konec (4:1, 0:0, 2:0)

03.10.2021, 17:30 • Stadthalle Villach

Tipsport: 2.4 4.21 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (19:48:56)
Je konec, v závěrečné části hry domácí dvěma góly potvrdili svou výhru, jejíž základ položili hned v první třetině, kdy mezi 12. a 14. minutou vstřelili tři branky a vedení 4:0 ve zbytku zápasu víceméně s přehledem udržovali. Orlům se utkání nepovedlo, dnes byli na ledě horším celkem a ani napotřetí v letošní sezóně venku nebodují.

59:42

Domácí publikum odměňuje svůj tým potleskem ve stoje, Villach si dnes zaslouženě připíše tři body.

58:50

Collinsova přihrávka z levého křídla adresáta nenašla.

56:48

Oščádalův pokus z levého kruhu byl zblokován clonícím obráncem.

55:19

Přihrávka na pravý kruh šla Köverovi na brusle, ten tak nezvládl zakončit.

53:01

Při pohledu na světelnou tabuli je jasné, že dnes je rozhodnuto, tempo zápasu tak přeci jen opadlo.

51:06

Pokračuje se v pěti na obou stranách.

50:13

Pokračuje druhá část Brittainova trestu, Orli se tak nadále brání.

49:06

49:06 KARLSSON - 6:1

49:06

Villach právě vstřelil branku!
Dlouhou přesilovku domácí využívají, když po Fraserově nabídce pálí přesně za Kantorova záda z dorážky ANTON KARLSSON. Asistence: Jamie Fraser, Rick Schofield.

47:29

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brittain – 2+2 min, faul kolenem).

46:46

Znojmo tohle oslabení zvládlo bez větších obtíží a je v plném počtu.

45:33

Orli získali puk u mantinelu a vyhazují.

44:46

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kvasnica – 2 min., podrážení).

43:25

43:25 KOSMACHUK - 5:1

43:25

Po nevyužité přesilovce přichází trest. SCOTT KOSMACHUK naskočil přímo z trestné lavice a po individuální akci překonává Kantora. Bez asistence.

43:16

6:1

Branky a nahrávky: 7. Hughes (Fraser), 12. Lanzinger (Maxa), 13. Maxa (Rebernig), 14. Krastenbergs (Schofield, Kosmachuk), 44. Kosmachuk, 50. Karlsson (Fraser, Schofield) – 16. Culkin (Němec, T. Svoboda)

EC Villach SV: Bernard (Moser) – Brunner, Fraser, Flemming, Lindner, Zauner, Joslin, Bacher – Karlsson, Collins, Hughes – Krastenbergs, Schofield, Kosmachuk – Richter, Broda, Lanzinger – Rebernig, Maxa, Moderer.

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (14. Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Younan – Svoboda T., Němec, Köver – Luciani, Brittain, Fejes – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Svoboda, Oščádal

Rozhodčí: Hronský, Rencz – Durmis, Wimmler

5:08 VIL 2 Moderer, hrubost