konec (4:1, 0:0, 2:0)

03.10.2021, 17:30 • Stadthalle Villach

Tipsport: 2.4 4.21 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (19:48:56)
Je konec, v závěrečné části hry domácí dvěma góly potvrdili svou výhru, jejíž základ položili hned v první třetině, kdy mezi 12. a 14. minutou vstřelili tři branky a vedení 4:0 ve zbytku zápasu víceméně s přehledem udržovali. Orlům se utkání nepovedlo, dnes byli na ledě horším celkem a ani napotřetí v letošní sezóně venku nebodují.

59:42

Domácí publikum odměňuje svůj tým potleskem ve stoje, Villach si dnes zaslouženě připíše tři body.

58:50

Collinsova přihrávka z levého křídla adresáta nenašla.

56:48

Oščádalův pokus z levého kruhu byl zblokován clonícím obráncem.

55:19

Přihrávka na pravý kruh šla Köverovi na brusle, ten tak nezvládl zakončit.

53:01

Při pohledu na světelnou tabuli je jasné, že dnes je rozhodnuto, tempo zápasu tak přeci jen opadlo.

51:06

Pokračuje se v pěti na obou stranách.

50:13

Pokračuje druhá část Brittainova trestu, Orli se tak nadále brání.

49:06

49:06 KARLSSON - 6:1

49:06

Villach právě vstřelil branku!
Dlouhou přesilovku domácí využívají, když po Fraserově nabídce pálí přesně za Kantorova záda z dorážky ANTON KARLSSON. Asistence: Jamie Fraser, Rick Schofield.

47:29

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Brittain – 2+2 min, faul kolenem).

46:46

Znojmo tohle oslabení zvládlo bez větších obtíží a je v plném počtu.

45:33

Orli získali puk u mantinelu a vyhazují.

44:46

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kvasnica – 2 min., podrážení).

43:25

43:25 KOSMACHUK - 5:1

43:25

Po nevyužité přesilovce přichází trest. SCOTT KOSMACHUK naskočil přímo z trestné lavice a po individuální akci překonává Kantora. Bez asistence.

43:16

42:58

Svobodův pokus vyráží Bernard.

42:29

Zámek Orlů přináší střely, ty ale zatím létají hlavně mimo branku.

41:16

Vyloučení v týmu EC Panaceo VSV (Kosmachuk – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Druhá třetina končí bez branek. Šance oba týmy počítaly při četných přesilovkách, přeci jen více ze hry a tím pádem i více možností mají domácí, kteří udržují aktivní hrou své tříbrankové vedení. Orli to budou mít v závěrečné třetině, která začne přibližně v 19:17, velmi těžké.

40:00

39:13

Collinsův bekhend z mezikruží míjí znojemskou branku.

38:40

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Matuš – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu EC Panaceo VSV (Moderer – 2 min., bitka).

Krátkou pošťuchovanou před znojemskou střídačkou roztrhávají rozhodčí.

37:41

Kantor přikryl střelu Flemminga od modré a nedovolil dorážet.

37:11

Köver tečovanou střelou zpoza obránce vybojoval buly v útočném pásmu.

36:49

Znojmo se osvobozuje a střídá.

36:03

V oslabení ujel do samostatného úniku Matuš, ale v tísni neprostřelil Bernarda mezi betony.

35:47

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Luciani – 2 min., podrážení).

35:18

Kantor je v posledních minutách opět zaměstnanějším brankářem. Domácí si vytváří v útočném pásmu tlak.

34:21

Orli v plném počtu.

34:08

Znojmo vyhazuje, další kombinace domácích k nebezpečí nevedla.

33:02

Hughes se dostal k volnému puku u levé tyče, míjí ale odkrytou branku i s roztaženým Kantorem.

32:21

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Tejnor – 2 min., hákování).

32:21

Pronikajícího Lanzingera atakoval Tejnor a domácí si zahrají přesilovku.

31:14

Kantor chytá nahození od pravého mantinelu, Villach se po dlouhém oslabení opět usadil v útočném pásmu.

29:37

Sedlákovo nahození Bernard vyrazil jen se štěstím, vyloučený Karlsson zároveň skáče na led a domácí jsou v plném počtu.

28:57

Velký tlak Znojma, ale ani jedna z dorážek před Bernardem nenašla cestu do sítě.

28:31

Luciani v dobré pozici z levého kruhu míjí.

27:49

Villach po vyhraném buly vyhazuje a už je ve čtyřech.

27:33

Vyloučení v týmu EC Panaceo VSV (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Karlsson.

27:33

Po nepříjemném střetu odkulhává z ledu klíčový obránce domácích Jamie Fraser. Publikum se zlobí, ale vylučovat se nebude.

27:04

Znojmo už je v plném počtu.

26:46

Svobodova střela v situaci dva na dva byla zblokována.

25:49

Vyloučení v týmu EC Panaceo VSV (Hughes – 2 min., nesportovní chování). Přesilovka netrvala dlouho, Hughes něco prohodil směrem k rozhodčím a musí ven.

25:47

Orli se dostali ke kotouči a vyhazují.

25:04

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Fejes – 2 min., nedovolené bránění).

24:49

Pavel Kantor si povyjel z brankoviště a efektním semaforem sebral letící střelu Karlssona.

24:19

Culkinův pokus od modré vyráží brankář Bernard, podobně se vedlo Kantorovi na druhé straně proti Fraserově střele.

22:28

I třetí řada Znojma se tlačila do útočného pásma, ale tentokrát zastavil hosty ofsajd.

21:34

I druhý útok Znojma dotíral na Bernarda, Brittain našel Fejese, ale jeho pokus schoval Bernard do lapačky.

20:40

Prokeš se ocitl v dobré pozici před Bernardem, ale ten ho vychytal.

20:01

Znojmo bylo v první třetině jasně horší a ve 14. minutě již ztrácelo o čtyři branky. Orli stále čekají na svou první letošní venkovní výhru a i proti Villachu k ní cesta bude extrémně komplikovaná. V přesilovce v závěru první třetiny nakonec Culkin snížil na tříbrankový rozdíl, ale pokud v tomto zápase chtějí Znojemští uspět, musí do druhé třetiny vyjet úplně jinak odhodlané mužstvo. Druhá třetina začne přibližně v 18:23.

20:00

19:10

Šance Znojma! Němec si najel před branku, dostal tam přihrávku, ale Bernard vytlačil puk mimo branku.

18:31

Jeden ze Znojemských zůstává ležet na ledě a nakonec s dopomocí svých spoluhráčů odjíždí z ledu a zamířil rovnou do šatny.

18:31

Z levé strany si najel před Kantora Maxa, ale brankář Znojma jeho pokus vyrazil.

17:59

Pokus o rozehrávku Znojemských z vlastního obranného pásma nevyšel a píská se zakázané uvolnění.

16:04

Gorčík nahazoval puk z pravé strany na branku Villachu, ale chyběl mu před brankou spoluhráč.

15:24

15:24 CULKIN - 4:1

15:24

Orli právě vstřelili branku!
Znojmo vytvořilo v přesilovce pěkný zámek a po sérii rychlých přihrávek se trefil RYAN CULKIN. Asistence: Vojtěch Němec, Tomáš Svoboda.

13:59

Vyloučen Fraser za podrážení.

13:41

Střídání v týmu Orli Znojmo: ze hřiště odchází Groh, přichází Kantor.

KRASTENBERGS - 4:0

13:40

Po vhazování ve středním pásmu se dostal k puku na pravé straně RENARS KRASTENBERGS, který polovysokou střelou střílí čtvrtý gól Villachu.Krastenbergs zároveň vyhání Groha z branky, nahradil ho v ní Pavel Kantor. Asistence: Rick Schofield, Scott Kosmachuk.

13:00

Znojmo teď konečně trochu zavřelo Villach před brankářem, ale žádnou nebezpečnou situaci si nevytvořilo.

12:02

12:02 MAXA - 3:0

12:02

A hned o pár vteřin později se dostal k puku FELIX MAXA, jeho první střelu ještě Groh vyrazil, ale na jeho bekhendovou dorážku už neměl. Asistence: Maximilian Rebernig.

LANZINGER - 2:0

11:37

Hosté přišli o puk na útočné modré a po rychlé přihrávce od Maxy se dostal puk na pravou stranu, kde BENJAMIN LANZINGER polovysokou střelou překonal Groha podruhé. Asistence: Felix Maxa.

10:32

Krastenbergs zkoušel z úhlu překonat Groha, ten byl však pozorný.

9:12

Karlsson hledal mezi kruhy Hughese, ale znojemská obrana ho výborně pokryla, takže Groh s jeho pokusem neměl problémy.

8:22

Zakázané uvolnění Villachu. Znojmo má teď více ze hry.

HUGHES - 1:0

6:15

Hala ve Villachu propukla jásot, když při hře čtyř proti čtyřem našel Fraser JOHNA HUGHESE a ten otevřel prudkou střelou skóre zápasu. Asistence: Jamie Fraser.

5:08

Je tu vyloučení na obou stranách za hrubost, když se Moderer poškládlil se Southornem.

3:00

Na druhé straně muselpoprvé zasahovat Groh, který přerušil hru.

2:21

První střelu Znojma vyslal Younan, ale Bernard včas sklepl betony.

1:11

Aktivní Němec zavezl puk do pásma, hledal Svobodu, ale ten nevystřelil.

00:01

EC Panaceo VSV: Bernard (Moser) – Brunner, Fraser, Flemming, Lindner, Zauner, Joslin, Bacher – Karlsson, Collins, Hughes – Krastenbergs, Schofield, Kosmachuk – Richter, Broda, Lanzinger – Rebernig, Maxa, Moderer.

Orli Znojmo: Groh (Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Younan – Svoboda T., Němec, Köver – Luciani, Brittain, Fejes – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Svoboda, Oščádal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

6:1

Branky a nahrávky: 7. Hughes (Fraser), 12. Lanzinger (Maxa), 13. Maxa (Rebernig), 14. Krastenbergs (Schofield, Kosmachuk), 44. Kosmachuk, 50. Karlsson (Fraser, Schofield) – 16. Culkin (Němec, T. Svoboda)

EC Villach SV: Bernard (Moser) – Brunner, Fraser, Flemming, Lindner, Zauner, Joslin, Bacher – Karlsson, Collins, Hughes – Krastenbergs, Schofield, Kosmachuk – Richter, Broda, Lanzinger – Rebernig, Maxa, Moderer.

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (14. Kantor) – Sedlák, Culkin, Southorn, Haman, Bartko, Tejnor, Younan – Svoboda T., Němec, Köver – Luciani, Brittain, Fejes – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Svoboda, Oščádal

Rozhodčí: Hronský, Rencz – Durmis, Wimmler

5:08 VIL 2 Moderer, hrubost