Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC MIKRON Nové Zámky

8:3

konec (3:1, 3:0, 2:2)

03.10.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 5. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.49 5.43 4.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aj keď je výsledok tretej tretiny nerozhodný, zápas jednoznačne ovládol Poprad. Zámčania v tretej tretine znížili vďaka gólom Romana a Šišku, no Poprad pridal ďalšie dva góly. Skórovali Svitana, Livingston a zavŕšili tak jednoznačnú výhru svojho tímu 8:3. (19:22:22)

59:47

Hudec prekorčuľoval poza bránu a skúsil to z otočky bekhendom. Lackovič si puk postrážil a potom si spoluhráči postrážili aj jeho samotného.

59:06

Domáci kontrolujú záver zápasu, o víťazovi je už rozhodnuté, a tak sa duel v podstate pomaly dohráva.

58:08

Bortňák to chcel dávať medzi kruhy Mešárovi, prihrávka cez Holendu však neprešla.

57:18

Rymsha dostal prihrávku na modrú čiaru a príklepom pálil. Jeho strela letela priamo do lapačky brankára Lackoviča.

56:38

Poprad získava presilovku. Dve minúty za napadnutie dostáva Martin Barto.

56:12

Dzivjakova strela spoza pravého kruhu bola ešte mierne tečovaná, no Lackovič ju dokázal zachytiť.

55:39

Popradčania si zápas užívajú, už dlhý čas držia puk v útočnom pásme, vymieňajú si pozície, hýbu sa a hostia sa viac-menej pasívne prizerajú.

54:28

Ulrychovu strelu brankár Lackovič bezpečne vyrazil a nedovolil Vandasovi dorážať.
Dnešné stretnutie sleduje 869 divákov.

53:24

Poprad dal gól!
Úderná presilovková popradská formácia zabrala opäť. Svitana na bránkovú čiaru dal Skokanovi, ktorý to "načapoval" pred bránku JAMESOVI LIVINGSTONOVI a ten krásne zavesil.
Asistencie: Dávid Skokan, Patrik Svitana.

52:21

Presilovku si zahrajú na výmenu hráči Popradu. Brankár Nových Zámkov Jakub Lackovič je potrestaný za zdržiavanie hry.

51:49

HC Nové Zámky dali gól!
Zámčania presilovku využívajú. Varga si počkal, prešiel bližšie a následne dobrou prihrávkou pred bránkovisko našiel JURAJA ŠIŠKU, ktorý už zblízka iba bekhendom doklepol puk do brány.
Asistencie: Tibor Varga, Tomáš Klempa.

50:32

Presilovku budú hrať hráči Nových Zámkov. Dve minúty za podrazenie dostáva Daniel Demo.

49:35

Dzivjak chcel pokračovať vo svojich kľučkách, cez Ferenyiho mu už však sťahovačka nevyšla, a tak sa k strele nedostal.

48:27

Krížna prihrávka Farleya neskončila na hokejke Vargu, vypichol ju Drgoň.

47:46

Ďalší puk na ochrannej sieti. Tento raz vysoko letela vyrazená strela z hokejky Daniela Brejčáka.