4:1

konec (1:1, 0:0, 3:0)

29.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 4. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na další utkání jede Kopřivnice na led Komety Brno "B", Valašské Meziříčí uvítá doma Žďár nad Sázavou. (20:25:23)
Spíš než na góly bylo utkání bohaté na vyloučení. na straně domácích se vylučovalo osmkrát, na straně hostů shodně 8 trestů. Celkem tedy bylo během 60 minut základní hrací doby rozdáni 32 trestných minut.
V prvních 40 minutách to nevypadalo, že by mělo padnout celkem 5 branek, ale ve 3. třetině se o to postarali domácí hráči. Nejprve sice prohrávali po gólu Tomáše Vávry, o minutu později ale stihli 3 vteřiny před koncem 1. třetiny srovnat zásluhou Jiřího Pargáče. Ihned ze začátku třetí třetiny pak skóre ve prospěch domácích otočil Jakub Mach, který využil přesilovku pět na čtyři. Na 3:1 pak zvýšil Marek Pěnčík, a na konečných 4:1 pak do prázdné brány upravil Patrik Gola.

59:41

Kopřivnice právě vstřelila branku!
PATRIK GOLA dostal přihrávku přímo před prázdnou bránu a puk do ní dokázal usměrnit a vstřelit čtvrtý gól domácích. Asistence: Pargáč.

58:44

Vojtěch Pindel se snažil poslat puk až do útočného pásma, ale byl zastaven již ve středním pásmu.

58:28

Ofsajd hostů.

58:10

Zakázané uvolnění domácích.

58:01

Poslední 2 minuty třetí třetiny a hosté jdou do risku bez brankáře.

57:40

Hosté vyhráli vhazování a začínají svůj útok.

57:30

Oddechový čas pro hosty.

57:30

Puk skončil na horní síťce branky hostů.

57:08

Až tentokrát jej dokázali vyhodit tak, aby mohli vystřídat.

56:44

Domácím se povedlo vyhodit puk mimo obrannou třetinu, ale pouze na chvíli.

55:59

Domácí se dostali k puku ve svém vlastním obranném pásmu, ale nepodařilo se jim jej vyhodit.

55:25

Tomáš Andris dostal dvakrát za sebou bodyček od domácích hráčů, a jel se z toho oklepat na střídačku.

54:53

Další pohotový zákrok Petra Hromady.

54:43

53:47

Sérii střel mimo bránu, které se odrazily od mantinelu.ukončila střela do tyče a následné vyhození puku mimo obrannou třetinu domácích.

53:05

Hosté se po odražené střele od plexi vyhnali z útočného pásma.

52:43

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Slavík – 2 min., podrážení).

52:33

52:33

Dominik Suchý nastřelil z otočky tyč.

51:55

Domácí v útočném pásmu, ostřelují Jiřího Slováka.

51:30

Puk skončil na střídačce hostů.

51:22

Postavení domácího útočícího hráče v brabkovišti.

50:54

Po nahrávce Patrika Goly netrefil branku Jiří Pargáč.

50:33

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Finsterle – 2 min., hrubost).

50:33

Puk na útočnou modrou dostal Lukáš Finsterle, ale nepřekonal brankáře Hromadu.

49:26

Hosté bojují v rohu útočného pásma o puk.

48:45

Při situaci 3 na 2 na kopřivnické straně skončil nakonec místo puku v bráně Vojtěch Pindel.

48:34

Petr Hromada chytil letící puk přímo do lapačky, zabránil tak možným nebezpečným střelám.

48:18

Ofsajd domácích.

48:00

Dominik Suchý jel sám na brankáře, ale od brankářova ramene se puk odrazil nad bránu.

47:27

46:27

Hosté už jsou opět v útočném pásmu, Martin Podešva střílel nad.

46:03

Domácím se povedlo vyhodit z obranného pásma a mohou vystřídat.

45:27

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Suchý – 2 min., držení hole).

44:38

Marek Slavík omylem přihrál hostům přímo do jízdy, ale domácí teď podržel brankář Hromada.

43:25

Domácí sice prohráli vhazování ve středním pásmu, ale MARKU PĚNČÍKOVI se podařilo vypíchnout jim puk a následně překonat brankáře a zvýšit tak na rozdíl dvou gólů..

42:48

Domácím se podařilo dostat se z obranného pásma.

41:33

Čtyři sekundy před koncem početní výhody ji dokázal zužitkovat JAKUB MACH a otočit tak stav utkání ve prospěch Kopřivnice. Asistence: Gola a Krzak.

40:57

Domácí ztratili útočné pásmo a nedaří se jim dostat se zpět.

40:15

Domácí se ihned dostávají do útočného pásma, mají ještě něco přes minutu z přesilovky.

40:01

další třetina začne zhruba za 12 minut, tedy v 19:41.
Ve druhé třetině bylo naopak vylučovanějším týmem Valašské Meziříčí, které vyfasovalo celkem 6 trestných minut, oproti kopřivnickým 2 minutám. Největš šanci domácích měl i v 36. minutě, kdy nastřelili tyč.

40:00

39:50

Domácí měli několik šancí v útočném pásmu, ale ani jednou nedokázali prostřelit golmana hostů.

39:38

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Janota – 2 min., podrážení).

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:27

Matěj Mach dostal puk přes celé střední pásmo přímo na hokejku, ale do zakončení se nedostal.

37:50

Rostislav Vaněk stihl vystřelit ještě předtím, než spadl na zem, ale trefil pouze betony brankáře Valašského meziříčí.

37:16

U puku znova hosté a dostali se do útočné třetiny.

35:50

Tentokrát od modré střílel Radim Štěpánek, ale opět na připraveného brankáře.

35:32

Puk vyletěl až do ochranné sítě za brankou hostů.

34:57

Kopřivnice začíná útok zpoza vlastní branky.

34:31

Dobře nabito měl Rostislav Vaněk, ale trefil se přesně do prostoru, kde byl připraven brankář.

33:55

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vavřík – 2 min., sekání).

33:21

Kopřivnice opět v útočném pásmu, z první střílel Patrik Gola.

32:57

Filip Krzak střílel od modré.

32:46

Dvakrát za sebou se dostal Rostislav Vaněk sám před golmana ale ani jednou ho nedokázal překonat.

31:38

Podešva s Vávrou dostali puk do útočného pásma, tak je ale o něj obrali hráči Kopřivnice.

30:54

Ondřej Sluštík netrefil prázdnou branku, puk mu sjel z hokejky.

30:51

30:40

Odražený puk od mantinelu schoval pod lapačku Jiří Slovák.

30:02

Jakub Mach střílel od modré, ale několikrát tečovaný puk skončil vedle brány.

29:27

Domácí se dostali do útočné třetiny a kombinují s pukem.

28:51

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Weintritt – 2 min., sekání).

28:30

tentokrát do útočného pásma zavezl puk Ondřej Sluštík.

27:56

Patrik Gola střílel od modré mezi nohama bránícího hráče, ale puk se odrazil od betonů brankáře Slavíka.

27:24

Domácí vyhazují přes celé kluziště, ale zakázané uvolnění se nepíská.

27:05

Hosté se dostali do situace 3 na 2, ale nedokázali si přihrát a nakonec puk v klidu chytil Petr Hromada.

26:32

Z otočky střílel Daniel Häring, ale puk skončil na bruslích prvního bránícího hráče.

26:12

Výborný Hromadův zákrok.

25:45

Nebezpečné nahození před brankáře hromadu, ale naštěstí pro domácí nikdo z hostů netečoval.

25:31

24:19

Po střele hostů se puk odrazil přímo k domácím a ti mohli opět vyhodit puk mimo obrannou třetinu.

23:43

Domácím se ihned podařilo vyhodit z obranného pásma přes celé kluziště.

23:31

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Häring – 2 min., podrážení).

23:09

Hosté stříleli na Hromadovu vyrážečku, ten ale střelu viděl a puk vyrazil.

22:30

Závar před brankou hostů. Brankář se ocitnul mimo brankoviště na zemi, ale puk skončil v rohu klužiště.

22:08

Do útočného pásma s pukem na hokejkách se dostali hosté.

21:17

Do útočného pásma se dostal Dominik Suchý, ale při střele trefil nohu bránícího hráče.

20:35

Hosté začínají svůj útok z vlastního obranného pásma.

20:01

Oba týmy jsou již na hrací ploše, za chvíli začíná druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:52. Máme se na co těšit.
První třetina byla ve znamení přesilovek a současných vyloučení. Celkem rozhodčí během první dvacetiminutovky rozdal 18 trestných minut, přičemž jednu přesilovku dokázali hosté využít a otevřít skóre utkání. Těsně před koncem, při signalizované výhodě se ale domácím podařilo vyrovnat, a tak šli po vypjatých 20minutách hráči do šaten za stavu 1:1.

20:00

19:57

Další nepřehledná situace před brankou, tentokrát se nejlépe zorientoval JIŘÍ PARGAČ, který dokázal přehodil ležícího gólmana hostů a srovnal tak skóre utkání. Asistence: J. Mach a Gola.

19:15

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Kozubík – 2 min., sekání).

19:01

Poslední minuta první třetiny.

18:26

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Hostům se podařilo využít přesilovku a otevřeli tak skóre utkání, o to se postaral TOMÁŠ VÁVRA. Asistence: Podešva.

17:58

Do samostatného úniku se dostal Dominik Suchý, ale nepřekonal brankáře hostů.

17:20

Pohotový obranný zákrok Petra Hromady.

17:20

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., hákování).

16:28

Oba týmy šly opět do 4 hráčů, Kopřivnice opět v útočném pásmu.

16:18

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Holiš – 2 min., držení).

16:18

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Vaněk – 2 min., napadení).

15:58

Domácí nahazují do útočného pásma.

15:30

14:57

Hosté opět v útočném pásmu ostřelují bránu domácích.

14:22

Nepřehlednou situaci vyřešil Petr Hromada přikrytím puku.

13:50

Hosté se při početná výhodě dostávají do útočné třetiny.

13:30

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., faul loktem).

13:11

Hosté mají výhodu, a tak to zkouší bez brankáře v šesti.

12:24

Hosté se dostali do útočného pásma a nahazují puky směrem na Hromadovu bránu.

11:54

Oba týmy v plném počtu.

11:19

Rostislav Vaněk jel sám na brankáře, při zakončení mu ale vyklouzla hůl z ruky.

10:21

Domácí se dostali k puku a přecházejí do útočného pásma.

09:54

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (M.Mach – 2 min., krosček).

09:39

Hosté se dostali do ofsajdové situace, když se snažili o brejk.

09:26

Domácí se rozestavili v útočném pásmu a kombinují s pukem.

09:13

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Andris – 2 min., nedovolené bránění).

08:41

Do úniku se dostal Petr Seidler, ale nedokázal přesně přihrát.

08:30

Další střela hostů, tentokrát z prostoru pro vhazování, ale Hromada i v tomto případě bez problémů chytá.

08:18

Hosté nedokázali zachytit puk na modré čáře a tak se píská ofsajd.

08:04

Domácím se nedaří vybojovat puk ve vlastním obranném pásmu.

07:33

Po vyhraném vhazování střílel Martin Podešva.

07:30

Ihned po přejetí modré čáry střílel Jiří Goiš.

07:08

Oba týmy hrají v plném počtu.

06:47

Domácí se dostali až před golmana hostů, ale k zakončení to nevedlo.

06:18

Při hře 4 na 4 se do útočného pásma dostávají hosté.

05:08

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Goiš – 2 min., hrubost).

05:08

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).

04:15

Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po levici Petra Hromady.

03:46

Hostům se v jejich útočném pásmu píská přihrávka rukou.

03:25

Jiří Pargač protečoval puk do útočného pásma.

02:50

Střela Miroslava Marka skončila na vyrážečce golmana hostů.

02:23

tečovaná střela domácích končí v ochranné síti za brankářem Slovákem.

01:42

Do útočného pásma se dostali hosté a kombinují za brankou Petra Hromady.

01:03

Ondřej Sluštík zavezl puk do útočného pásma, ale tam ho o něj obrali hosté.

00:17

Jako první se do útočného pásma dosztli hráči domácího týmu.

00:01

Oba týmy se přivítaly na hrací ploše, utkání co nevidět začíná.

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Štěpánek, Krzak, Kyselý, Bail, Marek (A), Slavík – Häring, Mach J. (C), Gola, Mach M., Seidler, Pargáč, Pokorný, Suchý, Pěnčík, Pindel, Vaněk, Sluštík (A) – trenér: J. Kofroň

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr)– Mošnička, Kamas, Liss, Báchor (A), Janota, Holiš – Pořický (C), Křivohlávek, Urbanec, Vavřík, Vávra (A), Kuchařík, Goiš, Podešva, Finsterle, Andris, Weintritt, Stodůlka, Kozubík – trenér: L. Plšek

Rozhodčí: Vaněk – Vengřín, Hladík.
V soutěži je to jejich první vzájemný zápas tuto sezónu, během přípravných utkání spolu oba týmy odehrály 2 utkání, obě utkání vyhráli dnešní hosté z Valašského Meziříčí.
HC Bobři Valašské Meziříčí

Hosté z Valašského Meziříčí dnes odehrají svůj třetí zápas sezóny. V prvním utkání doma porazili vysoko Nový Jičín 9:0 a ve druhém utkání těsně prohráli na ledě Velkého Meziříčí. Celkově mají hráči Valašského Meziříčí 3 body a v tabulce jim patří páté místo.
HC ISMM Kopřivnice

Kopřivnice dnes odehraje svůj čtvrtý zápas v tomto ligovém ročníku. První zápas sezony prohrála na ledě Velkého Meziříčí, druhý doma s Opavou v prodloužení a v sobotu vyhrála na ledě Hodonína za 3 body. Celkem má zatím Kopřivnice 4 body a v tabulce jí patří 4. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 20. Pargač (Mach, Gola), 42. J.Mach (Gola, Krzak), 44. Pěnčík, 60. Gola (Pargáč) – 19. Vávra (Podešva)

Rozhodčí: Vaněk – Vengřín, Hladík

05:08 KOP 2 Sluštík, hrubost
05:08 VAL 2 Goiš, hrubost
09:13 VAL 2 Andris, nedovolené bránění
09:54 KOP 2 M.Mach, krosček
13:30 KOP 2 Marek, faul loktem
16:18 KOP 2 Vaněk, napadení
16:18 VAL 2 Holiš, držení