 Andrej ČIBISOV - 3:1

59:47

Metallurg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Do opuštěné hostující branky poslal kotouč ANDREJ ČIBISOV. Asistence: Josh Currie a Semjon Košelev.

59:21

Branka Soči zůstala prázdná!

59:21

Hosté získali buly v útočném pásmu a berou si oddechový čas.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:37

Každou chvíli už můžeme očekávat power-play hostí. K tomu by se ale potřebovali dostat do útočného pásma.

57:31

57:05

Domácí Leipsic posílal střílenou nabídku na zadní tyčku. Nikdo ze spoluhráčů tam na puk nedosáhl.

55:30

Soči komplikuje situaci Nikita Kamalov, který je vyloučen za podrážení.

54:15

Závěr utkání dostal zajímavou zápletku. Hosté samozřejmě vycítili šanci.

52:15

52:15 Bogdan JAKIMOV - 2:1

52:15

Soči právě vstřelilo branku!
Z protiútoku ale skórovali hosté! Po zákroku Helberga získali kotouč a na levém křídle s ním zamířil dopředu Alexandr Žabrejev. Jeho nahozen vyrazil Košečkin jen před sebe a BOGDAN JAKIMOV nadvakrát dostal puk za jeho záda – 2:1. Asistence: Alexandr Žabrejev a Jurij Alexandrov.

51:51

Hosté otevírají hru a Metallurg toho využívá k rychlým brejkům! Denis Zernov se ocitl sám před Hellbergem, ale ten Soči podržel!

51:12

Od modré čáry vypálil Jegor Jakovlev. Hellberg nic neviděl a jistě byl rád, že kotouč prolétl vedle tyčky!

3:1

Branky a nahrávky: 4. Čibisov (S. Košelev), 38. Goldobin (Dronov, M. Karpov), 60. Čibisov (Currie, S. Košelev) – 53. Jakimov (Žabrejev, J. Alexandrov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Jakovlev (C), Zemčonok, Hultström, Dronov, Minulin, Pašnin (A), Makljukov – Currie, Čibisov, S. Košelev – M. Karpov, Zernov, Goldobin – Nikoncev (A), Maillet, Leipsic – D. Jurov, Akolzin, A. Několenko – Kvočko.

HK Soči: Hellberg (Treťjak, Myšev) – Miščenko, Jaks, Rundblad, Valencov, J. Alexandrov, Kamalov, Zorkin – Vicharev (A), Bakoš (A), Feoktistov (C) – Ruděnkov, Garajev, A. Nikolajev – Babenko, D. Iljin, Kolgotin – Žabrejev, Jakimov, Peťkov – Bakanov.

Rozhodčí: Olenin, Sidorenko – Golovjov, Savenkov