03.10.2021, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • Natálie Poláčková

Tipsport: 2.0 3.9 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česko – Slovenská stopa

Dominik Kubalík
Michael Frolík
Jakub Galvas (04:41:41)
Chicago vrací St. Louis včerejší porážku a s výsledkem 5:1 vyhrávají při venkovním přípravném utkání. Ačkoliv na první 2 góly jsme čekat nemuseli, na ty další už chvíli ano. Poslední gól Chicaga vsítil Dominik Kubalík a prosadil se jako jediný Čech.
Týmy si ještě zkusily nájezdy, ve kterých bylo úspěšnější Chicago

STL:❌, ❌✅ Perron, ❌, ❌, ❌
CHI:✅Backstrom, ❌, ❌, ❌, ❌, ✅Strome

59:20

Ani Blues nezůstali bez zakázaného uvolnění a hra se znovu přerušuje.

58:59

Icing přerušuje hru minutu před koncem.

58:15

Boj o kotouč u mantinelu vyhrálo sice Chicago, ale přišlo k puk a Blues měli šanci na střelu ke které se ovšem nedostali.

57:00

Ani jeden tým sj nedrží pásmo a kotouč litá z jednoho konce hřiště na druhé.

55:50

Ani Chicago nepolevuje a Husso si připisuje úspěšný zákrok.

55:20

Subban měl nyní trochu problém s nahozením, které jeho spoluhráč omylem tečoval. Kotouč nakonec zpracoval.

54:17

Blues se ani po 5 gólů Chicaga nevzdávají a snaží se vymyslet přenesou akci. Subann si ale hlídá svoje brankoviště.

51:33

Chicago právě vstřelilo branku!
Přeci jen se jim to povedlo. Chicago se dostalo do utocného pásma, zpoza brány se kotouč dostal k DOMINIKOVI KUBALÍKOVI, který si probruslil blíž bráně a propálil Hasse.

50:30

Hra se odehrává především ve středním pásmu nbeo v útočné třetině Blues. Chicago se na druhou stanu hřiště nyní dostává minimálně. Ozak tvrdou střelou prověřil Subanna.

49:10

Asi led v Enterprise Center začal více klouzat. Každou chvíli na ledě vidíme hráče.

47:55

Dach přihrál před bránu, střela jeho spoluhráče byla zablokovaná obranou Blues.

46:50

Blues se díky vyhranému buly osvobodil. Chicago musí začít útočnou akci odznovu.

46:06

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Cross – 2 min., podrážení).

45:30

Blues se rychle dostali do útoku. Nahozeni od modré Subban vyrazil a kvůli tomu se k další střele nedostali.

44:20

Chicago se po dlouhé době popravé dostává do utocného pásma, ale nedostalo se k žádné střele.

42:50

Paraykovi se stále nedaří prolomit střeleckou smůlu v dnešním zápase. I když už měl hodně šancí, všechny Subann pokazil.

41:30

Blues zkouší vystřelit z každé možné pozice. Subann drží svůj tým.

40:10

Ihned po buly zkusil prověřit Subanna O'Reilly.

40:01

Dva góly. Přesně ty stačily Chicagu na to, aby vyvedli Blues z míry. Blues sice mělo hodně šancí, ale Subbanovi se povedlo je všechny pokrýt. Na druhé straně se prosadil Entwistle a Hardman, kteří dali právě 2 branky Chicaga.

40:00

39:48

Další Paraykova střela končí na Subbanovi.

38:48

St. Louis už se sice dostalo do útoku, ale jen k Le střele kterou srazila obrana Chicaga.

37:40

Zda se, že Blues gól na 4:1 hodně rozhodil.nedari se jim dostat do šancí a ještě žáci aju vznikat menší bitky.

36:20

Chicago se usadilo v útočné třetině. K modré dostal přihrávku MIKE HARDMAN, který díky zakrytému výhledu prostřelil Hussa.
Asistence: Borgström

35:50

Další Parayko a střela, která byla ještě před vrbaou tečovaná. Subban opět přerušuje hru.

35:24

Parayko vystřelil od modré. Střelu Subban chytá.

33:44

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Galvas – 2 min., podrážení).

33:40

Po buly se dostalo Chicago do útoku. Z modré zkusil své štěstí Johnson.

32:40

Subban kryje velkou šanci Bozaka, který si dobře vybruslil.

30:59

Ze začátku to vypadalo, že z této akce nic nevznikne. Opak byl ale pravdou a Chicago odskakuje o 2 góly. Do kruhu přihrál Dach a MACKENZIE ENTWISTLE z kruhu střílí gól.
Asistence:Khaira

30:10

Subban si nyní připsal několik úspěšných zákroků po sobě a drží svůj tým, který se nemůže dostat střelá.

29:40

Bozak neudržel puk a Chicago se dostalo do útoku, ovšem ne ke střele.

28:42

Ofsajd přerušil hru.

28:30

Paryakova střela byla dobře mířená. Subban jí ale viděl a přerušuje hru.

27:00

26:20

Minuta přesilovky pryč a Chicago se nedostalo do žádné větší šance.

24:57

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Mikkola – 2 min., nedovolené bránění).

24:15

Crug se opět pojsuim vystřelit. Tentokrát z kruhu, Subban jeho pokus kryje.

23:40

Icing Blues přerušil hru.

23:20

Neal zkusil backhand, ta mu moc nevyšla a Subban přerušuje hru.

22:42

Ani jeden tým se nemůžeš usadit v útočném pásmu. Hra se stěhuje že strany na stranu.

21:10

Blues se dostali do šance. Subban jí kryje a St. Louis hraje v plném pciti

20:01

Již v první minutě vstřelilo St. Louis branku. Na odpověď Chicago dlouho nečekali a o 17 vteřin později dalo vyrovnávací branku. Ke konci třetiny si připsal Dach další, když před bránou přesně trefil kotouč.

20:00

19:40

19:20

Chicago se nyní do šancí nedostává a Blues se daří vyhazovat puk.

17:50

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Perron – 2 min., hákování).

17:16

Přesilovku sice nevyužili, ale hned po návratu hráče Blues se prosazuje COLTON DACH, který po přihrávce od Kubalíka dostal puk do brány.

16:45

Chicagu se vůbec nedaří vytvořit si nějakou šanci. Vše kazí obrana Blues.

15:40

Kubalík na buly neuspěl a Blues se hned na začátku oslabení osvobozují.

15:10

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (MacEachern – 2 min., sekání).

14:40

Neal z rohu přihrál před bránu, kde se ale nikdo nedostal k dorážce.

13:25

Už se zdálo že se Blues usadí v útočném pásmu. Nakonec Chicago kotouč vypíchlo a nedalo jim šanci dostat se ke střele.

12:22

Na modré se srazil dva hráči Chicaga, čehož využilo Blues, které se dostalo ke střele.

11:05

Poté co hráč Blues zůstal ležet na ledě po srážce s mantinelem následovala komerční přestávka. Chicago si drží útočné pásmo.

09:10

07:55

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Kyrom – 2 min., držení).

07:43

Střela z kruhu končí na mantinelu.

06:57

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Dach – 2 min., podrážení).

06:45

St. Louis mělo ze začátku přesilovky hodně šancí. Chicagu se i přes to podařilo vyhodit.

05:55

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Kalynuk – 2 min., hákování).

05:40

Subban má dnes hodně práce. Znovu musel zasahovat proti střele O'Railleyho.

04:50

Subban si připisuje další zákrok proti Krugovi. Chicago se poté zkusilo dostat do útočného pásma. Jejich snahu zastavuje icing.

03:30

Střela Blues končí na plexiskle.

03:20

Chicago se nyní drželo v útočném pásmu. St. Louis se dostávalo dopředu. Jeho snahu přerušuje ofsajd.

02:22

Chicago na vyrovnávací branku nemuselo čekat dlouho. Z první šance v zápase se hned také prosazují. Po střele HENRIKA BORGSTRÖMA si Chicago připisuje vyrovnávací gól. Bez asistence.

00:50

St. Louis právě vstřelilo branku!
Jak se zdá, tak na branku jsme nemuseli čekat ani minutu. Z kruhu přihrál Neal na modrou, kde stál TOREY KRUG, který prostřelil Subbana a St. Louis se ujímá vedení. Asistence: Tyler Bozak.

00:20

Brown se zmocnil puku a O'Railley se pokusil vystřelit. Hned na začátku zápasu má Fleury hodně práce.

00:01

St. Louis Blues: Husso (Hofer) – Cross, Rosén, Krug, Parayko, Tucker, Mikkola – Neal, Saad, Bozak, Kyrou, MacEachern, Alexandrov, Anas, Kostin, Joshua, Perron, Frolík, O'Reilly.

Chicago Blackhawks: Subban (Delia) – Phillips, Allan, Crevier, Kalynuk, Stillman, Beaudin, Galvas – Kubalík, Gaudette, Borgström, Khaira, Strome, Connolly, Kurashev, C. Dach, Johnson, Entwistle, Dach, Hardman..
V dnešním přípravném utkání se na ledě Enterprise Center utká St. Louis Blues proti Chicagu Blackhawks. Poslední přípravný zápas hráli týmy proti sobě včera. Z tohoto zápasu vyšlo lépe St. Louis, které vyhrálo 6:3. Chicago se dnes pokusí vrátit Blues porážku.

Utkání začíná ve 2:00
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

1:5

Branky a nahrávky: 1. Krug (Bozak) – 3. Borgström, 18. C. Dach (Kubalík), 31. Entwistle (Khaira), 37. Hardman (Borgström), 52. Kubalík (K., Kurashev)

00:50 STL 1:0 Krug (Bozak)
02:22 CHI 1:1 Borgström
05:55 CHI 2 Kalynuk, hákování
06:57 STL 2 Dach, podrážení
07:55 STL 2 Kyrom, držení
15:10 STL 2 MacEachern, sekání
17:16 CHI 1:2 C. Dach (Kubalík)
17:50 STL 2 Perron, hákování