konec (0:1, 2:2, 2:0)

29.09.2021, 16:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 1.59 4.72 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil. (18:26:18)
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas díky povedené třetí třetině těsně 2:1. Sledovali jsme zajímavý hokej, který musel fanoušky bavit. Střely na branku 37:26 ve prospěch domácích, i tato statistika dokládá, že Magnitka si za vítězstvím šla.

59:43

Barys má problémy s finální přihrávkou.

59:26

Hosté hrají v šesti.

59:00

Josh Currie bojoval v útočném pásmu o puk, sledujeme klidnější pasáž hry.

58:08

Takticky hraje domácí celek velmi dobře. Michail Pašnin má kotouč za svou brankou a rychle poslal hru do útočného pásma.

57:30

Hostující celek prohrává o jednu branku a snaží se vyrovnat. Domácí vyhodili jen na icing.

56:33

Roman Starčenko to zkoušel individuálně, ale nedokázal vypálit.

56:10

Vasilij Košečkin rozehrává od své branky, sledujeme dobrou defenzivní hru domácích.

55:40

Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.

55:01

Oddechový čas pro hosty.

55:01

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Korosteljov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:25

Cody Kunyk se pokoušel individuálně dostat se do zakončení. Ale neuspěl. Komerční přestávka.

51:12

Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.

50:08

50:08 Brendan LEIPSIC - 4:3

50:08

Metallurg právě vstřelil branku!
Krásná rána v přesilovce a domácí celek se dostává do vedení. Střelou z bezprostřední blízkosti se prosazuje obranou neobsazený BRENDAN LEIPSIC. Asistence: Linus Hultström a Philippe Maillet.

48:42

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Maxim Musorov – 2 min., nedovolené bránění).

48:13

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme sice přesilovku Barysu, ale hosté se nemohou prosadit.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Korosteljov (Maillet, M. Karpov), 40. Čibisov (Currie, Zemčonok), 44. Zemčonok (Maillet, Makljukov), 51. Leipsic (Hultström, Maillet) – 6. Valk (Michajlis, D. Dietz), 24. Frattin (Kunyk, Musorov), 28. Kunyk

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (28. Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev, Hultström, Makljukov, Pašnin, Minulin, Nikolajev – Čibisov, Currie, S. Košelev – M. Karpov, Zernov, Goldobin – Leipsic, Nikoncev, Maillet – D. Jurov, Několenko, Akolzin – Korosteljov.

Barys Nur-Sultan: Ortio (Šutov, Bojarkin) – Morrow, D. Dietz, Martinsson, Alsing, Orechov, Šalapov – Valk, Michajlis, Lilja – Frattin, Kunyk, R. Starčenko – Šestakov, J. Berglund, Savickij – Šaichmeddenov, Gurkov, Petuchov – Musorov, Asetov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščenjov – Gordenko Sysujev

Diváci: 1 220

02:55 AST 2 Asetov, hákování
05:05 AST 0:1 Valk (Michajlis, D. Dietz)
17:03 MET 2 Hultström, sekání
18:34 MET 2 J. Jakovlev, krosček